Connect with us

Zadejte svůj dotaz

.

Zahraniční celebrity

Jsou bezdětné a spokojené. Které celebrity nechtějí děti a proč?

Komik Ricky Gervais v jednom z rozhovorů uvedl, že když se ho lidé ptají na to, proč nemá děti, odpovídá jednoduše – A proč je mít? Gervais však ani z daleka není jedinou slavnou osobností, která se rozhodla děti nemít. Které další známé tváře nechtějí děti a z jakého důvodu?

Zdroj: Tinseltown / Shutterstock.com
Zdroj: Tinseltown / Shutterstock.com

Jennifer Aniston

Mezi nejznámější slavné, kteří se veřejně hlásí k tomu, že děti nechtějí, patří jednoznačně herečka Jennifer Aniston. Svůj názor na mateřství vyjádřila jasně: „Nelíbí se mi nátlak, který na mě, na ženy, lidé vyvíjejí – že jsi selhala jako žena, protože jsi nezplodila potomka. Nemyslím si, že je to fér. Možná, že jsi neporodila dítě, to ale neznamená, že nejsi schopna se postarat o ostatní – o psy, přátele, děti přátel,“ popisuje Aniston. „Neustále se o mně říká, že jsem byla posedlá kariérou, že jsem se až moc soustředila na sebe, že jsem sobecká,“ postěžovala si herečka.

Keanu Reeves

Zabiják John Wick, policista v utajení mezi surfaři Johny Utah, legendární Neo a spoustu dalších. Herec s nula hatery Keanu Reeves během života vyzkoušel mnoho rolí, až na jednu. A podle jeho slov je na ni už pozdě. „Jsem příliš… je příliš pozdě. Je konec. Je mi dvaapadesát let. Nebudu mít žádné děti,“ řekl v rozhovoru pro Esquire před pěti lety Reeves, když se ho novinář ptal, jestli se hodlá usadit.

Zdroj: Kathy Hutchins / Shutterstock.com
Keanu Reeves
Zdroj: Kathy Hutchins / Shutterstock.com

Oprah Winfrey

Vdávat se nechce a po dětech také netouží. Slavná moderátorka The Oprah Winfrey Show tohoto rozhodnutí rozhodně nelituje, ani ve svých osmašedesáti letech, jak se svěřila v rozhovoru pro People. „Nelituji toho. Věřím, že jedním z důvodů, proč toho nelituji je to, že jsem naplněna jiným způsobem, tím, který je pro mě nejlepší, což je Dívčí akademie Oprah Winfrey,“ vypráví moderátorka, jejíž akademie pomáhá jihoafrickým dívkám ze sociálně slabších rodin. „Ty dívky zaplňují mé mateřské pudy,“ dodává.

Ricky Gervais

„Jsem ten typ člověka, který musí třikrát zkontrolovat, jestli zavřel dveře. Asi bych celý den zíral na dítě a kontroloval, jestli dýchá,“ řekl britský komik v rozhovoru pro Red Magazine.  Gervais se mimo jiné proslavil díky svým peprným, ale trefným projevům na předávání Zlatých Glóbů (Golden Globe Award). Co o něm ovšem mnozí neví je to, že je autorem knižní série pro děti, Flanimals. Psaní pro děti miluje, což prozradil již ve zmíněném rozhovoru. Dále řekl, že miluje své neteři i synovce, ale toho, že vlastní potomky nikdy neměl, nelituje.

Renée Zellweger

Ani americká herečka, kterou jsme si všichni zamilovali pro její filmovou roli smolařky Bridget Jonesové, děti neplánuje. „Mateřství nikdy nebylo mou ambicí. Nikdy nemám očekávání typu, že až mi bude devatenáct, udělám to, v pětadvaceti pak ono. Beru věci tak, jak jsou. Jen chci být nezávislá a schopna postarat se sama o sebe. Na ostatním nezáleží,“ říká stručně Zellweger. 

Zdroj: DFree / Shutterstock.com
Renée Zellweger
Zdroj: DFree / Shutterstock.com

A co vy? Dovede si váš život představit bez dětí? Napište nám do komentářů.

Zdroje: Esquire, Red Magazine, People, allure,

Může se Vám líbít

Celebrity

Syn Kateřiny Kornové Filip slavil 30. narozeniny. Narodil se den před narozeninami svého otce zpěváka a herce Jiřího Korna, takže pánové slavili v tandemu....

Celebrity

Kdo ještě neslyšel o vztahu modelky Agáty Hanychové a mediálního magnáta Jaromíra Soukupa, jako by snad ani nebyl. Zprávy o tomto nově vzniklém páru...

Celebrity

Sto lidí, sto chutí, říká jedno známé české pořekadlo. O tom, že se člověk nikdy nezalíbí všem, se na vlastní kůži přesvědčila také herečka...

Reality shows

Napínavý souboj o kmenovou a individuální imunitu, konec klíčového hráče i neprofesionální chování moderátora Ondřeje Novotného, které tvůrci reality show raději vystřihli, ale trochu...