Connect with us

Zadejte svůj dotaz

.

Zahraniční celebrity

Krvavý bazén, tajná chodba vypadající jako vagína: Domy celebrit, které jsou trochu bizár

Domov. Místo, kde můžeme být sami sebou, kde se cítíme v bezpečí. Hnízdečko, které si zařizujeme tak, abychom se v něm cítili skvěle. Předpokládáme, že domovy nás, běžných smrtelníků, se až tak velmi lišit nebudou, ale domy celebrit? Ty mnohdy ukrývají za zdmi mnoho kuriozit. Dnes pro vás máme virtuální šmejdění, ve kterém vám ukážeme, jaké podivnosti mají doma světové celebrity.

Zdroj: Cubankite / Shutterstock.com
Zdroj: Cubankite / Shutterstock.com

Tunel à la vagína

Cara Delevingne je velmi výrazná osobnost, a stejně tak je výrazný a hlučný její dům, který sama nazývá „hernou pro dospělé“. Po domě jezdí na koloběžce, ráda hraje nahá na piano a má doma tunel à la vagína. „Tohle je můj tunel coby vagína. Přemýšlím v něm, přicházím sem tvořit. Tohle místo mě inspiruje,“ popisuje tunel Delevingne. A když ním prolezete, vylezete z pračky a jste jako znovuzrození.

A kdo že ta Cara Delevingne je? To je ta dívka, kvůli které asi před deseti lety odhodilo mnoho holek pinzetu a začalo si pěstovat opravdu husté obočí. Ovšem to bychom Delevingne popsali hodně jednoduše. Již v deseti letech debutovala ve Vogue Italie, později se stala múzou legendárního návrháře Karla Lagrfelda, a také herečkou. Můžete ji znát například z romantického snímku Papírová měst.

Adele má doma zarámovanou žvýkačku

V oblíbené sérii Vogue 73 Questions se zpěvačka pochlubila, že má doma neobyčejnou žvýkačku. „Můj přítel James Corden dělá Carpool Karaoke, což jsem s ním dělala i já. Toto karaoke dělal také se Céline Dion. Věděl, jak moc ji fandím, a tak ji donutil vyplivnout žvýkačku na papír a zarámoval mi to. Je to můj nejcennější majetek,“ říká zpěvačka.

Krvavý bazén

O umělkyni, modelce, podnikatelce a tatérce Kat Von D jste možná neslyšeli, zato jste mohli spatřit fotografie jejího neobyčejného – teď už bývalého – sídla v Los Angeles. Viktoriánský dům upravila Kat Von D k obrazu svému, a to do gotického stylu. Třípatrový dům je skutečně ojedinělým, ovšem nás nejvíce zaujala rudá koupelna a „krvavý bazén“.

Jen tak mimochodem, toto sídlo má jedenáct ložnic, osm koupelen a několik místností k odpočinku. Dům postavil v roce 1896 Isaac Newton Van Nuys, a také se objevil v komedii z roku 2003 Dvanáct do tuctu. Von D koupila dům v roce 2016, rekonstrukce zabrala šest let. Sídlo už ale se svou rodinou neobývá, rušnou LA vyměnila za poklidnější Indianu.


Zdroje dat: YouTube/ Vogue, INSIDER, autorský text

Může se Vám líbít

Celebrity

Syn Kateřiny Kornové Filip slavil 30. narozeniny. Narodil se den před narozeninami svého otce zpěváka a herce Jiřího Korna, takže pánové slavili v tandemu....

Celebrity

Kdo ještě neslyšel o vztahu modelky Agáty Hanychové a mediálního magnáta Jaromíra Soukupa, jako by snad ani nebyl. Zprávy o tomto nově vzniklém páru...

Celebrity

Sto lidí, sto chutí, říká jedno známé české pořekadlo. O tom, že se člověk nikdy nezalíbí všem, se na vlastní kůži přesvědčila také herečka...

Reality shows

Napínavý souboj o kmenovou a individuální imunitu, konec klíčového hráče i neprofesionální chování moderátora Ondřeje Novotného, které tvůrci reality show raději vystřihli, ale trochu...