Connect with us

Zadejte svůj dotaz

.

Celebrity

Osudy hvězd Beverly Hills 90210: Co se stalo s oblíbenými herci z 90. let?

Seriál z 90. let Beverly Hills 90210 si v Česku vybudoval fanouškovskou základnu. Zajímá vás, co se stalo s hvězdami seriálu? Zjistili jsme to za vás!

Beverly Hills
Zdroj: globalnews

Brian Austin Green

Brian Austin Green přiznal, že několik let trpěl příznaky podobnými mrtvici. Nemohl mluvit, číst ani psát. Po dlouhých letech mu zjistili, že má v těle zánět způsobený lepkem a laktózou.

Shannen Doherty

Shannen Doherty bojuje s rakovinou prsu již několik let. Poprvé jí byla diagnostikována v roce 2015. Minulý rok přiznala, že se jí rozšířila do mozku.

Luke Perry

Luke Perry zemřel v roce 2019 ve věku 52 let poté, co ho postihla masivní mrtvice. Shannon Doherty se svěřila, že má s Lukem mnoho vzpomínek, které se jí navždy vtiskly do srdce.

Tori Spelling

Tori Spelling proslula vztahovými dramaty, aférami, finančními problémy a spory se svou matkou. Nedávno byla hospitalizována kvůli plísňové infekci.

Jennie Garth

Jennie Garth čelila vztahovým problémům, které vyvrcholily rozvodem. Veřejně přiznala, že kvůli depresi strávila několik dní v posteli.

Jason Priestley

Jason Priestley našel vášeň v automobilových závodech. V roce 2002 narazil při jednom závodu do zdi. Utrpěl závažná zranění, ale zázrakem se mu podařilo uzdravit se.

Gabriela Carteris

Gabriela Carteris se zranila při natáčení filmu v roce 2006, kdy utrpěla paralýzu obličeje a poškození nervů. Do současné doby má potíže s řečí.

Zdroj: Foxnews.com, autorský text

Může se Vám líbít

Sticky Post

Streamovací platforma Netflix představila nevídaný projekt inspirovaný kultovním seriálem „Hra na oliheň“. Je tato soutěž pro hráče nebezpečná podobně jako seriál, v kterém hráči...

Sticky Post

Herec Jiří Bartoška obětoval vousy a vlasy pro roli v seriálu „Smysl pro tumor“. Diváci ho uvidí v roli pacienta s rakovinou mozku.

Sticky Post

Herečka Barbora Seidlová (42) září v současné době v roli maminky tří dětí ve filmu Tajemství a smysl života. Jak herečka zareagovala na otázky...

Sticky Post

Ve věku 86 let nás opustila významná česká herečka Zdena Hadrbolcová. Diváci ji mohli vidět v minulých letech v seriálu Ulice. V tomto seriálu...

Sticky Post

Herečka Barbora Mudrová se rozhodla se svým manželem k velkému kroku, který nese s sebou obrovský závazek. S čím se svěřila a jakým způsobem...

Sticky Post

Eva Burešová začíná vážně uvažovat o ukončení kariéry. Dopadá na ni stinná strana slávy, kdy se stává obětí útoků haterů. Co Eva uvedla ke...

Sticky Post

Herec Vincent Navrátil nedávno zavítal do pořadu „7 pádů Honzy Dědka“. Mimo jiné prozradil, jakou trpí psychickou nemocí, proč nemá přítelkyni a kdo je...

Sticky Post

Herečka Simona Babčáková v poslední době stále častěji přehazuje profesní výhybku. Z herečky se stala velmi žádanou moderátorkou a facilitátorkou. Pro její drajv, dar...

Sticky Post

Dlouho očekávaný proces s obžalovaným Janem Cimickým, původně naplánován na 7. listopadu, se odkládá. Známý psychiatr měl nehodu ve svém domě.

Sticky Post

Dne 3. listopadu 2023 zasáhla porotce show TV Prima Česko Slovensko má talent smutná zpráva: zemřel legendární účastník Jozef Pátrovič.

Sticky Post

Skutečně se na cestě do Santiaga de Compostela dějí zázraky, jak všichni říkají? Je vůbec možné, že vás může změnit? A vskutku díky ní...

Sticky Post

Herec Matthew Perry se proslavil v kultovním seriálu „Přátelé“. Nikdo nečekal, že představitel Chandlera zemře ve věku 54 let.