Connect with us

Zadejte svůj dotaz

.

Zahraniční celebrity

Ozzy Osbourne ze zdravotních důvodů ruší všechna vystoupení. Fanoušky děsí svým vzhledem

V září vydala metalová legenda Ozzy Osbourne třinácté studiové album s názvem Patient Number 9. Očekávané evropské turné si s fanoušky ale neužije. Před několika dny na sociálních sítích oznámil, že ze zdravotních důvodů ruší všechna svá plánovaná vystoupení. Fanoušky navíc děsí jeho nejnovější fotky, na nichž Ozzy bez podpory hole nebo asistentky neujde ani krok a působí velmi vyčerpaným dojmem.

Zdroj: Ga Fullner / Shutterstock.com
Zdroj: Ga Fullner / Shutterstock.com

Ve svém prohlášení na sociálních sítích uvedl Ozzy Osbourne souhrn zdravotních problémů, kvůli kterým ruší všechna nadcházející evropská a britská data koncertů z plánované koncertní šňůry No More Tours 2, v jejímž rámci se měl 19. května zastavit i v pražské O2 aréně.

„Jak možná všichni víte, před čtyřmi lety jsem měl velkou nehodu, při které jsem si poškodil páteř. Mým jediným cílem během tohoto období bylo vrátit se na pódium. Můj zpěv je v pořádku. Avšak po třech operacích, léčbě kmenovými buňkami, nekonečné fyzioterapii a poslední průlomové kybernetické (HAL) léčbě je mé tělo stále fyzicky slabé,“ říká bývalý lídr Black Sabbath.

Stárnoucí rocker dělá fanouškům starosti

Zpěvák trpí Parkinsonovou chorobou, má potíže s motorikou a díky tomu chodí pouze o holi. Jeho zanedbaný vzhled a výrazné šediny v kombinaci s pohublým tělem jeho fanoušky děsí. Obavy o oblíbeného zpěváka tak rostou čím dál víc. Problémem v jeho aktuálním zdravotním stavu je také samotné cestování, které je pro hudebníka příliš náročné. Jeho tým se snaží najít řešení, jak by mohl vystupovat bez náročných přesunů.

„S čistým svědomím jsem nyní dospěl k poznání, že nejsem fyzicky schopen uskutečnit své nadcházející evropské/britské turné. Věřte mi, když říkám, že pomyšlení na zklamání mých fanoušků mě opravdu štve a mrzí víc, než si dokážete představit,“ píše dále Ozzy Osbourne, který se s danou skutečností těžko vyrovnává.

„Nikdy jsem si nepředstavoval, že mé dny na turné skončí takto. Chci poděkovat své rodině, mé kapele, mé partě, mým dlouholetým přátelům Judas Priest, a samozřejmě mým fanouškům za jejich nekonečnou obětavost, loajalitu a podporu, a za to, že mi umožnili žít život, o jakém jsem nikdy ani nesnil,“ dodal hudebník.

Zdroj: Topky.sk, Instagram, redakce

Může se Vám líbít

Celebrity

Syn Kateřiny Kornové Filip slavil 30. narozeniny. Narodil se den před narozeninami svého otce zpěváka a herce Jiřího Korna, takže pánové slavili v tandemu....

Celebrity

Kdo ještě neslyšel o vztahu modelky Agáty Hanychové a mediálního magnáta Jaromíra Soukupa, jako by snad ani nebyl. Zprávy o tomto nově vzniklém páru...

Celebrity

Sto lidí, sto chutí, říká jedno známé české pořekadlo. O tom, že se člověk nikdy nezalíbí všem, se na vlastní kůži přesvědčila také herečka...

Reality shows

Napínavý souboj o kmenovou a individuální imunitu, konec klíčového hráče i neprofesionální chování moderátora Ondřeje Novotného, které tvůrci reality show raději vystřihli, ale trochu...