Connect with us

Zadejte svůj dotaz

.

Seriály a pořady

Pamela jako nezlomná hrdinka: V novém dokumentu poznáte sexbombu devadesátek tak, jak ji ještě neznáte

Jako malou ji zneužila chůva, ve dvanácti letech ji znásilnil pětadvacetiletý muž, ve čtrnácti její přítel a jeho šest kumpánů. Nikdy se ale nepovažovala za oběť, ale za přeživší. Nejsou to jediná traumata, kterým musela ikona 90. let Pamela Anderson čelit. Nový dokument od režiséra Ryana Whita ukazuje Pamelu jako nezlomnou bojovnici, která se nenechala nikým a ničím zničit.

Zdroj: Profimedia/ČTK
Zdroj: Profimedia/ČTK

Už od malička si vedla deník, poté svůj život natáčela na kameru. Za celý svůj život natočila několik videokazet a poctivě si je ukládala. Bohužel i takové, které nikdy neměly spatřit světlo světa.  V novém dokumentu, který vyšel koncem ledna na Netflixu, to bude právě Pamela, kdo tentokrát odvypráví její příběh, snad poprvé má totiž možnost vzít narativ o své osobě do svých rukou.

Pamela nepochází z harmonické rodiny. Rodiče měli komplikovaný vztah, její otec byl alkoholik. Když se milovali, tak vášnivě. Když se nenáviděli, tak pořádně. Během hádek rodičů pak brávala svého mladšího bratra ven z domu, aby je nemusel poslouchat. To, v čem vyrůstala i hrůzy, kterými si prošla, se podepsaly na jejich vztazích v pozdějším věku.

Ač to zní neuvěřitelně, byla plachá, stydlivá. Sexbomba se z ní stala vlastně náhodou. Jednoho dne šla s kamarády na fotbalový zápas, na ten si vzala tričko firmy Labatt. V hledišti ji objevil kameraman a už její tvář svítila na obří obrazovce. Publikum Pamelu milovalo, a její krása okouzlila pracovníky firmy natolik, že dívku hned chtěli do reklamy na pivo. Krásky z reklamy si všimli správní lidé. Netrvalo dlouho a mladá Kanaďanka byla na cestě do USA, aby nafotila snímky pro Playboy. Poté to bylo jako na horské dráze.

Ukradené videokazety ji stály kariéru

Jeden přítel střídal druhého, získala roli C. J. Parker v celosvětově úspěšném seriálu Pobřežní hlídka. Její životní láskou se stal bubeník skupiny Mötley Crüe, toho si vzala po čtyřech dnech známosti na pláži v Mexiku. Tommy Lee byl její osudová láska, osudové pro ni však byly i kazety, které během svých společných chvil natočili. Dodnes se neví, kdo intimní videonahrávky ukradl. Přestože mnohým vydělali jmění, ona, ani Lee z kazet nikdy neměli ani korunu. Skandál s videokazetami zničil její kariéru, z ikony se stala karikatura.

Bez make-upu a bez příkras provádí Pamela diváky tím nejlepším i nejhorším ze svého života. Navíc film obsahuje dosud neviděné záběry a exkluzivní rozhovory. Bývalou playmate a sex symbol konce 20. století tak máme možnost poznat i v jiných rolích.

Zdroje dat: autorský text

Může se Vám líbít

Sticky Post

Streamovací platforma Netflix představila nevídaný projekt inspirovaný kultovním seriálem „Hra na oliheň“. Je tato soutěž pro hráče nebezpečná podobně jako seriál, v kterém hráči...

Sticky Post

To tu ještě nebylo: modelka Natálie Kočendová se vrací zpátky do vztahové reality show Love Island, kterou mohou diváci sledovat na TV Nova.

Sticky Post

Vítězka světové soutěže krásy Natálie Kočendová si nechala zmenšit prsa. Jenže operace se neobešla bez komplikací. Co se úspěšné modelce přihodilo?

Sticky Post

Není to tak dávno, kdy se rozpadl mediálně sledovaný vztah mezi Agátou Hanychovou a Jaromírem Soukupem. Byl příčinou rozchodu jiný muž?

Sticky Post

Eva Perkausová čeká druhého potomka. Na tom by nebylo nic zvláštního, kdyby si s partnerem skutečně nepospíšili. Co prozradila o svém těhotenství?

Sticky Post

O čem se v poslední době spekulovalo, to přiznala sama Agáta Hanychová na svém Instagramu: s Jaromírem Soukupem již netvoří pár.

Sticky Post

Simona Krainová opět rozvířila poklidné vody na sociálních sítích, kde teď vévodí svatební příspěvky. Tentokrát šokovala svým vyjádřením, že si založila účet na kontroverzní...

Sticky Post

Modelka Veronika Kopřivová se vyjádřila ke spekulacím, že se rozvádí s manželem Miroslavem Dubovickým, se kterým má dvouletou dceru Ellu. Co prozradila?

Sticky Post

Někteří jim lásku přáli, jiní říkali, že se k sobě nehodí. Faktem je, že Natálie Kočendová již netvoří pár s Davidem Vitáskem. O rozchodu...

Sticky Post

Manželství Tatiany Kuchařové a Ondřeje Brzobohatého sice nevydrželo, ale pro oba pokračuje život dál. Zatímco Ondřej si užívá začátek prázdnin s partnerkou Danielou Písařovicovou...

Sticky Post

Lucie Šlégrová je jedna z mála modelek, které ukázaly, že i modelky mohou budovat kariéru mimo přehlídková mola. Nedávno přišla s překvapujícím odhalením: stane...

Sticky Post

Modelka Simona Krainová je padesátiletá rebelka, která vypadá na svůj věk skvěle. Díky tvrdé disciplíně si udržuje famózní postavu, kterou by jí mladší ženy...