Connect with us

Zadejte svůj dotaz

.

Zahraniční celebrity

Drby z Hollywoodu: Brad Pitt vrátil úder Angelině Jolie, Britney Spears řádila nahá na pláži a Kanye West se zastal bělochů. Tvrdě na to doplatil!

Přinášíme vám žhavé novinky ze světa hollywoodských celebrit. Bývalí manželé Angelina Jolie a Brad Pitt jsou neustále na nože, herečka svého bývalého manžela dokonce v úterý zažalovala. Nepoučitelná Britney Spears opět zahodila všechny zábrany a zvěčnila své obnažené křivky na pláži u moře, kde se tou dobou koupali turisté. Slavný rapper a známý kreativec Kanye West přestřelil, když si na módní přehlídku v rámci pařížského týdnu módy vzal tričko s kontroverzním nápisem „White Lives Mater“.

Zdroj: Liam Goodner / Shutterstock.com
Kanye West, Zdroj: Liam Goodner / Shutterstock.com

Brad Pitt se ostře obul do Angeliny Jolie

Manželství slavného hollywoodského páru se sice rozpadlo už v roce 2016, spory a soudní tahanice ale Angelina Jolie a Brad Pitt řeší dodnes. Situace je mezi nimi natolik vyostřená, že Jolie dokonce zažalovala svého bývalého partnera kvůli domácímu násilí.

V roce 2016, během cesty z Francie zpět do Ameriky, měl Brad Pitt napadnout adoptivního syna Maddoxe, kterého si Angelina Jolie osvojila ještě v době, kdy byla vdaná za Billa Boba Thorntona. Pitt údajně své tehdy ještě manželce měl říct, že zničila rodinu a že jedno z jejích dětí vypadá jako zasr… dítě z Columbine. Prý byl pod vlivem alkoholu a marihuany. (více ZDE)

Nařčení z násilí proti manželce a dětem se ale Pitt rázně brání. Jeho mluvčí ihned uvedl, že nic z toho není pravda, a rovnou se opřel do Angeliny. „Paní Jolie neustále znovu reviduje a přetváří svůj popis události, která se stala před šesti lety, a pokaždé, když se jí nepodaří získat to, co chce, přidává další nepravdivé informace. Její příběh se neustále mění,“ uvedl zástupce Brada Pitta pro The Hollywood Reporter.

Zdroj: PAN Photo Agency / Shutterstock.com
Brad Pitt a Angelina Jolie v dobách velké lásky
Zdroj: PAN Photo Agency / Shutterstock.com

Nahá Britney Spears jako denní chleba

To, co ze začátku všichni vnímali jako osvobozující gesto, kterým se po vyhraném sporu se svým otcem Jamiem Spearsem potřebuje vyjádřit, se změnilo v monotónní rutinu, která už nikoho moc ‚netankuje‘. Naopak si všichni začínají říkat, že Britney Spears skutečně potřebuje odbornou pomoc.

Bývalá popová princezna očividně nebere ani v potaz ani fakt, že se její synové Sean Preston a Jayden za explicitní obsah, který jejich maminka sdílí na Instagramu, stydí a nechtějí se s ní kvůli tomu stýkat. A co udělala Britney tentokrát? Zvěčnila se nahá na veřejné pláži na Havaji. A že na pláži rozhodně nebyli sami, zpěvačka vůbec neřešila. Na Instagramu pak, jako již tradičně, překryla intimní místa srdíčky. V pozadí jsou pak vidět i rekreanti, kteří tak měli možnost vidět Britney v rouše Evině. (foto ZDE)

Kanye West doplatil na svůj slogan „White Lives Matter“

Kanye „Ye“ West se v rámci uvedení nové kolekce jeho značky Yeezy postaral o pořádný skandál, když rapper spolu s několika modelkami vynesl tričko s nápisem „White Lives Matter“. Kolekce vzbudila silné reakce nejen na přehlídce, ale i na internetu.

„Určité věci dělám z pocitu, jen usměrňuji energii. Je to prostě správné. Používám instinkt, spojení s Bohem a prostě brilantnost,“ vysvětlil West kreativní volbu, která se příliš nesetkala s úspěchem. Z pařížské show, která se konala 3. října, znechuceně odkráčel například Jaden Smith, syn Willa Smithe. Do rappera se rovněž obula i modelka Gigi Hadid, která nazvala rappera „vtipem“.

Je namístě podotknout, že frázi „White Lives Matter“ začali v reakci na „Black Lives Matter“ používat radikálové a rasisté jako provokaci, když nápisy vynášeli například spolu s konfederačními vlajkami.

West tak, ať už jeho kolekce měla jakékoliv poselství, zkrátka zvolil špatná slova, na která očividně doplatil. Rapper na svém Instagramu informoval fanoušky, že jeho Sofi Stadium show, která se měla konat 4. listopadu, byla právě zrušena. „Zajímalo by mě, jestli to má něco společného s nápísem Black lives matter,“ komentoval West zrušenou událost.

Zdroj: Blesk.cz, Super.cz, Instagram, Super.cz, People.com

Může se Vám líbít

Celebrity

Syn Kateřiny Kornové Filip slavil 30. narozeniny. Narodil se den před narozeninami svého otce zpěváka a herce Jiřího Korna, takže pánové slavili v tandemu....

Celebrity

Kdo ještě neslyšel o vztahu modelky Agáty Hanychové a mediálního magnáta Jaromíra Soukupa, jako by snad ani nebyl. Zprávy o tomto nově vzniklém páru...

Celebrity

Sto lidí, sto chutí, říká jedno známé české pořekadlo. O tom, že se člověk nikdy nezalíbí všem, se na vlastní kůži přesvědčila také herečka...

Reality shows

Napínavý souboj o kmenovou a individuální imunitu, konec klíčového hráče i neprofesionální chování moderátora Ondřeje Novotného, které tvůrci reality show raději vystřihli, ale trochu...