Connect with us

Zadejte svůj dotaz

.

Cestování

Čechy na dovolené čekal pořádný šok: Místo pětihvězdičkového hotelu následovalo ubytování na staveništi

Každý z nás se vždy těší na svou dovolenou, kterou si i rok dopředu vybírá a následně očekává, že dostane to, co si zaplatí. Poslední dobou však cestovní kanceláře s klienty nehrají fair play. Pořádný šok čekal na skupinu Čechů, kteří v pondělí s cestovní kanceláří Čedok odletěli na řecký Rhodos. Těšili se na ubytování v pětihvězdičkovém hotelu, ale skončili na druhé straně ostrova, kde to vypadalo jako staveniště.

Zdroj: Shuttershock
Zdroj: Shuttershock

Skupina 20 Čechů se těšila na klidnou dovolenou u moře, jenže po příletu na řecký Rhodos čekal všechny pořádný šok. Na letišti jim bylo oznámeno, že pojedou do jiného hotelu, než si vybrali.

„Měli jsme být ubytováni v Costa Lindia. Po příletu jsme se dozvěděli, že nás odvezou jinam,“ popsala paní Eva tuto nepříjemnou situaci pro portál TN.CZ. Náhradní ubytování turisté získali v pětihvězdičkovém Elissa Lifestyle Resortu. Oba hotely od sebe ale dělí vzdálenost přibližně 50 kilometrů, skončili tak na druhé straně ostrova, než zamýšleli. To by však nebyl ten největší problém.

Zdroj: Se souhlasem pana Aleše

​Již při vstupu do areálu Elissa Lifestyle Resortu celou skupinu turistů šokovalo skladiště stavebního materiálu. Ubytovat zde jsme se odmítli. Bylo nám to ale prd platné. Delegát arogantní a prý není šance jet jinam,“ popsala okamžik, kdy se jejich představy o klidné dovolené zbortily. „Všude je špína ze stavby, bazén plný polystyrenu a kusy betonu. Všude tu koukají ze země dráty a celkově jde o nedodělaný komplex,“ pokračovala s vyprávěním paní Eva. „Podali jsme reklamaci, předána byla i společná,“ upozornila rozzuřená klientka.

Údajně na ně nezbyla místa

K celé situace se vyjádřila mluvčí cestovní kanceláře, podle které přijal původní hotel na Rhodosu více rezervací, než měl volných pokojů. „Jelikož měl přeplněné kapacity, některé naše klienty neubytoval, i přes to, že jsme měli pobyty pro ně oficiálně potvrzené a zaplacené. Na místě jsme okamžitě situaci řešili a ubytovali je v několika hotelech, se kterými spolupracujeme a které volná místa měly,“ sdělila své vyjádření mluvčí Čedoku Kateřina Pavlíková.

Zdroj: Se souhlasem pana Aleše

Cestovní kancelář se klientům prostřednictvím delegáta za vzniklé komplikace omluvila. Na případné stížnosti je společnost připravena. Reklamaci zájezdu mohou klienti, kterých se to dotklo, sepsat standardně přímo na místě nebo řešit po návratu domů přes naše reklamační oddělení,“ ubezpečila mluvčí. „Nicméně o všechny klienty bylo postaráno a většina je spokojená i v náhradním hotelu. S hotelem, který více rezervací přijal, jsme v intenzivním kontaktu, aby se situace již neopakovala,“ dodala.

Jak je tedy vidět, tento rok turisté zažívají při své dovolené samé problémy a ti, co se na dovolenou teprve chystají, klidní zajisté nejsou. Nejedná se totiž o první případ zkažené dovolené, kterou klienti pod touto cestovní kanceláří zažívají.

Zdroj: TN.CZ

Může se Vám líbít

Celebrity

Syn Kateřiny Kornové Filip slavil 30. narozeniny. Narodil se den před narozeninami svého otce zpěváka a herce Jiřího Korna, takže pánové slavili v tandemu....

Celebrity

Kdo ještě neslyšel o vztahu modelky Agáty Hanychové a mediálního magnáta Jaromíra Soukupa, jako by snad ani nebyl. Zprávy o tomto nově vzniklém páru...

Celebrity

Sto lidí, sto chutí, říká jedno známé české pořekadlo. O tom, že se člověk nikdy nezalíbí všem, se na vlastní kůži přesvědčila také herečka...

Reality shows

Napínavý souboj o kmenovou a individuální imunitu, konec klíčového hráče i neprofesionální chování moderátora Ondřeje Novotného, které tvůrci reality show raději vystřihli, ale trochu...