Connect with us

Zadejte svůj dotaz

.

Celebrity

Herečka Patricie Pagáčová promluvila o stalkingu a randění s muži. Dokáže odpustit nevěru? A dá se Eva z Ordinace dohromady s Vilíkem?

Už jsou to tři roky, co se rozloučila s diváky nekonečné Ulice a z obrazovek zmizela její postava, která ji proslavila. Na rozdíl od seriálové Terezy je Patricie Pagáčová v osobním životě poměrně živelná extrovertka, na kterou dokonale sedí rčení “co na srdci, to na jazyku”. I proto možná (ne)překvapí její názory v otázce nevěry a obecně vztahů s opačným pohlavím.

Zdroj: Nextfoto
Zdroj: Nextfoto

Poté, co dobrovolně sekla s natáčením Ulice, začal Patricii Pagáčové zcela nový život. Za poslední tři roky nasbírala spoustu dalších hereckých zkušeností, stihla se vdát a před rokem porodila dceru Bibianu. Ze svého spořádaného rodinného života, který se teď pochopitelně točí hlavně okolo jejího potomka, si občas ráda odskočí znovu před kameru. Aktuálně ji můžeme vidět v kinech v komedii Pánský klub v roli Káti, která pracuje v call centru a řeší téma stalkingu.

“Káťa je kolegyně Martina, který ji tak trochu stalkuje a je do ní zamilovaný,” nastínila základní děj své role Pagáčová s tím, že ale nepůjde o žádné drama. “Martin Káťu balí, v jeho případě je to ale takový spíš hezký stalking, pozitivní, dá se říct, protože on ji má fakt rád a říká jí tam: Promiň, že na tebe furt čumím, ale prostě si nemůžu pomoct, protože jsi nádherná, což je vlastně krásné.”

Martina jeho neutuchající touha zavede až na terapii pro závislé erotomany, kde se setkává s ještě většími závisláky na sexu a něžném pohlaví, než je on sám. Na filmovém plátně to v tomto případě vyvolá spoustu vtipných situací, v reálném životě ale může být setkání s takovým člověkem někdy hodně nebezpečné.

“Já naštěstí nemám se stalkingem osobní zkušenost. Nebo o tom aspoň nevím,” přiznala Pagáčová, která doufá, že nebude muset nikdy řešit ani nevěru, kvůli níž se na terapii octl filmový Eda Malý v podání Milana Šteindlera. “Nevěra, to už je poměrně zásadní problém. Záleželo by samozřejmě na tom, jaká by to byla situace. Pokud je to nevěra jakože uklouznutí, tak se asi nad tím dá trošku přimhouřit oko,” prozradila Pagáčová, která zažívá podobný problém coby vrchní sestra Eva Kalinová v Ordinaci v růžové zahradě.

“Naštěstí jsem zatím nebyla v té situaci, kdy bych se musela rozhodovat, jestli to mám odpustit, nebo ne. Obecně nevěra je špatně, ale asi nejde úplně jednoznačně všechny odsoudit. Vždycky každá mince má dvě strany, vždycky je tam nějaký důvod a vždy za to můžou asi oba, nebo vlastně všichni tři. Samozřejmě neuznávám paralelní vztahy, kdy je někdo schopný žít dva životy. To mi přijde šílené. Když ale třeba po 10, 20 letech někdo prostě uklouzne a stane se to jednou, to asi dokážu pochopit, že se to může stát,” říká Pagáčová, která z pochopitelných důvodů nechtěla prozradit, kudy se bude ubírat její role Evy Kalinové dál.

“Může se samozřejmě stát, že se z přátelského vztahu může stát něco víc. Jestli to bude i případ Evy s Vilíkem asi prozrazovat nebudu, ať diváky neochudím o ten nadcházející děj. Teoreticky by u ní mohl mít šanci, ale myslím si, že Eva Jáchyma opravdu hodně miluje, i přesto, že jí není úplně věrný, což ona ví. A to je ten důvod, proč ona ho neopustí, protože ho prostě miluje natolik, že je schopná mu odpustit i ty nevěry.”

A jak to měla Patricie Pagáčová s muži ve svém soukromém životě? “Já mám pocit, že jsem si muže nikdy nevybírala. Prostě nějaký vstoupil do toho života a buď to k sobě pasovalo, nebo ne. Myslím si, že čím víc ženy vybírají a mají nějaké věci, které chtějí, aby ten partner měl, tak tím to jde hůř. Nechci říkat, že čím míň nároků, tím líp, ale nemít jako jasně nalajnované, jakého chcete partnera,” vysvětluje sympatická herečka, která vidí problém i v tom, jak dnes ke vztahům spousta lidí přistupuje. “V dnešní době, když mají lidi ve vztazích nějaký první problém, tak nebojují, nesnaží se to spravit a jdou hned od toho. Myslím si, že dřív se lidi víc snažili ten vztah nějakým způsobem udržet a zachránit a že dneska jako – jo, tak problém, tak na to kašlem, to nemá cenu.”

ZDROJE: Autorský text, Instagram Patricie Pagáčové a filmu Pánský klub

Může se Vám líbít

Celebrity

Syn Kateřiny Kornové Filip slavil 30. narozeniny. Narodil se den před narozeninami svého otce zpěváka a herce Jiřího Korna, takže pánové slavili v tandemu....

Celebrity

Kdo ještě neslyšel o vztahu modelky Agáty Hanychové a mediálního magnáta Jaromíra Soukupa, jako by snad ani nebyl. Zprávy o tomto nově vzniklém páru...

Celebrity

Sto lidí, sto chutí, říká jedno známé české pořekadlo. O tom, že se člověk nikdy nezalíbí všem, se na vlastní kůži přesvědčila také herečka...

Reality shows

Napínavý souboj o kmenovou a individuální imunitu, konec klíčového hráče i neprofesionální chování moderátora Ondřeje Novotného, které tvůrci reality show raději vystřihli, ale trochu...