Connect with us

Zadejte svůj dotaz

.

Influenceři

Shopaholicadel u Jaromíra Soukupa předvedla bizarní taneček: Soukup jen nevěřícně kroutil hlavou, pak jí vysekl poklonu

Adéla Pulcová alias Shopaholicadel byla hostem pořadu VIP svět Jaromíra Soukupa. Ten se kontroverzní youtuberky hned na začátku jejich rozhovoru zeptal, zda je její vystupování jen hraná role. „Ne, není to nahraný,“ řekla s úsměvem Adéla, která svým bizarním a mnohdy šokujícím chováním rozděluje fanoušky na dva tábory, z nichž většinu tvoří hateři.

Zdroj: TV Barrandov
Zdroj: TV Barrandov

„Těch průšvihů, které jste měla, je celá řada. Vy si v tom libujete,“ reagoval Soukup na její odpověď, že nic nepředstírá. „No, právě že moc ne. Ale baví mě ten bizár, protože se aspoň lidi mají na co dívat a čemu se smát,“ řekla Adéla.

„Kdo vám to platí? Vy jste někde říkala, že z toho máte 150 tisíc měsíčně,“ pokračoval moderátor. Adéla, která se v rámci přezdívky i tvorby inspirovala od Shopaholic Nicol, v pořadu uvedla, že to nikdy neřekla. „To si vymysleli, protože z toho mám maximálně 80 tisíc,“ řekla youtuberka s tím, že si vydělává prostřednictvím reklam na Youtube.

Soukup: Vy jste chytřejší než to vypadá

Jaromír Soukup v rozhovoru zmínil také médii propíranou kauzu „záchod“ , kdy Adéla v živém vysílání vynadala svému snoubenci Davidovi, že si chtěl odskočit na toaletu, a zároveň mu prostřednictvím vulgarismů jasně dala najevo, že na záchod nepůjde. Adéla přiznala, že celá hádka byla předem domluvená, z čehož Soukup vyvodil, že je ve skutečnosti chytřejší, než to vypadá. Adéla s Davidem následně popřeli, že by měli jakoukoli spojitost s Kazmou.

Jakmile došla řeč na tanečky na TikToku, Soukup požádal Adélu, aby něco spontánně zatancovala přímo v pořadu. Adéla se nejprve zdráhala, ale za potlesku publika se nakonec rozhodla, že předvede svoje taneční kreace. Zatímco Soukup jen nevěřícně kroutil hlavou, její přítel na ni hrdě koukal jako na bohyni. Větší bizár zřejmě jen tak neuvidíte.

@krissttyynnkkaaaaaaaa

😂😂😂😂😂😂😂

♬ původní zvuk – Krissttyynnkkaaaaaaaa

Adéla živí svého snoubence Davida

„Super, to stačí. Adélo, za mě to bylo lepší, než jsem čekal,“ překvapil svojí odpovědí Soukup. Adéla také přiznala, že žádné spolupráce nedostává. Její partner zmínil, že nepracuje a pomáhá Adéle u tvorby videa: „Když je na videích sprostá, tak jí to utnu,“ vysvětlil David. Adéla na závěr s mírným ostychem uvedla, že když se jí doma něco nepovede, pořád nadává „do p*dele“. Dál své nadávky rozebírat nechtěla.

Zdroj: TV Barrandov, autorský text

Může se Vám líbít

Celebrity

Syn Kateřiny Kornové Filip slavil 30. narozeniny. Narodil se den před narozeninami svého otce zpěváka a herce Jiřího Korna, takže pánové slavili v tandemu....

Celebrity

Kdo ještě neslyšel o vztahu modelky Agáty Hanychové a mediálního magnáta Jaromíra Soukupa, jako by snad ani nebyl. Zprávy o tomto nově vzniklém páru...

Celebrity

Sto lidí, sto chutí, říká jedno známé české pořekadlo. O tom, že se člověk nikdy nezalíbí všem, se na vlastní kůži přesvědčila také herečka...

Reality shows

Napínavý souboj o kmenovou a individuální imunitu, konec klíčového hráče i neprofesionální chování moderátora Ondřeje Novotného, které tvůrci reality show raději vystřihli, ale trochu...