Connect with us

Zadejte svůj dotaz

Celebrity

Instatýden: Kočendová a Laky Royal oznámili rozchod, Boho ukázala na dovolené u moře těhotenské bříško a Ronaldo své sexy břišáky

Nejen v Česku, ale i na instagramu bylo v posledních dnech pořádně žhavo! Jaké horké novinky by vám neměly uniknout? Natálie Kočendová a Laky Royal šokovali své sledující, když oznámili rozpad jejich vztahu. Jitka Boho vyrazila s rodinou k moři, kde v bikinách vystavila rostoucí těhotenské bříško. Hvězdný fotbalista Cristiano Ronaldo si pro změnu užívá luxus na Mallorce, kde předvedl svoji vyrýsovanou figuru. Co dalšího jsme zaznamenali?

Foto: Jitka Boho
Foto: Jitka Boho

Natálie Kočendová a Laky Royal se rozešli

Před pár měsíci se zasnoubili, teď ale oznámili konec lásky. Řeč je o modelce Natálie Kočendové a Lukáši Vlačuhovi, známém spíše jako Laky Royalovi. Touto fotkou jsme Vám chtěli oznámit zásnuby. Osud tomu chtěl jinak. Naše cesty se už nějaký čas zpět rozešly. Dále pokračujeme jako přátelé a jsem Lukymu za vše velmi vděčná,“ napsala půvabná Miss ke snímku na sociálních sítích s tím, že dále se k rozchodu nechce vyjadřovat a prosí o respektování soukromí.

Ve stejnou chvíli uveřejnil stejný snímek také její expřítel. „Byl jsem oslepen láskou a díval jsem se pouze mým směrem! Byl jsem sobecký a myslel jen na to, co chci já! Neuvědomoval jsem si, co vůbec Natálka od života chce, ale nakonec si uvědomíte, že Natálka vyhrála světovou soutěž, má před sebou tolik práce a kariéru, má plány a cíle, máme každý jiné priority, proto jsme se rozhodli jít každý svou cestou,“ vzal na sebe důvod rozchodu známý barber.

Vztah Natálie a Lakyho, ke kterému chodí například Rytmus či Jaromír Jágr, si prošel těžkou zkouškou, když v roce 2020 přišli o nenarozené dítě. Natálie byla v té době v 6. měsíci těhotenství. Synka, kterého Kočendová čekala a kvůli kterému se vzdala svých povinností Miss, chtěli pojmenovat Nathaniel.

Cristiano Ronaldo ukázal početnou rodinu na dovolené i svalnaté tělo

Nejsledovanější fotbalista Cristiano Ronaldo si užívá luxusní dovolenou se svojí rodinou na Mallorce. Jeho partnerka Georgina sdílela na sociálních sítích společnou fotografii ze soukromého letadla, zatímco Ronaldo sdílel snímek, kde jsou se všemi dětmi u jídelního stolu. Pro hvězdného fotbalistu je důležitá nejen rodina, ale také zdravý životní styl a poctivá disciplína. Portugalský kanonýr má ve svých 37 letech tělo samý sval a je vidět, že na sobě stále tvrdě maká. Takhle vyrýsovanou postavu mu mohou závidět i o deset let mladší muži. Posuďte sami.

Jirka Král se stal otcem

Hvězda sociálních sítí a bývalý youtuber Jirka Král přivítal s manželkou Karolínou, známou blogerkou Little Kao, na světě svého prvního potomka. Na sociálních sítích se pochlubil jak společnou fotkou, tak jménem syna i jeho mírami. „Včera v noci se nám narodil Davídek. Maminka i miminko jsou v pořádku. Je to velkej kluk, 4 310 gramů a 55 cm,“ pochlubil se na Instagramu hrdý tatínek, který zároveň přiznal, že mu Davídek změnil život. Nyní pravidelně zásobuje své sledující fotkami se svým milovaným synkem. „Nemůžu se na něj vynadívat,“ svěřil se podnikatel svým fanouškům. Včera si navíc mohl poprvé užít Den otců, kdy na svém instagramovém profilu sdílel skutečně krásný snímek.

Jitka Boho vystavila u moře těhotenské bříško

Zpěvačka a modelka Jitka Boho je už v šestém měsíci těhotenství. Na dovolené v Chorvatsku ukázala, jak pěkně jí vyrostlo bříško. Zakulacujícím bříškem se pochlubila v bikinách, které oblékla před dvěma lety na tom samém místě. To jsou změny…rok 2022 a rok 2020…Akorát ta stehniska a břicho nějak povyrostlo,“ napsala Boho k příspěvku, kde porovnává svoji figuru letos a před dvěma lety, kdy v požehnaném stavu nebyla. Její fanynky se shodují, že těhotenství Jitce velmi sluší, a že dokonce vypadá lépe než předtím.

Modelka oznámila své druhé těhotenství na svátek zamilovaných. Pohlaví potomka si s partnerem Tomášem Hřebíkem nechávají pro sebe. Jitka má z prvního manželství již šestiletou dceru Rosálku. Jestli k ní přibude bratříček, nebo sestřička, se dozvíme na podzim.

Jirka Procházka zažil v Brně bouřlivé přivítání

Na brněnském náměstí Svobody se v pondělí odpoledne sešly davy lidí, kteří se přijeli podívat na prvního českého zápasníka s titulem UFC. Už více než půl hodiny před očekávaným příjezdem Procházky byl rozsáhlý plac před pódiem beznadějně zaplněný. Čekající fanoušci se s nadšením dívali na velkoplošnou obrazovku, kde organizátoři promítali záznam z nedělního titulového zápasu. Když se repríza dostala do části, ve které Procházka „uškrtí“ svého soupeře, dav uchváceně zatleskal a začal vyvolávat jméno svého hrdiny.

Když šampion polotěžké váhy UFC dorazil, propuklo šílenství, při němž fanoušci opět skandovali jeho jméno. Po oficiální části, kdy odpovídal na otázky, šampion seskočil dolů z pódia a neváhal se fotit, objímat nebo si podat ruku se svými fanoušky. Atmosféra na místě byla neskutečná, z původně očekávaných 4 tisíc fanoušků dorazilo nakonec téměř 9 tisíc.

Aby toho nebylo málo, slavný bijec si po zasloužených oslavách změnil svůj legendární účes. Důvodem je podle všeho právě ona výhra, kterou se katapultoval mezi šampiony!  Ostříhal jsem si vlasy, protože jsem potřeboval ukončit jednu kapitolu svého života. Teď mohu začít s novou energií, novou vlnou. Upřímně,“  uvedl Procházka. Fanoušci Procházky ale podle reakcí pod příspěvkem rozhodně nadšení nejsou. Zatímco jedni mluví o tom, že se tímto krokem vzdal své unikátnosti, jiní dokonce nabízejí za ustřižený cop peníze. 

Lela Ceterová zažila divokou rozlučku se svobodou

Snoubenka MMA zápasníka Karlose Vémoly Lela Ceterová si náramně užila rozlučku se svobodou. Oblékla se do bílých šatů, nasadila si i závoj a po boku svých blízkých kamarádek pak odjela luxusní limuzínou do klubu, kde se tancovalo a pilo.

„Děkuji za jeden z nejkrásnějších zážitků se všemi mými kamarádkami, které stojí při mmě v dobrém i špatném, velmi si vás vážím. Děkuji vám, že mě touto cestou připravujete na novou a nádhernou etapu života s mojí láskou Karlosem a už se neumím dočkat, kdy se stanu Tvou manželkou. Miluji Tě a miluji moje holky,“ napsala Lela ke společnému snímku se svými kamarádkami.

Svatba Karlose a Lely se měla uskutečnit již minulý rok, ale musela se odložit kvůli zdravotním komplikacím zápasníka. Své ano si s Karlosem mají říct už za měsíc. Slavný bojovník se na rozlučce se svobodou dokonce sám objevil. „Na rozlučku se přišel podívat i můj úžasný manžel. Přišel si pro polibek od budoucí manželky,“ okomentovala Lela fotku, na které se vášnivě líbá se svým budoucím manželem.

To by bylo pro dnešek vše. Mějte úspěšný týden a sledujte nás na Instagramu.

Zdroj: Extra.cz, TN.cz, Extra.cz, iSport.blesk.cz

Může se Vám líbít

Celebrity

Syn Kateřiny Kornové Filip slavil 30. narozeniny. Narodil se den před narozeninami svého otce zpěváka a herce Jiřího Korna, takže pánové slavili v tandemu....

Celebrity

Kdo ještě neslyšel o vztahu modelky Agáty Hanychové a mediálního magnáta Jaromíra Soukupa, jako by snad ani nebyl. Zprávy o tomto nově vzniklém páru...

Celebrity

Sto lidí, sto chutí, říká jedno známé české pořekadlo. O tom, že se člověk nikdy nezalíbí všem, se na vlastní kůži přesvědčila také herečka...

Reality shows

Napínavý souboj o kmenovou a individuální imunitu, konec klíčového hráče i neprofesionální chování moderátora Ondřeje Novotného, které tvůrci reality show raději vystřihli, ale trochu...