Connect with us

Zadejte svůj dotaz

.

Společnost

Instatýden: Kuchařová v sexy spodním prádle, Mareš terčem nechutných pomluv a Ronaldův rekordní gól věnovaný zesnulému synovi

Na instagramu jsme v posledním týdnu mohli zaznamenat příspěvky plné sex-appealu i emocí. Leoš Mareš se stal terčem nepříjemných útoků na jeho osobu, manželku Moniku i dceru Alex. Taťána Kuchařová sdílela fotografie v černém spodním prádle, ze kterých vám bude horko. Cristiano Ronaldo věnoval svůj 100. gól Premier League svému synovi, který tragicky zemřel při porodu. Co dalšího stojí za zmínku?

Zdroj: ČTK
Zdroj: ČTK

Leoš Mareš čelil drsným lžím

Známý Moderátor Leoš Mareš se stal obětí drsných pomluv lektora a manažera Marka Pavlíka, který na svých přednáškách na základních školách tvrdil, že je příbuzným Leoše Mareše a sděloval žákům vymyšlené historky z moderátorova života. Pavlík také žákům tvrdil, že Mareš nikdy nechtěl s Monikou dceru a je údajně nešťastný, že se stal potřetí otcem. Vše udělal jen kvůli Monice, která si dítě přála a nechtěl ji ztratit, protože ji miluje.

„Vyděsilo mě to. To snad ani není možné, aby někdo na oficiální půdě říkal věci, které říká,“ řekl šokovaný Mareš, jenž se informace dozvěděl od jedné ze svých sledujících, která mu napsala, že jí dcera vyprávěla, co se ve škole o moderátorovi dozvěděla, a že je z toho zklamaná.

Mareš přitom zmíněného muže vůbec nezná a netuší, proč by o něm měl vyprávět. Údajně jde o člověka, který v rámci programu pořádaného Hospodářskou komorou Jihočeského kraje objíždí základní školy. Se svým trápením se moderátor svěřil v pátek večer na svém instagramu. Marešova rodina nyní zvažuje žalobu kvůli zasažení do osobnostních práv.

Sára Sandeva jako zkušená topmodelka

Herečka s makedonskými kořeny Sára Sandeva by se z fleku mohla živit jako profesionální modelka, což opět dokazuje její nový příspěvěk na instagramu. Tentokrát na svém profilu sdílela backstage video z focení pro magazín Cosmpolitan, při kterém vám doslova spadne brada. Sára na videu vypadá jako bohyně, a navíc se tváří a pohybuje, jako kdyby denně fotila pro prestižní magazíny. Jakub Prachař má doma skutečně klenot. Palec nahoru!

Dara Rolins sdílela selfie s Pavlem Nedvědem a dcerou Laurou

Dara Rolins si jarní prázdniny užívala se svojí dcerou za velkou louží. „Využili jsme toho, že měla Laura prázdniny ve škole a odjeli na Floridu,“ svěřila se Super.cz zpěvačka. Při návratu domů se zastavily v Turíně u zpěvaččiny drahé polovičky. „Naše prázdniny končí, od zítra už Lolu volá škola a mě v úterý vystupko v Tatrách. 14 dní prázdnin je na její nové škole velkorysý čas volna, proto jsme mohly odletět do Ameriky a na cestě zpět se ještě zastavit u Pavla, v Turíně. I vám přejeme pěkný nedělní večer a zítra už šťastný start do nového týdne,“ vzkázala svým fanouškům šťastná a odpočatá zpěvačka.

Anna Kadeřávková a Taťána Kuchařová ve spodním prádle

Česká herečka Anna Kadeřávková je také úspěšnou influencerkou, která svým sledujícím pravidelně přináší zajímavé příspěvky ze své práce i soukromí. Nedávno ale na svém profilu zveřejnila odvážnou fotografii, na které je pouze ve spodním prádle a přes sebe má přehozený tenoučký župan. Cílem příspěvku však nebyla provokace fanoušků, nýbrž spolupráce se značkou, která prodává spodní prádlo.

Stejně tak se před pár dny předvedla i modelka Taťána Kuchařová, která se značkou spodního prádla a plavek Astratex rovněž spolupracuje a zároveň se v lednu letošního roku stala hrdou ambasadorkou této značky.

Obě vypadají v černém prádle fantasticky, tudíž právem sklidily od svých fanoušků samé komplimenty. „Nemám slov… Být chlap, tak Vás uctívám jako bohyni ženskosti. I když to můžu i jako ženská“ napsala Kuchařové pod fotku jedna z fanynek. „Řekla bych, že ten rozchod Vám prospěl, Táni,“ přidala se další. Souhlasíte?

Ronaldo oslavil rekordní gól dojemným gestem

Portugalská legenda Cristiano Ronaldo se stal vůbec prvním fotbalistou, který dokázal pokořit hranici 100 branek v Premier League a španělské La Lize. Při oslavě rekordního gólu si hvězdný fotbalista políbil ruku a vztyčil ji k nebi. Svůj gól, který přepsal fotbalovou historii, věnoval tragicky zesnulému synovi. „Dosáhnout takového úspěchu na konci tak smutného týdne svědčí o Cristianově duševní síle,“ vysekl Ronaldovi poklonu legendární Gary Lineker.

To by bylo pro dnešek vše. Přejeme vám veselé Velikonoce a nezapomínejte nás sledovat na instagramu.

Zdroj: iSport.cz, Super.cz, Autorský text

Může se Vám líbít

Celebrity

Syn Kateřiny Kornové Filip slavil 30. narozeniny. Narodil se den před narozeninami svého otce zpěváka a herce Jiřího Korna, takže pánové slavili v tandemu....

Celebrity

Kdo ještě neslyšel o vztahu modelky Agáty Hanychové a mediálního magnáta Jaromíra Soukupa, jako by snad ani nebyl. Zprávy o tomto nově vzniklém páru...

Celebrity

Sto lidí, sto chutí, říká jedno známé české pořekadlo. O tom, že se člověk nikdy nezalíbí všem, se na vlastní kůži přesvědčila také herečka...

Reality shows

Napínavý souboj o kmenovou a individuální imunitu, konec klíčového hráče i neprofesionální chování moderátora Ondřeje Novotného, které tvůrci reality show raději vystřihli, ale trochu...