Connect with us

Zadejte svůj dotaz

.

Společnost

Instatýden: Bratři Kličkové sdíleli dojemné video z Kyjeva, Mašlíková se obula do svých kritiků, Krpálek sklidil respekt

S novým týdnem je tu opět rubrika Instatýden. Tentokrát nás nejvíce zaujali bratři Kličkové, kteří v těžkých časech vrátili Ukrajincům alespoň na chvíli úsměv na tvář. Za řeč stojí i postoj Lukáše Krpálka, pomoc ukrajinským útulkům nebo Hana Mašlíková, která nerada vidí na svém profilu negativní komentáře.

Zdroj: ČTK
Zdroj: ČTK

Hana Mašlíková neunesla kritiku

Modelka a moderátorka Hana Mašlíková dře v posilovně. Chystá se totiž na soutěž Mr. Universe, kterou si nadělila ke svým 40. narozeninám jako výzvu. I přesto, že na svém instagramu s nadšením sdílí fotografie a videa z posilovny, ne všichni fanoušci oceňují její poctivou přípravu, a především její vypracované tělo. To si však Mašlíková nenechá líbit.

„Jak si krásná sexy žena může zkazit postavu,“ napsal muž, kterému moderátorka trefně odpověděla: „Jak můžou lidé kazit ženě její radost,“. „Sto lidí, sto chutí, ale za mě odporné. Za mě jste krásná před změnou,“ zkritizovala proměnu jedna ze sledujících. To se Mašlíkové dotklo. „Umíte si představit, že Vám vlezu na profil a napíšu Vám tam, že jste odporná?! Protože se mi prostě nebude něco na Vás líbit. Myslíte si, že je to normální?? Hanba by mě fackovala! Nikdy bych si to k nikomu nedovolila. Myslet si může člověk své, ale být tak drzej a nutit svůj názor za každou cenu?! Zbytečné, naprosto.“

Je nutno podotknout, že na profilu Mašlíkové převládají pozitivní ohlasy, tudíž by se v nich negativní komentáře poměrně snadno ztratily, kdyby na ně moderátorka nereagovala. Ale chápeme, ne vždy se kritika snáší dobře. My každopádně držíme Hance palce!

Bratři Kličkové navštívili kyjevské metro

Bývalý boxerský šampion a současný starosta hlavního města Kyjeva Vitalij Kličko společně se svým bratrem Vladimirem, který byl také úspěšným boxerem, se zapojili do bojů na Ukrajině. Před několika dny se vydali do kyjevského metra, aby podpořili všechny zoufalé obyvatele Kyjeva, kteří se zde schovávají před válečnými útoky.

I přesto, že tamní obyvatelé prožívají noční můru, bratři Kličkové jim alespoň na chvíli dali pocit naděje a radosti. Následující video mluví za vše.

Monika Bagárová opět září štěstím

Zpěvačka Monika Bagárová a MMA zápasník Makhmud Muradov si po dlouhé době užívají jeden druhého. Partneři nyní utužují obnovený vztah a lásku na rodinné dovolené v Dubaji, kam odletěli s milovanou dcerkou Ruminkou a zpěvaččinými rodiči. Na sociálních sítích se pochlubili momentkou z pláže, na které se smějí od ucha k uchu.

„Krásná rodina… Moc vám to spolu sluší, patříte k sobě ,“ napsala Monice pod rodinný snímek jedna z fanynek. „Konečně. Snad to slepené vydrží a budete jeden pro druhého už napořád,“ přidává se další. „Máma a táta – nic lepšího mít dítě nemůže, nikdo děťátko nemůže milovat na světě víc než rodiče,“ kvituje jejich návrat k sobě další žena. I my dáváme společné fotografii palec nahoru.

Lukáš Krpálek sklidil za své rozhodnutí respekt

Dvojnásobný olympijský vítěz v judu Lukáš Krpálek měl dnes převzít státní vyznamenání z rukou prezidenta Miloše Zemana. Kvůli válce na Ukrajině se však rozhodl, že se slavnostního předávání nezúčastní. Udělení státního vyznamenání si velmi vážím. Je to pro mě pocta, asi největší, jaká může v nesportovním životě být. Bohužel se musím z pondělního slavnostního předávání omluvit. Nedovedu si představit, že bych si na sebe bral slavnostní oblek v této době, kdy na Ukrajině umírají lidé, sportovci a mí osobní kamarádi tam bojují v maskáčích za svou vlast,“ uvedl Krpálek na instagramu.

„Vždy jsem hrdě a rád reprezentoval naši zemi a vždy budu, ale moc si přeji, aby sportovní souboj byl jediný způsob soupeření mezi státy,“ doplnil šampion z OH v Riu de Janeiro i Tokiu. Za své rozhodnutí sklidil u fanoušků velký potlesk a respekt. „Jsi borec,“ napsal jeden z příznivců. „Jste člověk se srdcem na správném místě,“ přidala se další fanynka. „Respekt,“ psali mnozí. Je zcela očividné, že Lukáš si získal spoustu fanoušků nejen svými úspěchy v judu, ale i svým lidským přístupem.

Organizace Běh pro útulky pomáhá ukrajinským útulkům

Nezisková organizace Běh pro útulky se rozhodla pomáhat všem ukrajinským útulkům, které během válečného konfliktu s Ruskem bojují o přežití. Česká organizace je každý den v kontaktu hned s několika útulky, na svém instagramovém účtu žádá své sledující o finanční podporu, kterou následně rozdělují všem útulkům, které akutně potřebují veškerou možnou pomoc. Obstarávají krmivo i převoz zdravotnického materiálu pro zvířata jako jsou obvazy, léky, šití či antibiotika.

Pro své sledující má organizace bohužel i špatné zprávy. Některé útulky, které byly zapojeny do sbírky, byly zasaženy během ostřelování ruskými ozbrojenými silami a někteří psi zemřeli na následky střelného zranění. Starší psi dostali infarkt. Strašné. Kdy tohle peklo skončí?

To by bylo pro dnešek vše. Mějte úspěšný týden, opatrujte se a sledujte nás na instagramu.

Zdroj: Hospodářské noviny, Zena.aktualne.cz, Super.cz

Může se Vám líbít

Celebrity

Syn Kateřiny Kornové Filip slavil 30. narozeniny. Narodil se den před narozeninami svého otce zpěváka a herce Jiřího Korna, takže pánové slavili v tandemu....

Celebrity

Kdo ještě neslyšel o vztahu modelky Agáty Hanychové a mediálního magnáta Jaromíra Soukupa, jako by snad ani nebyl. Zprávy o tomto nově vzniklém páru...

Celebrity

Sto lidí, sto chutí, říká jedno známé české pořekadlo. O tom, že se člověk nikdy nezalíbí všem, se na vlastní kůži přesvědčila také herečka...

Reality shows

Napínavý souboj o kmenovou a individuální imunitu, konec klíčového hráče i neprofesionální chování moderátora Ondřeje Novotného, které tvůrci reality show raději vystřihli, ale trochu...