Connect with us

Zadejte svůj dotaz

.

Společnost

Instatýden: Sprostá biatlonistka Charvátová v přímém přenosu, Marešův nešťastný trapas a tajná svatba Perkausové

Co zajímavého se dělo minulý týden na Instagramu? Moderátorka Eva Perkausová zveřejnila svatební fotografii z exotického ráje, Leoš Mareš se stal (ne)právem terčem posměchu poté, co zveřejnil ze svého instagramového účtu zvláštní komentář a biatlonistka Lucie Charvátová pobavila všechny sportovní fanoušky, když neudržela nervy na uzdě a během závodu si ulevila vulgárním slovem. Kdo další na sebe upoutal pozornost?

Zdroj: Eva Perkausová
Zdroj: Eva Perkausová

Eva Perkausová se dočkala vysněné svatby

Moderátorka Eva Perkausová se vdala za dlouholetého přítele a podnikatele Ivana Hecka. Informaci o tom, že se stala vdanou paní, si nechávala pro sebe a odtajnila ji až ve vysílání zpráv, kde překvapila i svého kolegu Romana Šebrleho. „U Hlavních zpráv vás vítá Roman Šebrle a Eva Hecko Perkausová,“ řekla půvabná blondýnka na začátku vysílání a následně zveřejnila na svém Instagramu novomanželskou fotografii. Svatba proběhla na jejich nedávné dovolené na Mauriciu dne 12. ledna.

Podrobnosti ze svého velkého dne moderátorka popsala v reportáži pořadu Showtime. „Vědělo to jenom mé blízké okolí. My už jsme věděli, když jsme na ten Mauricius letěli, že se tam vezmeme. Museli jsme dopředu vyřizovat různé doklady. A svatba na Mauriciu byla vždy podle mých představ v tom smyslu, že jsem vždycky chtěla mít svatbu v exotice. Někde v zahraničí. Čistě jenom pláž, moře, palmy a ten sen se mi splnil,“ svěřila se novomanželka, která do poslední chvíle nevěděla, jak vypadá snubní prstýnek. Jsem šťastná a už bylo na čase. Měli jsme zrovna 7. ledna výročí páté a 12. ledna jsme se vzali,“ dodala.

Lucie Charvátová pobavila (nejen) fanoušky biatlonu

Štafeta českých biatlonistek útočila v sobotní štafetě na Světovém poháru v Anterselvě na stupně vítězů. Lucie Charvátová na závěrečném úseku jela po střelbě vleže v čele závodu, ale pak spadla a dojela šestá. Navíc musela před stojkou několikrát profouknout hledí, vyndat náboj z hlavně a vyměnit zásobník. Ulevila si při tom i peprným slůvkem, čehož se okamžitě chytil admin instagramové stránky Sportovní hlášky, který sdílí zajímavé a vtipné momenty ze světa sportu.

„Lucka Charvátová je prostě smolařka… Ale krásně to zhodnotila za nás všechny u obrazovek,“ komentoval frustrovanou hlášku admin. Lucii Charvátovou korunujeme za vítězku, tohle prostě nemá chybu!

Simona Krainová převedla na pláži výstavní figuru

Modelka Simona Krainová odletěla s kamarádkami a manželem Karlem na dvoutýdenní ajurvédský pobyt na Srí Lanku. Zřekla se těžkých pokrmů, alkoholu a místo toho se věnuje pravidelnému běhání, plavání v místním bazénu, duchovnímu rozvoji a józe. Tahle tvrdá disciplína přináší ovoce v podobě dokonalé postavy, kterou jí může závidět leckterá „dvacítka“. Posuďte sami.

Tohle se Leoši Marešovi příliš nepovedlo

Moderátor Leoš Mareš se jediným komentářem postaral o pořádný poprask. Nedávno se totiž na Instagramu zapojil do diskuze, ve které lidé rozebírali jeden článek z bulvárních médií. Nebylo by na tom nic divného, ovšem obsah Marešova komentáře nasvědčuje tomu, že se chtěl do diskuze zapojit z fejkového profilu a bránit sám sebe, ale zapomněl si přepnout instagramový účet.

Moderátor příspěvek ihned smazal, někdo si však udělal screen a nechal ho zveřejnit na profilu Intelektuální elita, který řeší komunikaci celebrit na sociálních sítích. „Noční můra většiny z nás je, že se zapomeneme přecvaknout z originálu na fejk. Myslíte, že v něm hrklo, začal zmatkovat a kvičet do fistule „Do p*dele, no do p*dele, já jsem debil!“?“ napsal admin stránek k příspěvku. V komentářích se následně řada lidí Marešovi pořádně vysmála a někteří z nich také řeší , že si je moderátor zablokoval. V tomhle směru se musíme moderátora zastat, protože ruku na srdce – kdo z vás nemá v bloku vůbec nikoho?

Reklama na rodinnou idylku v podání Hany Mašlíkové

Hana Mašlíková si momentálně užívá rodinnou dovolenou v Ománu společně se synem Andreáskem a s manželem Andrém Reindersem, ke kterému se po roce odloučení vrátila. A jak je vidět, oba si vychutnávají, že se jim podařilo překonat vleklou manželskou krizi. Bývalá modelka září štěstím a na svého muže pěje jen samé ódy. „Oba jsme dost silné osobnosti, cílevědomí, ctižádostiví, individualisti, sportovně založeni, trošku sobečci, puntičkáři, oba jsme extrémně na pořádek, milujeme zvířata a dobré jídlo,“ vyjmenovala, co všechno ji spojuje se známým českým MMA trenérem.

A to by bylo pro tentokrát všechno. Přejeme vám úspěšný týden a pokud chcete, sledujte náš instagramový profil zitrek.cz.

Zdroj: Super.cz, Extra.cz, Blesk.cz

Může se Vám líbít

Celebrity

Syn Kateřiny Kornové Filip slavil 30. narozeniny. Narodil se den před narozeninami svého otce zpěváka a herce Jiřího Korna, takže pánové slavili v tandemu....

Celebrity

Kdo ještě neslyšel o vztahu modelky Agáty Hanychové a mediálního magnáta Jaromíra Soukupa, jako by snad ani nebyl. Zprávy o tomto nově vzniklém páru...

Celebrity

Sto lidí, sto chutí, říká jedno známé české pořekadlo. O tom, že se člověk nikdy nezalíbí všem, se na vlastní kůži přesvědčila také herečka...

Reality shows

Napínavý souboj o kmenovou a individuální imunitu, konec klíčového hráče i neprofesionální chování moderátora Ondřeje Novotného, které tvůrci reality show raději vystřihli, ale trochu...