Connect with us

Zadejte svůj dotaz

.

Společnost

Instatýden: Svatba Laury a Martina z Love Islandu, trapas s českou vlajkou na olympiádě a Sandeva s Prachařem v Mexiku

Na Instagramu to minulý týden rozhodně nebyla žádná nuda. Vítězný pár reality show Love Island sdílel svatební fotografie, které u fanoušků vyvolaly mnoho otazníků. Česká vlajka se během medailového ceremoniálu vtipně zahákla za obličej vojáka. Sára Sandeva sdílela příspěvky z exotické dovolené, kde relaxuje s rodinou i Jakubem Prachařem. Co dalšího se dělo na „instáči“?

Foto: Laura Chrebetová
Foto: Laura Chrebetová

Laura a Martin z Love Islandu zveřejnili svatební fotky

Vítězové reality show Love Island překvapili svoje příznivce fotkami ze svatby. Laura v krásných sněhově bílých šatech, Martin v černém obleku s bílým motýlkem a láskyplné pohledy do očí. U svatebního příspěvku se objevilo jen číslo 3, žádným dalším popiskem ho dvojice nedoplnila. I proto fanoušci začali spekulovat o tom, že Laura je možná v požehnaném stavu, což Laura veřejně nijak nekomentovala.

Plno fanoušků si také myslelo, že se Laura a Martin skutečně vzali. Jenomže všechno je jinak. „Jsou to fotky, které vznikly při natáčení videoklipu, který zatím není venku. Těmi snímky se na něj v podstatě snažíme nalákat,“ řekla TN.cz Laura Chrebetová. Podle jejích slov jim vztah stále vzkvétá, o svatbě však zatím nepřemýšlí. „Užíváme si to, jak to je a uvidíme,“ dodala.

Vtipný fail během české hymny

Tohle video z oficiálního ceremoniálu, kde zazněla česká hymna díky naší zlaté snowboardistce a lyžařce Ester Ledecké, váš zaručené pobaví. Česká vlajka se vojákovi, který se podílel na jejím vztyčení, zahákla za obličej. Smích v tomhle nešťastném momentu těžko zadržíte.

První problém s českou vlajkou ale nastal o něco dříve. Po cestě na medailový ceremoniál si závodníky, kteří obsadili ve své disciplíně první tři pozice, nejprve vyzvedává organizátor, který je ke stupňům vítězů vede. Pořadatel ale nechal vedle jména Ester Ledecké natisknout místo vlajky České republiky vlajku Haiti.

Sára Sandeva a Jakub Prachař odletěli do Karibiku

Herečka s makedonskými kořeny Sara Sandeva patří mezi přirozeně krásné ženy, které si nepotrpí na plastické operace. Že ji příroda nadělila nejen herecký talent, ale i krásnou tvář s nádhernými vlasy, předvedla na mexické pláži Tulumu, kde vyfotila no makeup selfie s popisem „The real me“, tedy „Skutečné já“. Povedenou fotku olajkovalo tisíce fanoušků, herečky Dagmar Havlová a Jana Plodková či kadeřník Michal Zapoměl, který se herečce stará o vlasy. „Naaaaajs… čisté a easy. A vlasyyyy… salty,“ reagoval na fotografii mladé herečky.

Média se také zajímala o to, zda odletěla na dovolenou pouze s rodinou a přáteli, nebo do teplých krajin vyrazil i její partner Jakub Prachař. O víkendu sdílela instastory ze společného oběda, kde se objevil i Prachař, s nímž se sblížila během natáčení krimiseriálu Dvojka na Zabití. Třeba se dočkáme i jejich společné fotografie, ale jak je známo, Sára si své soukromí velmi bedlivě hlídá.

Zorka Hejdová perlila na Instagramu Tomáše Zástěry

V reality show Survivor bojuje v červeném VIP týmu moderátor Tomáš Zástěra, který patří mezi nejoblíbenější hráče. Ještě před odjezdem na ostrov Zástěra svěřil svůj Instagram moderátorce Zorce Hejdové, která o víkendu pobavila komentářem k novému příspěvku na Zástěrovo profilu. „Přátelé, pojďme si říct, že toto mohlo dopadnou všelijak…..! Joooo kdybych ho navigovala já,“ napsala Zorka k momentce ze soutěže, v níž jeden z týmu navigoval a druhý poslepu hledal míče.

Příspěvek přesdílela ve stories i již vypadnutá účastnice Survivoru Bára Jánová „Tomáš je božan. To víme, ale děkuju, děkuju, děkuju osobě, která mu nyní spravuje IG. Tomášův humor byl totiž korunován ještě o level výš,“ komentovala vtipnou fotografii. Tohle se Zorce vážně povedlo!

Kim Kardashian sdílela fotku z dětství

Americká televizní hvězda a modelka Kim Kardashian sdílela fotografii z dětství. Na fotce si zavazuje růžové brusle a při tom se tváří jako profesionální modelka. „Stále dělám tenhle obličej,“ napsala Kardashian.

Bývalá manželka rappera Kanye Westa je známá tím, že si fotografie ráda vylepšuje ve Photoshopu. I v tomto případě si nejsme jistí, zda Kim „nevytunila“ fotografii přes aplikaci FaceApp. I kdyby ano, dáváme fotce z dětství palec nahoru. Je vidět, že Kim od malička věděla, co chce dělat.

To by bylo pro dnešek všechno. Mějte úspěšný týden a nezapomeňte nás sledovat na Instagramu.

Zdroj: TN.cz

Může se Vám líbít

Celebrity

Syn Kateřiny Kornové Filip slavil 30. narozeniny. Narodil se den před narozeninami svého otce zpěváka a herce Jiřího Korna, takže pánové slavili v tandemu....

Celebrity

Kdo ještě neslyšel o vztahu modelky Agáty Hanychové a mediálního magnáta Jaromíra Soukupa, jako by snad ani nebyl. Zprávy o tomto nově vzniklém páru...

Celebrity

Sto lidí, sto chutí, říká jedno známé české pořekadlo. O tom, že se člověk nikdy nezalíbí všem, se na vlastní kůži přesvědčila také herečka...

Reality shows

Napínavý souboj o kmenovou a individuální imunitu, konec klíčového hráče i neprofesionální chování moderátora Ondřeje Novotného, které tvůrci reality show raději vystřihli, ale trochu...