Connect with us

Zadejte svůj dotaz

.

Společnost

Instatýden: Tragikomická aféra Vémoly, těhotenské selfie Marešové a Schillerová opět terčem vtípku

Na Instagramu to minulý týden náramně žilo. Karlos Vémola šokoval svým videem o nevěře své partnerky Lely Ceterové, které posléze smazal. Autor satirických koláží TBMK pobavil novým vtipem o Aleně Schillerové, na které znovu nenechal nit suchou. Monika Marešová potěšila všechny své fanynky, jež se rozplývají nad jejím těhotenským bříškem. Ale to není vše! Co dalšího se dělo na „instáči“ a vy byste o tom měli vědět?

Foto: Miloš Schmiedberger
Foto: Miloš Schmiedberger

Kylie Jenner pokořila rekord

Hvězda reality show Držte krok s Kardashians Kylie Jenner, která má každým dnem porodit druhé dítě, ve svém životě dosáhla dalšího milníku. Na svém Instagramu jako první žena v historii získala 300 milionů sledujících, a porazila tak Arianu Grande, jež byla dříve nejsledovanější ženou Instagramu. V současnosti má americká zpěvačka 290 milionů followers. Podobnou cifru má na svém instagramovém účtu také zpěvačka Selena Gomez, kterou sleduje 298 milionů lidí.

Kylie Jenner momentálně na svém účtu nejčastěji sdílí rodinné a těhotenské fotky. Jakmile americká modelka a podnikatelka přivede na svět svého druhého potomka, kterého čeká s raperem Travisem Scottem, její sledovanost pravděpodobně opět stoupne. Nejsledovanějším člověkem na Instagramu je stále portugalský fotbalista Cristiano Ronaldo s 390 miliony followers.

Monika Marešová se pochlubila těhotenským bříškem

Manželka hvězdného moderátora Leoše Mareše se na svém instagramu opět pochlubila svým těhotenským bříškem. „Šaty pro dva,“ napsala ke svému příspěvku, pod kterým se okamžitě začaly objevovat komentáře s komplimenty od jejích natěšených fanynek. A není divu, Monika vypadá opravdu skvěle. Za necelé 2 měsíce se stane Marešová maminkou, přesto v tomto směru moc sdílná není, a tak se všichni radují z každého nového příspěvku, který se týká jejího těhotenství. Na druhou stranu je dobře, že Monika nepodlehla „mamamánii“ jako většina instagramových influencerek… Alespoň zatím.

A zase ta Schillerová

Je všeobecně známé, že Češi jsou mistři humoru a častým terčem posměchu se stávají politici, především i bývalá ministryně financí Alena Schillerová a její (ne)angličtina. Tentokrát pobavila internetovou veřejnost koláž od Tomáše Břínka alias TBMK, který si umí udělat srandu ze všeho a ze všech. „Často mi píšete, že vám chybí Alenka,“ komentoval aktuální post TBMK, na němž se Schillerová naklání k Andreji Babišovi, aby mu pošeptala něco důvěrného. „Nevíš, jak se řekne covid anglicky?“, utahuje si z Schillerové. Tahle politická satira lidi zkrátka baví, důkazem je téměř 60 tisíc lajků.

Drsné rozepře mezi Karlosem Vémolou a Lelou Ceterovou

Na začátku týdne šokoval širokou veřejnost Karlos Vémola, když nahrál na Instagram video z dětského pokojíčku, v němž informoval o definitivním rozchodu s partnerkou Lelou Ceterovou. Důvodem měla být údajná nevěra Lely se zápasníkovo kamarádem Vítem Kaiserem, což se nakonec ukázalo jako omyl. Karlos také ve videu přiznal, že lítaly facky. Po několika hodinách video ze svého účtu smazal.

O dalším pokračování této peprné telenovely informovala média víc než dost. My bychom spíš chtěli sdělit, že je lepší neřešit věci s horkou hlavou přes média a sociální sítě. Velmi snadno se totiž může stát, že příští satirická koláž od TMBK bude právě o Lele a Karlosovi.

Sexy relax v podání Cristiana Ronalda

A máme tady třešničku na dortu, zejména pro všechny dámy. Hvězdný fotbalista Cristiano Ronaldo se nemusí pyšnit jen nejsledovanějším instagramovým účtem, jak jsme již zmiňovali, ale především neskutečnou figurou, kterou vystavil na odiv během relaxování v bazénu. Šestatřicetiletý reprezentant Portugalska a hráč Manchesteru United na sobě dře každý den, což dosvědčuje jeho dokonale vyrýsovaný pekáč buchet na břiše. Palec nahoru!

Všechno podstatné bylo už řečeno. Alespoň pro dnešek. Přejeme vám úspěšný týden a pokud chcete, sledujte náš instagramový profil zitrek.cz.

Zdroj: Žena-in

Může se Vám líbít

Celebrity

Syn Kateřiny Kornové Filip slavil 30. narozeniny. Narodil se den před narozeninami svého otce zpěváka a herce Jiřího Korna, takže pánové slavili v tandemu....

Celebrity

Kdo ještě neslyšel o vztahu modelky Agáty Hanychové a mediálního magnáta Jaromíra Soukupa, jako by snad ani nebyl. Zprávy o tomto nově vzniklém páru...

Celebrity

Sto lidí, sto chutí, říká jedno známé české pořekadlo. O tom, že se člověk nikdy nezalíbí všem, se na vlastní kůži přesvědčila také herečka...

Reality shows

Napínavý souboj o kmenovou a individuální imunitu, konec klíčového hráče i neprofesionální chování moderátora Ondřeje Novotného, které tvůrci reality show raději vystřihli, ale trochu...