Connect with us

Zadejte svůj dotaz

.

Společnost

Instatýden: Znechucená Eva Holubová, totální bizár v podání Moniky Štikové a šíleně drahá Schillerová!

S novým týdnem je tu opět rubrika Instatýden. Co zajímavého se dělo v posledních sedmi dnech na Instagramu? Známá herečka Eva Holubová neudržela emoce při sledování reality show Survivor. Rádoby celebrita Monika Binias, známá především jako Monika Štiková, se rozhodla radit za peníze. No, a bývalá ministryně financí Alena Schillerová je už taková stálice českého nekorektního humoru. Za co to schytala tentokrát?

Zdroj: Tomáš Břínek alias TMBK
Zdroj: Tomáš Břínek alias TMBK

Eva Holubová se rozohnila nad Survivorem

Eva Holubová se nebojí říkat svůj názor na rovinu a ráda k tomu využívá sociální sítě. Před několika dny si nebrala servítky nad vypadnutím Matěje Paprčiaka z reality show Survivor. Bývalý fotbalista a současný model je přítel její dcery Karolíny.

Matěj prohrál souboj s Bárou Jánovou, která měla podle většiny účastníků vypadnout. Ale musela ještě podstoupit duel, do něhož překvapivě Johy, nominovala právě Matěje, jenž se Báry zastal. Matěj navíc ve hře moc nepobyl. Byl k vidění jenom v prvním díle, zatímco ten druhý a většinu třetího trávil kvůli covidu v karanténě na hotelu.

„Dobře, vypadnul. Ale vždyť tam skoro nebyl. První soutěže zřejmě prodělal v covidu, říkám si, když zůstal v karanténě, pak se vrátí na ostrov do kmene, který prohrál imunitu, o kterou on ani nebojoval, zastává se veřejně holky, která mu ani za to nepoděkuje, kmenová rada se shodne, že ji tam nechce, a za ní hned druhou, ale paní, která je “za trest” přeřazena z druhého kmene, nominuje do duelu Matěje, jehož ani nezná, protože holky z Mao na ni byly hodný, jenom tak jí to jméno napadlo, s nikým se o tom nebavila, akorát před tím kapitán Zástěra jí ho doporučil,“ shrnula děj osudné epizody znechucená herečka, která show sledovala jen kvůli Matějovi. „Jsem ráda, že už se na to nebudu muset dívat, hlavně poleť domů,“ vzkázala Matějovi.

Schillerová a její instakoníček k nezaplacení

„Je to takový můj koníček. Mám ráda Instagram, toto médium mě velmi oslovilo. Netrpím nutkáním sebeprezentace. Chci tím přitáhnout pozornost k příspěvkům, které k tomu dávám,“ vysvětlovala Schillerová loni v lednu, proč ještě zesiluje svoji už tak mimořádnou pozornost sociálním sítím.

Nyní je známo, kolik stál tento koníček daňové poplatníky. Za období od 23. září 2020 do 30. listopadu 2021 činily celkové náklady na platy a odměny fotografa Šedivého a kameramana Konečného 1,93 milionu korun, což odpovídá hrubému měsíčnímu příjmu 75 tisíc korun.

Jakmile se tato kontroverzní informace dostala ven na povrch, satirik Tomáš Břínek alias TMBK měl opět perfektní námět na několik koláží. A teď se celé Česko znovu baví na její účet. Zcela zdarma.


Koučink, rady a hubnutí v podání Miniky Binias? Raději ne

Monika Binias, za svobodna Monika Štiková, už vážně neví, jak by zaujala. Včera se na jejím profilu objevil kuriózní příspěvek, kde nabízí své amatérské rady za peníze.

Na internetové stránce Coachinghubnutiazivotniradysmonikoubinias.cz (ne, neděláme si srandu, je to opravdu takhle krátký a lehce zapamatovatelný název) nabízí koučování, hubnutí a sestavení jídelníčku na míru a módní styling. Své „zkušenosti ze života“ nabízí formou balíčků v cenovém rozmezí od 300 Kč do 15 000 Kč. Podmínkou je platba předem na účet, který zde samozřejmě také najdete.

Kromě odbytého vizuálu a bizarních nabídek najdete na úvodní stránce také spoustu pravopisných chyb a fotky v mizerné kvalitě. Tohle se Monice zkrátka nepovedlo. Doporučujeme to raději všechno smazat a dělat, že tato stránka nikdy neexistovala. Zároveň by nebylo od věci, kdyby absolvovala kurz sebereflexe.

Novak Djokovič vysekl poklonu svému největšímu rivalovi

Novak Djokovič přišel o šanci zaútočit na jednadvacátý titul kvůli známé kauze ohledně jeho výjimky z očkování, která skončila Srbovou deportací z Austrálie těsně před turnajem. I přesto, že se Djokovič od svého největšího rivala podpory nedočkal, pogratuloval mu k rekordnímu granslamu a vysekl mu poklonu.  „Gratuluji Rafaelu Nadalovi k jednadvacátému grandslamu. Úžasný počin. Vždycky působivý bojovný duch, který zase jednou zvítězil,“ napsal na Instagramu Djokovič.

Nadal po více než pětihodinové bitvě zdolal ve finále Australian Open ruského tenistu Daniila Medveděva. Pětatřicetiletý Španěl otočil zápas z 0:2 na sety a zvítězil 2:6, 6:7, 6:4, 6:4 a 7:5. V historických tabulkách se tak odpoutal od dvacetinásobných šampionů Rogera Federera a Novaka Djokoviče.

Djokovič mimo jiné pogratuloval vítězce Australian Open Ashleigh Bartyové k úžasnému výkonu před domácím publikem. Světová tenisová jednička vyhrála úvodní grandslamový turnaj sezóny poprvé ve své kariéře.

Dominika Myslivcová poslala všem haterům jasný vzkaz

Dominika Myslivcová odletěla na dovolenou do Dubaje a na sociálních sítích začala ihned čelit ostrým narážkám, že se patrně nechává vydržovat starším zámožným mužem, nebo že dokonce poskytuje escort. Myslivcová se proto rozhodla reagovat a sdílela společné fotografie s bývalým několikaletým partnerem, se kterým se před několika měsíci rozešla.

„No a s kým jsem teď v Dubaji?! Nevidím důvod, proč bych se měla někomu zpovídat, obhajovat a točit na stories, s kým tady jsem. Jsem dospělá a snad si můžu sama rozhodovat, s kým svůj čas, svou dovolenou budu trávit,“ vzkázala.

Jak se později ukázalo, Myslivcová trávila luxusní dovolenou v Dubaji po boku staršího muže, kterým má být podle redakce Extra.cz bohatý podnikatel. Soukromí je jedna věc, ale na druhou stranu se Dominika nemůže divit, že ji lidé mají častokrát za zlatokopku. Sama jde této nálepce naproti.

Mimo jiné na Instagramu silně rezonuje obvinění hráče Manchesteru United za násilí a znásilnění. Této kauze jsme však věnovali prostor v samostatném článku. Odkaz najdete ZDE. Přejeme vám úspěšný týden a nezapomeňte sledovat náš instagramový profil zitrek.cz.

Zdroj: Sport.cz, Reflex.cz, Extra.cz

Může se Vám líbít

Celebrity

Syn Kateřiny Kornové Filip slavil 30. narozeniny. Narodil se den před narozeninami svého otce zpěváka a herce Jiřího Korna, takže pánové slavili v tandemu....

Celebrity

Kdo ještě neslyšel o vztahu modelky Agáty Hanychové a mediálního magnáta Jaromíra Soukupa, jako by snad ani nebyl. Zprávy o tomto nově vzniklém páru...

Celebrity

Sto lidí, sto chutí, říká jedno známé české pořekadlo. O tom, že se člověk nikdy nezalíbí všem, se na vlastní kůži přesvědčila také herečka...

Reality shows

Napínavý souboj o kmenovou a individuální imunitu, konec klíčového hráče i neprofesionální chování moderátora Ondřeje Novotného, které tvůrci reality show raději vystřihli, ale trochu...