Connect with us

Zadejte svůj dotaz

.

Společnost

Jaké nejbizarnější zprávy dostává na Instagramu bronzová SuperStar Nikolas Bitkovskij? Jeho odpověď vás šokuje!

Ještě nedávno hrával Nikolas Bitkovskij jen na ulici a nikdo ho neznal. Vše se změnilo po účasti v soutěži Česko Slovenská SuperStar, kde skončil na třetím místě a vybudoval si slušnou fanouškovskou základnu. Dvacetiletý Liberečan nedávno dorazil do Prahy na premiéru minisérie Guru, kde se v rozhovoru pro Zítřek.cz rozpovídal o svých budoucích plánech. Řeč přišla také na sociální sítě. Jak se staví k influencerství a k lechtivým fotkám od fanynek?

Foto: Anna-Marie Křížová
Foto: Anna-Marie Křížová

Nikolasi, jak se vám daří po skončení SuperStar?

Daří se mi dobře. Snažím se pracovat na svojí hudbě a rozvíjet tvorbu. Zároveň se snažím, abych nikomu nenaletěl, což je v téhle branži dost jednoduché. I já jsem to zjistil za tři týdny, je to krutá realita dnešní doby. Ale pokouším se neusnout na vavřínech, abych toho jednou potom nelitoval.

Můžete být s tím „nalétnutím“ trochu konkrétnější?

Nechci zavrtávat do nějakých detailů, ale ozvala se spousta producentů, firem atd. A je to o tom být opatrný, hlavně s podpisy a s tím, kdo co komu slíbí, protože je nepříjemné z toho vybrušovat.

Jaká je vaše momentální náplň práce?

Určitě tvořím. Snažím se na tom pracovat každý den a hledat si ten zvuk, kterým chci jít, aby to nebylo úplně to, čeho je tady hodně. Chtěl bych být trošku originální, to je hodně důležité. Superstar je coverová soutěž a je podstatné být hlavně dobrý autor, což se v SuperStar moc neukáže, protože se tam zpívají cizí písničky, takže na tom pracuji, aby ty songy měly hlavu a patu a aby měly dobrý zvuk.

Foto: Anna-Marie Křížová
Nikolas se objevil v SuperStar už v roce 2018, kdy vypadl těsně před semifinále.
Foto: Anna-Marie Křížová

Jaký hudební žánr vás baví nejvíc?

Hodně RnB, ale je to žánr, který v Česku tolik nefrčí. Rádia ho nerada hrají, a ne moc dobře se prodává, takže přemýšlím nad tím, co budu dělat. Je to klíčová věc a úplně první song je za mě úplně nejdůležitější, nebo nějaké elpíčko. Zatím to vypadá tak, že udělám víc verzí a budeme na to pracovat jako na projektu.

Nepřemýšlíte i nad nazpíváním duetu?

Musím říct, že co jsem se zatím potkával s producenty, tak jsme se spíš zatím bavili o sólo tvorbě, abych ukázal lidem nějaký svůj podpis, a potom bychom zkusili nějaké featy. Ale určitě chci jít nejdřív cestou sólovou.

Přesto se vás zeptám na vysněný feet?

Wow… Mě hodně baví rap, hip hop a vysněný feet by byl s Viktorem Sheen.

Kterému zahraničnímu interpretovi byste jednou chtěl dělat předskokana?

Nebude to úplně korespondovat s Viktorem Sheenem, ale je to Ed Sheeran, který je mým životním idolem, takže jemu bych rád dělal předskokana.

Vy jste si i během soutěže skvěle poradil s jeho songem Bad Habits…

Moc děkuji. Teď bude mít turné, tak mu zkusím napsat (smích)

Všimla jsme si, že na svém Instagramu děláte streamy…

Ano, je to tak. Máme Show bez filtru společně s Adamem Janotou ze SuperStar a je to věc, kterou jsme chtěli dělat počas SuperStar, aby k tomu měli lidi přesah, že neděláme jen SuperStar, ale každý týden livestreamy s různými osobnostmi, herci, zpěváky atd.

Jak se stavíte ke spolupracím na Instagramu? Bavilo by vás být influencerem?

Bavilo, ale mám takový problém, že by mě bavilo dělat spolupráce jen s velkými firmami. Nechci spadnout do toho, že bych propagoval všechno jen kvůli penězům. Chci být hlavně muzikant a spolupráce chci dělat jen z nějakého přesvědčení, nějaké lovebrandy. Čili živím se hudbou a ty peníze za spolupráce nejsou moje priorita.

Předpokládám ale, že vám chodí nabídky?

Chodí, ale 99 % z nich jsem odmítl. Něco je v řešení, ale zatím nic oficiálního. Mám dost náročné podmínky na to, jaký mám dosah, takže i kvůli tomu to tak možná je.

Poznávají vás lidé na ulici?

Ano, děje se to. Dneska v době sociálních sítích ti lidé třeba úplně nepřijdou, ale teď hraju hodně v Německu v Mnichově, kde buskuju na ulici. A stává se mi, že mě tam lidé oslovují víc než u nás, což je takový paradox, ale udělám tam 20 fotek s lidmi úplně v pohodě.

Chodí vám od slečen nějaké peprné fotky?

No… (smích) Něco ano, ale nedávám tomu úplně váhu. A hlavně v důsledku různých okolností, co se děje na sociálních sítí, jsem v té komunikaci hodně opatrný. A spíš jako nevěřím komunikaci po internetu, takže se tomu snažím hodně razantně vyvarovat.

Foto: Anna-Marie Křížová
Nikolas Bitkovskij během poskytování rozhovoru pro Zítřek.cz
Foto: Anna-Marie Křížová

Jaký největší bizár vám přistál v inboxu?

Všechny konverzace, které začínají nahou fotkou, jsou za mě bizár. To se mi párkrát stalo.. No, a kromě nahých fotek od nějakých žen nebo i mužů mi třeba ještě přišla nabídka na hraní na pohřbu. Nevím, jestli je to bizár, ale rozhodně to asi není něco, co bych chtěl pro cizí lidi momentálně dělat. (smích)

Může se Vám líbít

Celebrity

Syn Kateřiny Kornové Filip slavil 30. narozeniny. Narodil se den před narozeninami svého otce zpěváka a herce Jiřího Korna, takže pánové slavili v tandemu....

Celebrity

Kdo ještě neslyšel o vztahu modelky Agáty Hanychové a mediálního magnáta Jaromíra Soukupa, jako by snad ani nebyl. Zprávy o tomto nově vzniklém páru...

Celebrity

Sto lidí, sto chutí, říká jedno známé české pořekadlo. O tom, že se člověk nikdy nezalíbí všem, se na vlastní kůži přesvědčila také herečka...

Reality shows

Napínavý souboj o kmenovou a individuální imunitu, konec klíčového hráče i neprofesionální chování moderátora Ondřeje Novotného, které tvůrci reality show raději vystřihli, ale trochu...