Connect with us

Zadejte svůj dotaz

.

Královská rodina

Bylo to jen na oko? Střetnutí rozhádaných bratrů s manželkami měl iniciovat král Karel III.

V sobotu zůstaly davy truchlících lidí před zámkem Windsor v šoku. Princové William a Harry totiž překvapili veřejnost, když se v sobotu odpoledne objevili spolu i se svými manželkami Catherine a Meghan před zámkem, aby pozdravili lidi, kteří přišli uctít památku zesnulé britské panovnice Alžběty II. a zároveň jejich milované babičky.

Zdroj: Mr Pics / Shutterstock.com
Zdroj: Mr Pics / Shutterstock.com

Vztahy mezi bratry jsou na bodu mrazu od doby, kdy Harry v roce 2020 přetrhal pouta s královskou rodinou, vzdal se svých královských povinností a odstěhoval se společně se svojí manželkou Meghan do USA.

Když z brány nečekaně vyšli princ a princezna z Walesu, William a Kate ve společnosti prince Harryho a vévodkyně Meghan, ponurá atmosféra se rázem rozplynula a davy začaly s jejich příchodem burácet. Šlo totiž o první veřejné vystoupení královských párů od smrti královny, která zemřela ve čtvrtek ve věku 96 let. William a Harry pak spolu byli naposledy na veřejnosti viděni od chvíle, kdy se připojili k otevření památníku na počest jejich matky, princezny Diany.

Mnozí předpokládali, že iniciátorem schůzky byl právě William, který se pokusil zakopat válečnou sekeru. Nyní se ovšem ukazuje, že tomu tak vůbec nebylo. Jak uvádí deník Daily Mail, setkání bratrů měl iniciovat jejich otec, král Karel III. Právě on měl Williamovi zavolat a dát mu příkazem, aby spolu s Kate přizval Harryho s manželkou Meghan, a aby se tak společně ukázali na veřejnosti. Zdá se tedy, že bratři odložili spory jen dočasně, právě na počest jejich milované babičky.

Britští experti se podle zahraničních médií měli zaobírat také tím, jak se princové i jejich manželky po dobu sobotní procházky na veřejnosti chovali. „Řeší jejich řeč těla. Odborníci například říkají, že William vypadal sebevědoměji a choval se jako lídr. Kdežto Harry působil dojmem, že není ve své kůži,“ popsal reportér stanice CNN Prima NEWS Daniel Konewka.

„Přijetí Meghan pak bylo dvojaké. Lidé se s ní sice zdravili, ale častokrát s kamennou tváří. Uvidíme, jestli je to začátek nějakého usmíření nebo něco, k čemu se oba bratři odhodlali pod tíhou posledních událostí,“ uzavřel reportér CNN Prima NEWS.

Zdroj: Čas.sk, CNN.iprima.cz, Dailymail.co.uk

Může se Vám líbít

Celebrity

Syn Kateřiny Kornové Filip slavil 30. narozeniny. Narodil se den před narozeninami svého otce zpěváka a herce Jiřího Korna, takže pánové slavili v tandemu....

Celebrity

Kdo ještě neslyšel o vztahu modelky Agáty Hanychové a mediálního magnáta Jaromíra Soukupa, jako by snad ani nebyl. Zprávy o tomto nově vzniklém páru...

Celebrity

Sto lidí, sto chutí, říká jedno známé české pořekadlo. O tom, že se člověk nikdy nezalíbí všem, se na vlastní kůži přesvědčila také herečka...

Reality shows

Napínavý souboj o kmenovou a individuální imunitu, konec klíčového hráče i neprofesionální chování moderátora Ondřeje Novotného, které tvůrci reality show raději vystřihli, ale trochu...