Connect with us

Zadejte svůj dotaz

.

Královská rodina

Troufalý čin vévodkyně Meghan: Co si dovolila tentokrát?

Vévodkyně ze Sussexu, která se královské rodině odcizila především od té doby, co ona a Harry v roce 2020 odstoupili z funkce vyšší královské rodiny, poslala dopis se žádostí o soukromý rozhovor s novým králem.

Zdroj: Kathy Hutchins / Shutterstock.com
Zdroj: Kathy Hutchins / Shutterstock.com

Meghan Markle chce, aby se změnily vztahy její rodiny s královskou rodinou, a proto požádala o schůzku s králem Karlem III., aby odstranila osobní konflikty. Schůzka se má uskutečnit předtím, než Meghan odcestuje zpět do Kalifornie. Kromě toho byla žádost vévodkyně ze Sussexu podána prostřednictvím formálního dopisu.

Dopis je podle ní příležitostí vyčistit vzduch, dát práva na křivdy a vysvětlit některé důvody toho, co dělali za poslední dva roky. Po smrti královny Alžběty II. se většina pozornosti soustředila na Meghan a na to, jak ji přijali ostatní členové rodiny.

Nyní král odjel do Skotska s manželkou Camillou. O Karlovi III. je známo, že chce udobřit svůj vztah se svým synem a jeho manželkou, dokonce ve své první promluvě krále řekl, jak moc je miloval, takže je velmi nepravděpodobné, že by takovou žádost ignoroval.

Od samotné Meghan je to velmi odvážný krok. Po smrti královny královská rodina zdánlivě odložila své drama a Harry a Meghan rodina přivítala, přestože v roce 2020 odstoupili jako pracující členové královské rodiny a nenechali na rodině suchou niť. Nicméně královský expert varoval, že dopis – což je obvyklý způsob, jak požádat krále o přítomnost – nemusí k nápravě jejich vztahu stačit.

Když v den královniny smrti odletěli do Skotska, Meghan ani Harry nebyli vpuštěni do rezidence, kde pobývali příbuzní. Navíc, když královská rodina kráčela v průvodu s rodinou, ona a její manžel byli nakonec odstrčeni do druhé řady.

Zdroje: NY Post, Page Six, Marca

Může se Vám líbít

Celebrity

Syn Kateřiny Kornové Filip slavil 30. narozeniny. Narodil se den před narozeninami svého otce zpěváka a herce Jiřího Korna, takže pánové slavili v tandemu....

Celebrity

Kdo ještě neslyšel o vztahu modelky Agáty Hanychové a mediálního magnáta Jaromíra Soukupa, jako by snad ani nebyl. Zprávy o tomto nově vzniklém páru...

Celebrity

Sto lidí, sto chutí, říká jedno známé české pořekadlo. O tom, že se člověk nikdy nezalíbí všem, se na vlastní kůži přesvědčila také herečka...

Reality shows

Napínavý souboj o kmenovou a individuální imunitu, konec klíčového hráče i neprofesionální chování moderátora Ondřeje Novotného, které tvůrci reality show raději vystřihli, ale trochu...