Connect with us

Zadejte svůj dotaz

.

Královská rodina

Děti ji naprosto milují! Veřejnost se rozplývá nad dvouletou dívkou, která vběhla do náruče princezny z Walesu

Princezně z Walesu se dostalo velmi vřelého přijetí v kostele sv. Tomáše ve Swansea, kam zavítala společně se svým manželem, princem z Walesu. Dvouletá dívenka Charlotte Buntingová totiž vběhla do její náruče, aby ji objala. Tento rozkošný moment řeší na sociálních sítích fanoušci královské rodiny, kteří mají jasno – Kate je zkrátka miláčkem nejen lidí, ale i dětí!

Zdroj: LINGTREN.COM / Shutterstock.com
Zdroj: LINGTREN.COM / Shutterstock.com

Dvouletá dívka Charlotte Buntingová byla natočena, jak běží směrem k princezně z Walesu, aby ji objala a darovala jí květiny před kostelem svatého Tomáše ve Swansea, kam Kate dorazila společně se svým manželem. Na videu byla vidět Charlotte, jak se nejistým tempem vrhla směrem k princezně z Walesu, než přistála v její otevřené náruči.

Zdravě drzá Charlotte, která měla na sobě tradiční velšské šaty, se následně otočila a běžela zpět ke svém matce, zatímco se Kate smála. Bylo vidět, že spontánní dovádění dívenky Charlotty princeznu z Walesu potěšilo a pobavilo zároveň.

Během návštěvy kostela Kate zároveň mluvila o důležitosti komunitních služeb, a to během diskuse s dobrovolníky a členy kongregace, jak uvedl server Daily Mail. Během posledních dvou let se kostel proměnil v komunitní centrum, které zahrnuje potravinovou banku, zařízení pro lidi bez domova a neziskovou kavárnu a komunitní tréninkovou kuchyni.

Během své první návštěvy Walesu od zdědění jejího nového titulu Kate řekla: „Vzhledem k životní krizi je tam venku spousta zoufalých lidí.“ Princezna Kate také uvedla, že potravinová banka byla „záchranným lanem pro tolik lidí“, zejména po pandemii a uprostřed prudce rostoucích životních nákladů.

Když si povídala se skupinou starších věřících, dodala: „To, co je na tomto místě tak úžasné, je, že je tu tak dobrá směs mladých a starých. Je to mimořádné. Máte devadesátileté i mladé. Je to skutečná rodinná organizace.

Zdroj: Dailymail.co.uk

Může se Vám líbít

Celebrity

Syn Kateřiny Kornové Filip slavil 30. narozeniny. Narodil se den před narozeninami svého otce zpěváka a herce Jiřího Korna, takže pánové slavili v tandemu....

Celebrity

Kdo ještě neslyšel o vztahu modelky Agáty Hanychové a mediálního magnáta Jaromíra Soukupa, jako by snad ani nebyl. Zprávy o tomto nově vzniklém páru...

Celebrity

Sto lidí, sto chutí, říká jedno známé české pořekadlo. O tom, že se člověk nikdy nezalíbí všem, se na vlastní kůži přesvědčila také herečka...

Reality shows

Napínavý souboj o kmenovou a individuální imunitu, konec klíčového hráče i neprofesionální chování moderátora Ondřeje Novotného, které tvůrci reality show raději vystřihli, ale trochu...