Connect with us

Zadejte svůj dotaz

.

Královská rodina

Harry a Meghan v nových dílech dokumentu přitvrdili: Potrat, myšlenky na sebevraždu i obvinění prince Williama

Ve čtvrtek 15. prosince vyšlo pokračování třaskavého dokumentárního seriálu o princi Harrym a jeho manželce Meghan. Ta v nových třech dílech dokumentární série streamovací platformy Netflix nazvané Harry & Meghan popisuje, jak zvažovala sebevraždu. Oproti prvním třem epizodám série pár ve druhé části ostřeji kritizuje britskou královskou rodinu. Harry svého staršího bratra a následníka trůnu Williama obvinil, že byl součástí mediálních útoků na něj. Řekl také, že bulvární média jsou zodpovědná za to, že Meghan potratila.

Zdroj: FiledIMAGE / Shutterstock.com
Zdroj: FiledIMAGE / Shutterstock.com

„Víme najisto, že ten potrat byl způsobený tím? No jistě, že ne, ale když zvážím ten stres, nedostatek spánku a načasování toho těhotenství, mohu říct, že ten potrat způsobilo to, co se jí snažila (média) provést,“ řekl Harry a konkrétně jmenoval bulvární deník Daily Mail.

Meghan zvažovala sebevraždu

„Cítila jsem se tak, že jsem měla pocit, že to všechno skončí, když tu nebudu,“ popsala Meghan tlak, který cítila ze strany tisku a jako členka královské rodiny. Harry uvedl, že byl zničený, když se mu žena se svými pocity svěřila.

„Nikdy jsem si nemyslel, že to zajde tak daleko. A když zašlo, cítil jsem zlost a stud. Nevyrovnával jsem se s tím zrovna dobře,“ řekl Harry. S odkazem na instituci královské rodiny dodal, že byl „institučním Harrym“, nikoli „manželem Harrym“.

Termín instituce v negativním slova smyslu Harry použil, i když mluvil o vztahu se svým bratrem Williamem: „Nejsmutnější na tom rozkolu mezi mnou a mým bratrem je, že on je teď na straně (královské rodiny). Částečně to chápu. Je to jeho dědictví, které je v něm zakořeněné. Je i jeho odpovědností, aby ta instituce přežila a pokračovala,“ popsal mladší syn britského krále Karla III.

Vévoda a vévodkyně ze Sussexu, jak jsou Harry a Meghan oficiálně titulovaní, odstoupili od svých povinností v rámci královské rodiny v březnu 2020. Uvedli tehdy, že chtějí začít budovat jiný život ve Spojených státech, daleko od mediální pozornosti, která podle nich ohrožovala jejich mentální zdraví. „Bylo děsivé, když na mě bratr křičel a hulákal, můj otec říkal věci, které jednoduše nebyly pravda a moje babička tam seděla a všechno to přijímala,“ popsal Harry ve druhé polovině dokumentární série své odloučení od královské rodiny.

Zdroj: ČTK, Vanityfair.com

Může se Vám líbít

Celebrity

Syn Kateřiny Kornové Filip slavil 30. narozeniny. Narodil se den před narozeninami svého otce zpěváka a herce Jiřího Korna, takže pánové slavili v tandemu....

Celebrity

Kdo ještě neslyšel o vztahu modelky Agáty Hanychové a mediálního magnáta Jaromíra Soukupa, jako by snad ani nebyl. Zprávy o tomto nově vzniklém páru...

Celebrity

Sto lidí, sto chutí, říká jedno známé české pořekadlo. O tom, že se člověk nikdy nezalíbí všem, se na vlastní kůži přesvědčila také herečka...

Reality shows

Napínavý souboj o kmenovou a individuální imunitu, konec klíčového hráče i neprofesionální chování moderátora Ondřeje Novotného, které tvůrci reality show raději vystřihli, ale trochu...