Connect with us

Zadejte svůj dotaz

.

Královská rodina

Harry a Meghan zveřejnili nové fotografie, Meghan na nich opět vyčnívá! Co na snímky řekla odbornice na řeč těla?

Jen pár dní poté, co palác zveřejnil nový oficiální portrét prince Williama, princezny Kate Middletonové, krále Karla III. a královny Camilly, se fanouškům na nových fotkách ukázali i princ Harry a jeho manželka Meghan. Harry se na snímcích opět tak trochu „poslušně“ schovává za svou milou, která na snímcích naopak dominuje. Jak tyto fotografie zhodnotila známá odbornice na řeč těla Katie Loiselová?

Zdroj:ComposedPix / Shutterstock.com
Zdroj:ComposedPix / Shutterstock.com

Nové, dosud neviděné fotky vévody a vévodkyně ze Sussexu se objevily na instagramovém profilu fotografa Misana Harrimana a mezinárodní stránce časopisu Vogue. Oba portréty vznikly během návštěvy manželů v Británii – jen krátce před tím, než celý svět zasáhla zpráva o smrti královny Alžběty II.

Půvabná Meghan má na fotografiích ohnivě červený komplet s halenkou až ke krku a elegantními kalhotami, Harry zas jednoduchý tmavý oblek s úzkou kravatou. Stejně jako na slavné obálce časopisu Time se i tentokrát za svou manželkou na obou fotkách tak trochu schovává… 

Na obou fotografiích hraje hlavní roli Meghan

Na barevném snímku, který manžele zachycuje zepředu, stojí výrazně oděná Meghan v popředí, drží Harryho za ruku, on stojí částečně za ní a přes její rameno se mírně naklání směrem k objektivu. Na druhé fotce, která je černobílá, jsou manželé zachyceni z profilu. I tady je blíže k fotoaparátu vévodkyně Meghan. Svého manžela drží za ruku s propletenými prsty a společně hledí kamsi do dáli.

Snímky plné hrdosti, lásky a síly

Odborníci na řeč těla považují nové společné snímky za velmi odvážné. Podle nich mají vyjadřovat, že je dvojice šťastná a hrdá na to, že se postavila na vlastní nohy. Podle expertky na řeč těla Katie Loiselové barevná fotografie, pořízená těsně před Meghaninou řečí na One Young World Summit v Manchesteru krátce před smrtí královny Alžběty, znovu zdůrazňuje, že to byla „Meghanina chvíle“.

„Meghan stojí v otevřené dynamické póze, má přímý pohled, trup a hlavu přímo na kameru,“ řekla Loiselová. „Avšak i přes Meghaninu silovou pózu Meghanina natažená paže a volně spojené držení prstu naznačuje touhu po troše nezávislosti, ale zároveň chce zůstat připojena.“

Loisel také řekla, že princ Harry zaujal na fotografii spíše „podpůrnou roli“, než aby se snažil soupeřit o pozornost, přičemž jeho tělo „neverbálně poskytovalo jistotu a svítilo na Meghan“.

Na druhé fotografii, zveřejněné v černobílém podání, stojí Meghan a Harry vedle fotoaparátu bok po boku. „Tato mocná fotografie naznačuje hrdý pár, který je připraven postavit se světu společně,“ řekla Loiselová.

„Jejich těla se navzájem zrcadlí, jejich vzpřímený postoj, vzpřímená záda a mírně zvednuté brady naznačují jednotnou přední stranu, pocit hrdosti a možná i vzdoru. Jejich ruce jsou sepjaté, dlaně se dotýkají a prsty jsou propletené v jejich typickém držení, což naznačuje hlubokou úroveň intimity,“ pokračovala expertka.

„Je však zajímavé poznamenat, že na rozdíl od Meghanina jemného úsměvu a pevného pohledu vypadá výraz prince Harryho přísně,“ dodala na závěr.

Odborníci se rovněž shodují, že tyto fotografie jsou jen další signál, že se Harry a Meghan už nikdy nevrátí ke své ústřední roli v královském životě. „Určitě nemůže být náhoda, že snímek byl pořízen, když (Harry a Meghan) byli ještě v Británii a několik dní předtím, než se vrátili domů ke svým dětem Archie a Lilibet,“ napsal redaktor Richard Kay.

Zdroj: Blesk.cz, 7news.com, Vogue.com

Může se Vám líbít

Celebrity

Syn Kateřiny Kornové Filip slavil 30. narozeniny. Narodil se den před narozeninami svého otce zpěváka a herce Jiřího Korna, takže pánové slavili v tandemu....

Celebrity

Kdo ještě neslyšel o vztahu modelky Agáty Hanychové a mediálního magnáta Jaromíra Soukupa, jako by snad ani nebyl. Zprávy o tomto nově vzniklém páru...

Celebrity

Sto lidí, sto chutí, říká jedno známé české pořekadlo. O tom, že se člověk nikdy nezalíbí všem, se na vlastní kůži přesvědčila také herečka...

Reality shows

Napínavý souboj o kmenovou a individuální imunitu, konec klíčového hráče i neprofesionální chování moderátora Ondřeje Novotného, které tvůrci reality show raději vystřihli, ale trochu...