Connect with us

Zadejte svůj dotaz

.

Královská rodina

Jak princ Harry přišel o panictví: Bagristka Sasha detailně prozradila, jak k tomu došlo

Princ Harry ve své knize odhalil mnoho šokujících detailů nejen ze zákulisí královské rodiny, ale i ze svého soukromí. Nevynechal ani pikantnosti ze svého intimního života. Nyní se pro britský magazín Daily Mail ozvala žena, která ho připravila o panictví.

Zdroj: Shaun Jeffers / Shutterstock.com
Zdroj: Shaun Jeffers / Shutterstock.com

Obsah knihy Spare (Náhradník) celosvětově šokoval širokou veřejnost. Harry totiž nevynechal ani peprné detaily z osobního života včetně svého prvního sexu. Podle jeho slov vše proběhlo v červenci 2001 venku na poli za hospodou, kde s kamarády oslavovali, takže byl Harry pod vlivem alkoholu. Na Harryho zpověď se ozvala žena jménem Sasha, se kterou údajně ztratil své panictví.

„Jmenuji se Sasha Walpolová a jsem ta, s níž Harry přišel o panictví,“ začala svou velmi otevřenou zpověď 40letá řidička bagrů, která dnes žije poklidný život dvojnásobné maminky a s rodinou britských monarchů nemá nic společného. „Nikdy jsem neměla v úmyslu s tím vystoupit, ale nemohla jsem jinak. Musím říci svou verzi příběhu,“ řekla žena serveru Daily Mail.

Bylo to rychlé a vášnivé

V zásadě potvrdila Harryho verzi, i když prý v danou chvíli vůbec netušila, že je panic. „Byli jsme mladí, opilí a jednoduše jsme měli sex v poli. Že byl Harry panic, jsem se dozvěděla až druhý den a říkala jsem si ,to snad ne‘. Ne kvůli tomu, že to je princ, ale spíš že to byl můj dobrý kamarád,“ doplnila Sasha, která v ten den slavila 19. narozeniny.

Z hospody prý dvojice vyšla ven, aby si zakouřila. Pak Harry Sashu políbil. „Bylo to vášnivé, intenzivní. Oba jsme to věděli. Rychle to přešlo od pusy na zem. Byl to ohnivý výbuch mezi dvěma kamarády. Jiskřilo to mezi námi, protože bychom to neměli dělat,“ popsala dnes 40letá blondýnka.

Sama prý netušila, že vévoda ze Sussexu o svém zážitku napíše ve svém bestselleru, který aktuálně trhá rekordy. „Bylo to pro mě překvapení, stalo se to opravdu dávno, byli jsme teenageři. Pro mnohé to může být překvapení, ale hodně lidí to o nás vědělo. Byl to opravdu dobrý kamarád a já mu přeju jen to nejlepší,“ uzavřela.

Zdroj: DailyMail.co, CNN Prima NEWS, eXtra.cz

Může se Vám líbít

Celebrity

Syn Kateřiny Kornové Filip slavil 30. narozeniny. Narodil se den před narozeninami svého otce zpěváka a herce Jiřího Korna, takže pánové slavili v tandemu....

Celebrity

Kdo ještě neslyšel o vztahu modelky Agáty Hanychové a mediálního magnáta Jaromíra Soukupa, jako by snad ani nebyl. Zprávy o tomto nově vzniklém páru...

Celebrity

Sto lidí, sto chutí, říká jedno známé české pořekadlo. O tom, že se člověk nikdy nezalíbí všem, se na vlastní kůži přesvědčila také herečka...

Reality shows

Napínavý souboj o kmenovou a individuální imunitu, konec klíčového hráče i neprofesionální chování moderátora Ondřeje Novotného, které tvůrci reality show raději vystřihli, ale trochu...