Connect with us

Zadejte svůj dotaz

.

Královská rodina

Jaká je pravá tvář Meghan Markle? Z tohoto odhalení manželka prince Harryho asi nebude nadšená!

Vztah prince Harryho s jeho manželkou Meghan je od samého začátku bedlivě sledován. Každý krok či vyjádření páru média i veřejnost do detailu probírá, a tak není překvapivé, že o nich vznikají i knihy. Tato kontroverzní dvojice se v roce 2020 odtrhla od královské rodiny a odstěhovala se do Ameriky. Od té doby je provází jeden skandál za druhým.

Zdroj: lev radin / Shutterstock.com
Zdroj: lev radin / Shutterstock.com

Zákon akce a reakce musí být zachován. Nejen Meghan a Harry odhalují ve svých knihách záležitosti o členech královské rodiny. Nyní se ozvala i druhá strana. Věrní královští zaměstnanci se měli na oplátku vyjádřit ke skandálnímu královskému páru v nové knize Courtiers: The Hidden Power Behind the Crown. A jak už to z jejích ukázek vypadá, pro Harryho a Meghan to nebude příjemné čtení, minimálně tak, jak nebyla příjemná jejich odhalení o královské rodině v jimi posvěcených publikacích či rozhovorech, které poskytly.

Kdysi se Meghan vyjádřila, že chce být princeznou jako Kate Middelton. A protože sebevědomí jí zjevně nikdy nechybělo, podle autora knihy Valentina Lowa už v době, kdy ještě nebyla s princem Harrym ani zasnoubená, měla jednomu z jeho bývalých poradců naznačit, že zanedlouho bude jeho šéfkou. A když pak po jejich první cestě po Austrálii se Meghan musela zdravit s obyčejnými lidmi, byla pobouřena, že za to nedostala zaplaceno.

Je všeobecně známo, že Meghan měla mít poměrně problematické vztahy se služebnictvem. Svými požadavky a věčným stěžováním je měla dohánět do zoufalství. Soukromá sekretářka páru Samantha, Haryho a Mehna charakterizovala jako pár teenagerů, se kterým se prostě nedalo vyjít a hádky byly na denním programu.

O tom, že Meghan šikanuje své podřízené, se všeobecně vědělo. Důkazem toho byl i fakt, kolik chův se vystřídalo při jejich prvorozeném synu Archiem, protože podle Meghan žádná nebyla dost dobrá. Kazilo to však pověst celé královské rodině, což se nelíbilo ani princi Williamovi a nahrávalo to samotným sporům mezi bratry.

Snad nejznámější je skandál, když se princ Harry kvůli Meghan dostal do sporu s gardebierkou královny Alžběty II. Královnina asistentka a zároveň i důvěrnice Angela Kelly mu totiž odmítla zapůjčit tíru z královské pokladny, aby si ji Meghan mohla vyzkoušet u kadeřníka. Nedovoloval to totiž protokol a Harryho to rozzuřilo. Nakonec ho musela usadit sama královna Alžběta II. „Zavolala jsi ho k sobě a bylo mu naznačeno, aby si uvědomil, kde je jeho místo. Choval se hrubě a královnu to nesmírně zklamalo,“ uvedl zdroj z paláce s tím, že to Alžbětin vztah s vnukem hodně poznamenalo.

Zdroje: CNN Prima news, The Advertiser, The Mercury News, MarcaMůže se Vám líbít

Celebrity

Syn Kateřiny Kornové Filip slavil 30. narozeniny. Narodil se den před narozeninami svého otce zpěváka a herce Jiřího Korna, takže pánové slavili v tandemu....

Celebrity

Kdo ještě neslyšel o vztahu modelky Agáty Hanychové a mediálního magnáta Jaromíra Soukupa, jako by snad ani nebyl. Zprávy o tomto nově vzniklém páru...

Celebrity

Sto lidí, sto chutí, říká jedno známé české pořekadlo. O tom, že se člověk nikdy nezalíbí všem, se na vlastní kůži přesvědčila také herečka...

Reality shows

Napínavý souboj o kmenovou a individuální imunitu, konec klíčového hráče i neprofesionální chování moderátora Ondřeje Novotného, které tvůrci reality show raději vystřihli, ale trochu...