Connect with us

Zadejte svůj dotaz

.

Královská rodina

Meghan se za Harryho stydí. Jejich manželství nevydrží, tvrdí expertka na řeč těla

Princ Harry si proti sobě poštval nejen členy královské rodiny a mnoho jejích fanoušků, z jeho knihy Spare je rozpačitá i jeho žena Meghan Markleová. Podle odbornice na řeč těla Louise Mahlerové je mezi dvojicí zřetelné napětí. „Nic z toho mi neříká, že ‚láska je ve vzduchu‘,“ tvrdí expertka.

Zdroj: Sarnia / Shutterstock.com
Zdroj: Sarnia / Shutterstock.com

Vévodkyně Meghan se pouze jednou objevila na veřejnosti od chvíle, kdy její manžel princ Harry vydal kontroverzní monografii Spare (Náhradník). Podle expertky na řeč těla, doktorky Louise Mahlerové, Harryho praní špinavého prádla na veřejnosti prostřednictvím jeho knihy a dalších televizních rozhovorů by mohlo být „trapné“ pro Meghan.

Mahlerová tvrdí, že se Meghan stydí za svého manžela. Princ Harry to podle ní v knize Spare (česky Náhradník) přehnal s otevřeností a v někdejší americké herečce to vyvolává pocity ponížení. Mahlerová to řekla britskému listu Express. Meghanino rozčarování prý nepramení jen z kontroverze kolem Harryho výroků, ale i toho, že ji odsunuly do pozadí. Meghan se podle ní může znovu dostat do centra pozornosti, pokud budou spolu s Harrym pozváni na korunovaci krále Karla III.

„Od první chvíle, co ji Harry představil, jsem jasně viděla, že má samu sebe na prvním místě. Je to herečka a za poslední dva roky na sobě změnila skoro všechno, od stylu chůze po způsob, jakým se usmívá,“ prohlásila Mahlerová.

Podle odbornice Meghan vyhovovalo, že se po boku Harryho dostala do nejvyšších společenských pater. Ne ovšem v královské rodině, ale až po jejím opuštění v Americe. „Když teď vyplavaly na povrch všechny princovy problémy, pro Meghan je to enormní potupa,“ pokračovala.

Harry všechno zničil

„Harry se naštve, tak napíše knížku. Ta vyjde a spolu s ní i všechno, co není úplně hezké. Je to neatraktivní, protože nic z toho neposouvá Meghan na výsluní. To, co Harry udělal, zničilo jejich image, kterou Meghan tak pracně budovala,“ řekla Mahlerová s tím, že nic z toho neposouvá Meghan dopředu a nepomáhá to ani charitě, kterou ráda dělá.

„Není na něm nic přitažlivého a nic přitažlivého na tom, co dělá. Nyní je jejich obraz zničen. Moje předpověď je, že jim to nevydrží, pokud se to už nerozpadlo,“ dodala Mahlerová.

Zdroj: Express.co.uk, TN.cz, Cheatsheet.com

Může se Vám líbít

Celebrity

Syn Kateřiny Kornové Filip slavil 30. narozeniny. Narodil se den před narozeninami svého otce zpěváka a herce Jiřího Korna, takže pánové slavili v tandemu....

Celebrity

Kdo ještě neslyšel o vztahu modelky Agáty Hanychové a mediálního magnáta Jaromíra Soukupa, jako by snad ani nebyl. Zprávy o tomto nově vzniklém páru...

Celebrity

Sto lidí, sto chutí, říká jedno známé české pořekadlo. O tom, že se člověk nikdy nezalíbí všem, se na vlastní kůži přesvědčila také herečka...

Reality shows

Napínavý souboj o kmenovou a individuální imunitu, konec klíčového hráče i neprofesionální chování moderátora Ondřeje Novotného, které tvůrci reality show raději vystřihli, ale trochu...