Connect with us

Zadejte svůj dotaz

.

Královská rodina

Ostrá hádka mezi Kate a Meghan: Vjely si do vlasů kvůli šatům. Meghan se následně rozplakala

Princ Harry ve své nové knize s názvem Spare pokračuje v odhalování vyhrocených sporů mezi jednotlivými členy královské rodiny. Prozradil, jak vypadala hádka mezi princeznou Kate a jeho ženou Meghan, která proběhla jen pár dní před jejich svatbou.

Zdroj: Profimedia/ČTK
Zdroj: Profimedia/ČTK

Harry ve své monografii s názvem Spare, jež vyvolala pořádný rozruch, odkrývá mnoho třaskavých témat. Vévoda ze Sussexu v ní popisuje například i hádku mezi Meghan a princeznou Kate. Ta musela být pěkně vyostřená. Harry totiž tvrdí, že po ní našel svou ženu plakat na podlaze. Vše se mělo odehrát jen pár dní před svatbou Harryho a Meghan.

Kate řešila jen šaty a nic jiného ji nezajímalo

Jak píše web Daily Mail, podle Harryho tvrzení nebyla Kate spokojená se šaty, které při obřadu měla mít na sobě družička, princezna Charlotte. „Charlottiny šaty jsou příliš velké, příliš dlouhé, příliš volné. Když si je zkoušela doma, plakala,“ napsala podle Harryho princezna Kate jeho ženě v SMS zprávě.

Budoucí vévodkyně ze Sussexu v té době řešila mnoho dalších záležitostí spojených se svatbou, a tak Kate neodpověděla hned. Meghan především řešila to, že se její vlastní otec na svatbu nedostaví. Toho na svatbu nepozvali kvůli tomu, že spolupracoval s bulvárem. Proto Meghan napsala Kate zprávu, ve které se jí ptala, zda si uvědomuje, co právě řeší.

Kate údajně odvětila, že to ví, nadále však řešila šaty princezny Charlotte i přesto, že do svatby zbývaly čtyři dny. „Říkala jsem ti, že krejčí stojí od 8 od rána tady v Kensingtonském paláci. Můžeš vzít Charlotte na úpravu, jako to dělají ostatní maminky,“ odpověděla Meghan. „Ne, všechny šaty je třeba předělat,“ odpověděla Kate. Meghan: „Nejsem si jistá, co bych ještě řekla. Pokud šaty nesedí, vezmi prosím Charlotte za Ajayem. Čeká celý den.“ Poslední odpověď princezny Kate byla strohá: „Fajn,“ napsala.

Následně měl Harry najít Meghan v pláči na podlaze. Jak píše web The Sun, druhý den se podle Harryho přišla princezna Kate omluvit a vévodkyni Meghan přinesla kytici, aby „zachovala mír“.

Zdroj: The Sun, Daily Mail, TN.cz


Může se Vám líbít

Celebrity

Syn Kateřiny Kornové Filip slavil 30. narozeniny. Narodil se den před narozeninami svého otce zpěváka a herce Jiřího Korna, takže pánové slavili v tandemu....

Celebrity

Kdo ještě neslyšel o vztahu modelky Agáty Hanychové a mediálního magnáta Jaromíra Soukupa, jako by snad ani nebyl. Zprávy o tomto nově vzniklém páru...

Celebrity

Sto lidí, sto chutí, říká jedno známé české pořekadlo. O tom, že se člověk nikdy nezalíbí všem, se na vlastní kůži přesvědčila také herečka...

Reality shows

Napínavý souboj o kmenovou a individuální imunitu, konec klíčového hráče i neprofesionální chování moderátora Ondřeje Novotného, které tvůrci reality show raději vystřihli, ale trochu...