Connect with us

Zadejte svůj dotaz

.

Královská rodina

Princ Harry prozradil, proč chtěl utéct z královské rodiny roky před Meghan

Rebel princ Harry z britské královské rodiny toužil po obyčejném životě a již v minulosti uvažoval, že z rodiny odejde. Proč se nakonec rozhodl zůstat a proč opustil Velkou Británii až o pár let později? Harry prozradil, kdo za to skutečně může!

Zdroj: Shaun Jeffers / Shutterstock.com
Zdroj: Shaun Jeffers / Shutterstock.com

Život královské rodiny na Netflixu

Celý svět oslavoval svatbu charismatického prince Harryho a půvabné herečky Meghan Markle. Po dvou letech se ale odstěhovali do Kanady, k překvapení královské rodiny podepsali smlouvu s platformami Netflix a Spotify a odhalili v dokumentu pozadí královského života.

Vypadalo to, že princ Harry odešel z Velké Británie kvůli Meghan. Nebylo žádným tajemstvím, že tato krásná herečka nezapadla do královské rodiny. Princ Harry ale ve svých memoárech odhalil, jak to doopravdy bylo: odchod zvažoval už tři roky před událostmi, které vedly k tzv. „Megxitu“.

Harry odhalil, proč si dávno nešel vlastní cestou

Tehdy 32letý Harry nakonec zůstal v královské rodině kvůli jedné příbuzné. „Cítil jsem, že chci pryč, ale nakonec jsem se rozhodl zůstat a přijal svou roli.“ Kdo byl tím tajemným příbuzným? Nikdo jiný než již zesnulá babička královna Alžběta II.

Po celou dobu však chtěl žít normální život. Není proto divu, že se odstěhoval s Meghan do Kanady a později do Kalifornie. 

Zatímco svět si přeje šťastný konec rodinné ságy, jedno je jisté: Harry a Meghan žijí svůj sen a vychovávají děti bez svazujících královských pravidel a protokolů.

Zdroj: mirror.co.uk

Může se Vám líbít

Celebrity

Syn Kateřiny Kornové Filip slavil 30. narozeniny. Narodil se den před narozeninami svého otce zpěváka a herce Jiřího Korna, takže pánové slavili v tandemu....

Celebrity

Kdo ještě neslyšel o vztahu modelky Agáty Hanychové a mediálního magnáta Jaromíra Soukupa, jako by snad ani nebyl. Zprávy o tomto nově vzniklém páru...

Celebrity

Sto lidí, sto chutí, říká jedno známé české pořekadlo. O tom, že se člověk nikdy nezalíbí všem, se na vlastní kůži přesvědčila také herečka...

Reality shows

Napínavý souboj o kmenovou a individuální imunitu, konec klíčového hráče i neprofesionální chování moderátora Ondřeje Novotného, které tvůrci reality show raději vystřihli, ale trochu...