Connect with us

Zadejte svůj dotaz

.

Královská rodina

Velkolepá událost je tady: Kontroverzní vévodkyně ze Sussexu slaví 41.narozeniny: V čem je Meghan tak výjimečná a proč ji lidé nemají rádi?

Meghan Markle patří k ženám, na které má každý svůj jasný názor. Je to žena, která má vždy poslední slovo a svůj názor umí dát jasně najevo. Umí bojovat i za slabší a nebojí se prosadit. Najdou se i tací, kteří jí nemůžou přijít na jméno, podle nich příliš strhavá pozornost jen na sebe. Dnes tato žena slaví narozeniny.

Zdroj: MattKeeble.com / Shutterstock.com
Zdroj: MattKeeble.com / Shutterstock.com

Meghan Markle, sdílí své narozeniny se zesnulou matkou královny Alžběty II. Ta se narodila 4. srpna 1900. Vévodkyně ze Sussexu se narodila ve stejný den, o 81 let později. Meghan dle všeho tráví narozeniny v soukromí se svým manželem princem Harrym a jejich dětmi, tříletým Archiem a roční Lilibet.

Kate Middleton a princ William se ve čtvrtek na sociálních sítích podělili o vzkaz vévodkyni ze Sussexu k jejím 41. narozeninám. „Přejeme vše nejlepší k narozeninám vévodkyni ze Sussexu,“ napsali Kate a William na Twitteru vedle fotografie Meghan z její nedávné návštěvy Spojeného království na oslavách platinového jubilea královny Alžběty. Mezi gratulanty se přidal i princ Charles se ženou Camillou.

Meghan Markle herečkou a feministkou

Svůj půvab herečka předvedla v několika filmech, jako jsou třeba Šéfové na zabití nebo Nezapomeň na mě. Meghan Markle je velmi aktivní ženou, pustila se mimo herectví i do návrhářství a spolupracuje s kanadským řetězcem Reitmans, se kterým navrhla dámskou módu, která má být cenově dostupná pro každou ženu. Touha pomáhat je pro Meghan typická. Nikdy se netajila tím, že je velká feministka a aktivistka, byla např. ambasadorkou organizace World Vision a cestovala do Rwandy, kde podpořila kampaň za čistou vodu.

Dvakrát manželkou

Meghan má za sebou dvě svatby. Za filmového producenta Trevora Engelsona se provdala na Jamajce v roce 2011 a byla to velká party, na které stovka hostů v přivítacím balíčku dostala i marihuanu. Druhá svatba se konala 19. května 2018 a byla rovnou královská, v médiích ji sledoval celý svět. Meghan řekla ANO princi Harrymu. Meghan tehdy o sobě dávala během svatebních příprav jasně vědět.

Zdroj: LINGTREN.COM / Shutterstock.com

Kde nyní žije Vévodkyně ze Sussexu?

Pár si pronajal luxusní dům v Montecitu, která se nachází 150 km od Los Angeles. Žijí tak v sousedství hollywoodských hvězd. Jak píše web closeronline.co.uk, mezi jejich sousedy patří třeba zpěvačka Katy Perry a herec Orlando Bloom. Jejich domov má krásný výhled na oceán i na kalifornské pobřeží a vypadá spíše jako zámek. Má totiž devět ložnic a 16 koupelen.

Módním vzorem pro všechny ženy

Meghan má skvělý vkus a styl. Moderní a minimalistický. Miluje lodičkové výstřihy, nebojí se obleků, sportovního oblečení, ale ani kratších délek sukní či šortek. Mezi její oblíbené módní značky patří například Givenchy, Gucci, Dior nebo Prada.

A čím si Meghan získala odpůrce?

Meghan Markle od počátku neměla s královskou rodinou dobré vztahy. Postupem času svým chováním přilévala olej do ohně. Vše nakonec vygradovalo tím, když se s Harym rozhodli vzdát se královských povinností, a byli tak z královské rodiny nadobro odepsáni. Podle odpůrců se Meghan chová namyšleně, povrchně a myslí si, že jí patří svět. Podle nich totiž kamkoliv Meghan přijde, musí o ní všichni vědět a záměrně na sebe strhává pozornost.

Zdroje: Express.co, People.com, eXtra.cz

Může se Vám líbít

Celebrity

Syn Kateřiny Kornové Filip slavil 30. narozeniny. Narodil se den před narozeninami svého otce zpěváka a herce Jiřího Korna, takže pánové slavili v tandemu....

Celebrity

Kdo ještě neslyšel o vztahu modelky Agáty Hanychové a mediálního magnáta Jaromíra Soukupa, jako by snad ani nebyl. Zprávy o tomto nově vzniklém páru...

Celebrity

Sto lidí, sto chutí, říká jedno známé české pořekadlo. O tom, že se člověk nikdy nezalíbí všem, se na vlastní kůži přesvědčila také herečka...

Reality shows

Napínavý souboj o kmenovou a individuální imunitu, konec klíčového hráče i neprofesionální chování moderátora Ondřeje Novotného, které tvůrci reality show raději vystřihli, ale trochu...