Connect with us

Zadejte svůj dotaz

.

Královská rodina

Velkolepá událost v královské rodině: Vévodkyně Kate se utká v souboji proti tenisové hvězdě

Manželka britského prince Williama Kate Middleto a hvězdný tenista Roger Federer se brzy potkají na kurtu. Obě slavné osobnosti se totiž chystají na den tenisu, který se už brzy uskuteční ve východním Londýně. Akce je součástí charitativních aktivit a výtěžek poputuje do dvou organizací pod patronátem vévodkyně z Cambridge.

Zdroj: LINGTREN.COM / Shutterstock.com
Zdroj: LINGTREN.COM / Shutterstock.com

Návrat tenisového krále nabírá stále reálnější kontury. V médiích se už objevilo datum prvního zápasu Rogera Federera po dlouhých měsících. Jeho comeback se bude konat 22. září a bude, jak se na krále tenisu patří, v královské režii! Roger nastoupí na kurt proti vévodkyni z Cambridge.

Roger Federer dosud odehrál na turnajích ATP různé úrovně 526 zápasů plus různé benefiční zápasy proti Nadalovi, Wawrinkovi a ostatním. Ale takový zápas, jaký se odehraje 22. září, ještě Maestro nehrál. Krále tenisu vyzvala vévodkyně a oba společně vstoupí na kurt před Laver Cupem, na kterém se měl původně konat návrat Federera do tenisového kolotoče u příležitosti akce nadace „Action for Children“.

Kate tuto organizaci, která se stará o rodiny v nouzi podporuje již dlouhou dobu. Zároveň to bude významný den i pro Britskou tenisovou asociaci. Všechno se zrodilo v hlavě samotné vévodkyně z Cambridge, která už dříve v jednom rozhovoru prozradila, že největším fanouškem legendárního tenisty v rodině, je její máma Carole Middleton.

Rodák z Basileje se s královskou rodinou přátelí už dlouho. Roger si už zahrál tenis s princem Georgem, nejstarším synem Kate a prince Williama. Sám Federer byl poctěn pozvánkou na svatbu sestry Kate, Pippy Middleton. A k pořádnému zápasu, patří i patřičná příprava. Oba tak usilovně trénují.

Tenisové schopnosti Kate jsou navíc dobře známé. Vítězka US Open 2021 Emma Raducan už měla tu čest sdílet s ní kurt a její forhend označila za skvělý. Potvrdí to i samotný Federer, který na kurtech chybí už více než třináct měsíců? Loni v létě musela tenisová hvězda na operaci. Od té doby, se ze zdravotních problémů Federer pořádně nevzpamatoval.

Zdroj: Čas.sk

Může se Vám líbít

Celebrity

Syn Kateřiny Kornové Filip slavil 30. narozeniny. Narodil se den před narozeninami svého otce zpěváka a herce Jiřího Korna, takže pánové slavili v tandemu....

Celebrity

Kdo ještě neslyšel o vztahu modelky Agáty Hanychové a mediálního magnáta Jaromíra Soukupa, jako by snad ani nebyl. Zprávy o tomto nově vzniklém páru...

Celebrity

Sto lidí, sto chutí, říká jedno známé české pořekadlo. O tom, že se člověk nikdy nezalíbí všem, se na vlastní kůži přesvědčila také herečka...

Reality shows

Napínavý souboj o kmenovou a individuální imunitu, konec klíčového hráče i neprofesionální chování moderátora Ondřeje Novotného, které tvůrci reality show raději vystřihli, ale trochu...