Connect with us

Zadejte svůj dotaz

.

Královská rodina

Velký problém pro krále Karla III.: Australan odhalil šokující tvrzení. Je údajně králův utajený syn!

Údajný královský syn Simon Dorante-Day tvrdí, že je plodem lásky Charlese a Camilly. Navíc letos prý osobně poslal dopis královně, v němž ji žádal, aby to dokázal test DNA. Muž, který tvrdí, že je tajným synem krále Karla III., má svůj vlastní malý plán, jak oplakávat ztrátu zesnulé královny Alžběty II.

Zdroj: Frederic Legrand - COMEO / Shutterstock.com
Zdroj: Frederic Legrand - COMEO / Shutterstock.com

Šestapadesátiletý Simon Dorante-Day již dlouho tvrdí, že je tajným dítětem krále Karla III. a jeho druhé manželky Camilly Parker Bowlesové. Údajně měl být počat ještě před jejich svatbou v roce 2005. Australský inženýr byl adoptován, když mu bylo osm měsíců, a tvrdí, že mu jeho adoptivní babička na smrtelné posteli řekla, že je tajným synem Charlese a Camilly.

Začátkem letošního roku údajně napsal královně a požádal ji, aby svého syna donutila k provedení testu otcovství, ale nedostal žádnou odpověď. Nyní Simonova manželka Elvianna prozradila, že manželé mají vlastní malý plán, jak truchlit nad ztrátou zesnulé královny, které říkají Aka Lilibet – přičemž Aka je domorodé australské slovo podobné slovu babička.

Elvianna řekla: „Máme svůj vlastní plán, jak to budeme řešit a jak budeme řešit naše emoce ve vztahu ke staré dámě, které jsme mnoho let říkali Aka Lilibet.“ Tento týden Simon znovu potvrdil své odhodlání dokázat, že je královým synem, a uvedl, že zvažuje podniknout právní kroky proti královské rodině, a dokonce je ochoten krále Karla III. dohnat k soudu kvůli testu DNA.

Spojené království truchlí nad smrtí královny Alžběty od jejího odchodu minulý týden. Tato zpráva šokovala a zarmoutila lidi po celém světě. Šestapadesátiletý muž z Austrálie prohlásil, že je v hlubokém smutku poté, co se dozvěděl o smrti své babičky. Australan promluvil a vysvětlil, že se cítí frustrovaný a zklamaný z toho, že ho královská rodina zcela odmítla a ignorovala.

„Prostě si myslím, že to nejmenší, co může Charles udělat, je dát mi odpověď, uznat mě. Dává Williamovi takový titul, no, kde je moje odpověď, kde je můj důkaz DNA? Pokud nejsi můj otec, dokaž, že nejsi,“ tvrdil muž. Po smrti své babičky Dorante-Day prostřednictvím svých sociálních sítí Australan oznámil, že dostal stovky zpráv od lidí, kteří mu posílali kondolence.

Australanovi teď zbývá jediné. Bude muset sehnat dostatek důkazů k tomu, aby soud akceptoval jeho požadavek jako oprávněný. „Pak už nebudou moci říct ne,“ varoval královskou rodinu.

Zdroje: Marca, News.com, Blesk.cz

Může se Vám líbít

Celebrity

Syn Kateřiny Kornové Filip slavil 30. narozeniny. Narodil se den před narozeninami svého otce zpěváka a herce Jiřího Korna, takže pánové slavili v tandemu....

Celebrity

Kdo ještě neslyšel o vztahu modelky Agáty Hanychové a mediálního magnáta Jaromíra Soukupa, jako by snad ani nebyl. Zprávy o tomto nově vzniklém páru...

Celebrity

Sto lidí, sto chutí, říká jedno známé české pořekadlo. O tom, že se člověk nikdy nezalíbí všem, se na vlastní kůži přesvědčila také herečka...

Reality shows

Napínavý souboj o kmenovou a individuální imunitu, konec klíčového hráče i neprofesionální chování moderátora Ondřeje Novotného, které tvůrci reality show raději vystřihli, ale trochu...