Connect with us

Zadejte svůj dotaz

.

Společnost

Laciné, nebo sexy? Nahá Verešová, Pořízková, Kardashian a další

Touha po pozornosti, nebo hlásání sebelásky? Umění, nebo kýč? Laciné, nebo rafinovaně sexy? Důvody, proč zveřejňují svá nahá těla se různí, stejně tak i názory proč dávají svá těla světu na odiv. Doby, kdy fotky nahých celebrit patřily jenom do vybraných magazínů jsou ty tam. Dnes jsou explicitní fotografie ve větší či menší míře všude kolem nás. Především jsou nahé fotografie celebrit k vidění na jejich sociálních sítích.

Zdroj: Shutterstock
Zdroj: Shutterstock

Lizzo

Zpěvačka Lizzo je kromě své hudby známá také tím, že se rozhodně nestydí za své křivky. Své tělo miluje a hrdě ukazuje. Ovšem některým se to, že se zveřejňuje nahá moc nelíbí, například zpěvačku obviňují z toho, že propaguje obezitu. „Měli bychom se navzájem bezpodmínečně milovat, počínaje u sebe, bezpodmínečně milujme sami sebe,“ píše Lizzo ke svému příspěvku, ve kterém propaguje sebelásku.

Pavlína Pořízková

„Fotky v bikinách a akty zveřejňuji, jelikož se konečně cítím dobře ve své kůži. Nedělám to pro komplimenty nebo lajky. (I když jsou opravdu pěkné). Dělám to, protože vídáte tisíce obrázků mladých žen ve stejných pozicích. To je to, co jste zvyklí vidět. Jim nikdo neříká, aby se oblékli. Podle jakého standardu je v pořádku dívat se na nahé mladé holky, ale ne na zralou ženu?“ ptá se supermodelka Pořízková.

V jednom má pravdu, jsme zvyklí vídat mladá, nahá a štíhlá těla. A když se objeví něco jiného, mnozí mají tendenci onu jinakost zatracovat. Ano, i zralé ženy umí být velmi sexy! Ovšem hranice mezi být sexy a působit poněkud okázale, je velmi tenká.

Kim Kardashian

Právě toto nude selfíčko Kim Kardashian v roce 2016 otřáslo internetem a vepsalo se tak do historie populární kultury. Pár měsíců od jeho zveřejnění si Kim odnesla historicky první cenu Break the Internet award (cena za rozbití internetu) z udílení cen Webby Awards, což jsou ceny za počínání si na internet. „Nude Selfies Till I Die“ (Nahá selfíčka až do smrti), přesně s těmito slovy si tehdy, dnes máma od čtyř dětí, cenu převzala. Možná jen málokdo v tu dobu tušil, že nahá selfies se o pár let později stanou standardem.

Andrea Verešová

Modelka Andrea Verešová se jistě může pyšnit tělem, po kterém by toužila nejedna žena. Jenže nemůžeme se zbavit pocitu, že přesně tento druh fotografií patří k těm lacinějším.

Zdroje dat:
Instagram, Autorský text

Může se Vám líbít

Celebrity

Syn Kateřiny Kornové Filip slavil 30. narozeniny. Narodil se den před narozeninami svého otce zpěváka a herce Jiřího Korna, takže pánové slavili v tandemu....

Celebrity

Kdo ještě neslyšel o vztahu modelky Agáty Hanychové a mediálního magnáta Jaromíra Soukupa, jako by snad ani nebyl. Zprávy o tomto nově vzniklém páru...

Celebrity

Sto lidí, sto chutí, říká jedno známé české pořekadlo. O tom, že se člověk nikdy nezalíbí všem, se na vlastní kůži přesvědčila také herečka...

Reality shows

Napínavý souboj o kmenovou a individuální imunitu, konec klíčového hráče i neprofesionální chování moderátora Ondřeje Novotného, které tvůrci reality show raději vystřihli, ale trochu...