Connect with us

Zadejte svůj dotaz

.

Společnost

Lesbický pár byl na umělém oplodnění: Ve 4. měsíci se manželky na sonu zhrozily! Proč zažalovaly kliniku?

Lesbická dvojice Heather a Robin byly na klinice pro léčbu neplodnosti na umělém oplodnění. Těšily se, že vše dopadne přesně podle jejich představ a že společně budou vychovávat vytouženou holčičku. Realita byla ovšem zcela odlišná, a tak se rozhodly jednat.

Zdroj: Shutterstock
Zdroj: Shutterstock

Jak uvádí internetový magazín The Sun, manželky Heather Wilhelm-Routenberg a Robin, které všichni přezdívají Robbie, vyhledaly v New Yorku kliniku na podstoupení umělého oplodnění. Manželky velmi toužily po malé dcerce, a tak využily možnosti výběru pohlaví, aby si byly stoprocentně jisté. Využily vajíčko Robbie a spermie dárce, které po umělém oplodnění vložili do klína Heather.

Oplodnění se podařilo a dvojice se už nemohla dočkat vytoužené holčičky. Když však přišly v 15. týdnu těhotenství na vyšetření ke gynekologovi, čekal je šok! Na sonu jim řekli, že čekají chlapečka a ne holčičku. Heather přiznává, že oběma spadla čelist, protože byly přesvědčené, že na klinice museli nějakým způsobem zaměnit embryo, protože měly mít holčičku. Heather popsala své pocity, jako by měla ve své děloze „mimozemšťana“.

Nešlo jim to do hlavy, a tak zašly druhý den na další sono. I tam jim řekli, že budou mít chlapečka. Jelikož si dvojice stěžovala, klinika spustila vyšetřování, aby zjistila, zda jim embryo v klíně Heather opravdu patří, nebo se vyskytla nějaká chyba. Vyšetřování trvalo sedm týdnů a během této doby Heather přiznala, že s dítětem neměla „žádné emocionální napojení“. Když se potvrdilo, že embryo skutečně patřilo páru, měly pocit „hluboké zrady“.

Zdroj: Shutterstock
Ilustrační snímek
Zdroj: Shutterstock

Heather upřímně řekla, že nesnesla představu, že by se nemohla spojit s dítětem ve svém nitru a těhotenství popsala jako „strašný zážitek“. Když se v prosinci 2020 chlapeček narodil, snažila se ho kojit, avšak začala trpět silnou úzkostí a myšlenkami na sebevraždu. Heather nakonec diagnostikovali komplexní postnatální depresi.

Náročné období však manželky překonaly a nyní si užívají svého rozkošného 18měsíčního syna, který je podle jejich slov „plný magie“. Heather a Robbie se stejně rozhodly zažalovat kliniku za chybu s odvoláním na zanedbání lékařské péče a ublížení na zdraví.

Zdroj. Shutterstock
Ilustrační snímek
Zdroj. Shutterstock

Heather se stále zotavuje z poporodní deprese a říká, že cítí „obrovskou vinu a hanbu“ za to, že se s jejich synkem nedokázala spojit v prvních měsících jeho života.Je to nevinná bytost, nic z toho si nezasloužil,“ konstatovala Heather. „To je důvod, proč to dělám – protože své dítě tolik miluji. Myslíme si, že náš syn si to pouto od začátku zasloužil,“ dodala Heather.

Zdroj: Čas.sk, The Sun

Může se Vám líbít

Celebrity

Syn Kateřiny Kornové Filip slavil 30. narozeniny. Narodil se den před narozeninami svého otce zpěváka a herce Jiřího Korna, takže pánové slavili v tandemu....

Celebrity

Kdo ještě neslyšel o vztahu modelky Agáty Hanychové a mediálního magnáta Jaromíra Soukupa, jako by snad ani nebyl. Zprávy o tomto nově vzniklém páru...

Celebrity

Sto lidí, sto chutí, říká jedno známé české pořekadlo. O tom, že se člověk nikdy nezalíbí všem, se na vlastní kůži přesvědčila také herečka...

Reality shows

Napínavý souboj o kmenovou a individuální imunitu, konec klíčového hráče i neprofesionální chování moderátora Ondřeje Novotného, které tvůrci reality show raději vystřihli, ale trochu...