Connect with us

Zadejte svůj dotaz

.

Celebrity

Natálie Grossová o roli v novém muzikálu, podpoře maminky i založení rodiny. Kdy by se chtěla stát maminkou?

Talentovaná Natálie Grossová má v posledních týdnech napilno. Nedávno zabodovala s novým duetem ve spolupráci s rapperem Raegem a nyní se opět pohybuje na divadelních prknech, kde intenzivně nacvičuje nový muzikál Doktor Faust. Co nám prozradila o své roli a jakou zpětnou vazbu obdržela od své maminky, která se přišla podívat na zkoušku? Řeč přišla také na těhotenství, o němž se nedávno spekulovalo v médiích.

Foto: Miloš Schmiedberger
Foto: Miloš Schmiedberger

Natálie se aktivně připravuje na svou novou roli, kterou dostala v připravovaném muzikálu Doktor Faust. „Hraji roli Markétky. Je to prosté nevinné děvče, které má nemocnou maminku a chodí k staršímu doktoru Faustovi pro léky, aby maminku zachránila. Potom se doktor Faust promění v Jindřicha a Markétka neví, že je to stále ten Faust a zamiluje se do něj,“ prozradila Natálie, jež se na jevišti potká se svým nejlepším kamarádem. „Je strašné vtipné, že budu hrát s mým nejlepším kamarádem pár. Zamilujeme se do sebe, budeme mít spolu miminko, ale pak doktor Faust zmizí, takže to skončí celkem tragicky. Ale bude to skvělé a těším se na to,“ vylíčila Grossová.

Natálie nemusela projít konkurzem. „Byla jsem oslovená napřímo, protože Vojta Adamčík se mnou už spolupracoval na muzikálu Čarodějky. Už jsem pro něj i píseň z tohoto muzikálu nazpívala, takže on ví, jak to zpívám,“ vysvětlila dcera Šárky Grossové, jež se byla podívat na zkoušce. „Maminka se mnou na zkoušky nechodí, ale jsem ráda, že tu byla a že mě podpořila. Líbilo se jí to, takže jsem ráda,“ neskrývala radost Natálie, pro níž je role Markétky další velkou výzvou.

Foto: Miloš Schmiedberger
Natálie se svými kolegy, kteří ztvárňují mladého a starého doktora Fausta.
Foto: Miloš Schmiedberger

„Role je hodně obsáhlá, jsem na jevišti skoro pořád a zpívám strašně těžké písničky od skladatele Vojty Adamčíka, ale pracuju na tom a myslím si, že to začíná pomalu jít. Zkoušíme každý den, postupně se k tomu začne připojovat orchestr, ale režijně to máme nahozené skoro celé,“ poodhalila Natálie.

Premiéra muzikálu je naplánovaná na 22. září a jak Natálie přiznala, letošní léto bude hlavně pracovní. „K tomu budu zkoušet ještě muzikál Okno mé lásky, takže to bude honička a přebíhání z jednoho divadla do druhého, ale možná pojedeme na týden s rodinou do Itálie,“ svěřila se zpěvačka, kterou lidé znají především z muzikálů, což by Natálie ráda v budoucnu změnila.

Foto: Miloš Schmiedberger
Natálie Grossová během zkoušení muzikálu Doktor Faust
Foto: Miloš Schmiedberger

„Lidé mě znají především jako muzikálovou zpěvačku, takže bych chtěla, aby mě znali i jako popovou zpěvačku, takže budu pracovat i na své tvorbě. Teď budu vydávat svoji novou písničku Born Perfect, na kterou se těším. Chystám také další duet s Raegem, spolupracuje se mi s ním skvěle, protože je to milý a hodný kluk, takže co víc si přát,“ prozradila pohledná umělkyně.

Jakmile vyšla její první společná píseň s rapperem a bronzovým slavíkem Reagem, spekulovalo se, jestli mezi nimi není něco víc. Dokonce se diskutovalo také o tom, že čekají společného potomka. „Už když jsem nazpívala tu píseň, vyšly o mně články, že jsem těhotná. To samozřejmě není pravda. Myslím si, že na děti mám ještě několik let čas stejně jako můj přítel. Teď se chci soustředit na kariéru,“ má jasno Grossová.

Zdroj: Autorský text

Může se Vám líbít

Celebrity

Syn Kateřiny Kornové Filip slavil 30. narozeniny. Narodil se den před narozeninami svého otce zpěváka a herce Jiřího Korna, takže pánové slavili v tandemu....

Celebrity

Kdo ještě neslyšel o vztahu modelky Agáty Hanychové a mediálního magnáta Jaromíra Soukupa, jako by snad ani nebyl. Zprávy o tomto nově vzniklém páru...

Celebrity

Sto lidí, sto chutí, říká jedno známé české pořekadlo. O tom, že se člověk nikdy nezalíbí všem, se na vlastní kůži přesvědčila také herečka...

Reality shows

Napínavý souboj o kmenovou a individuální imunitu, konec klíčového hráče i neprofesionální chování moderátora Ondřeje Novotného, které tvůrci reality show raději vystřihli, ale trochu...