Connect with us

Zadejte svůj dotaz

.

Celebrity

Po 13 letech nové CD! Na křestu Chládkové

Po třináctileté odmlce přinesla česká zpěvačka, moderátorka a dramaturgyně Jana Chládková do světa své nové album s názvem „Bylo nebylo“. To bylo posvěceno nedávno a představuje výjimečný okamžik v její kariéře. Jana Chládková sama odhalila, že tvorbu tohoto alba na chvíli zastavily důsledky pandemie koronaviru a ztráta jejího otce.

Zdroj: KF Production
Zdroj: KF Production

Křest CD se uskutečnil v Radiocafé, kam ho přišli Janě pokřtít: Uršula Kluková, Nela Boudová, Jakub Smolík a Karel Kahovec. Popřát přišli i Dalibor Janda a Naďa Konvalinková, i když pouze na plátně, o to vřelejší byla přání, která si vysloužila dlouhotrvající potlesk. Neméně velkého aplausu se dočkala i dojemná báseň, kterou popřála Uršula Kluková nové desce i Janě Chládkové.

Mezi hosty nechyběla například Janina kolegyně z Českého rozhlasu Alex Mynářová. Průvodcem celého křtu byl moderátor Patrik Rozehnal. Během programu měli přátelé i novináři možnost, poslechnout si melodie z právě vydaného CD, prohlédnout si výpravné fotografie z bookletu alba nebo se potěšit premiérou videoklipu „Valčík pro lásku“. Album je možné zakoupit v reprezentační prodejně Českého rozhlasu na Vinohradské 12, nebo přes webové stránky www.janachladkova.cz

Zdroj: KF Production

Může se Vám líbít