Connect with us

Zadejte svůj dotaz

.

České celebrity

Porážky v kuchyni MasterChef: Muž roku Vojta Urban byl poprvé postaven proti své lásce Betty. Kdo souboj vyhrál?

Pod kotlem v kuchyni MasterChefa to tentokrát opravdu vřelo. Porotci si pro tentokrát se soutěžícími pěkně pohráli. Nechali je utvořit dvojice, kdy si všichni mysleli, že se jedná o spolupráci. V tu chvíli je ale trojice Forejt, Punčochář i Kašpárek vyvedli z omylu. Dvojice totiž měla soupeřit mezi sebou! A to byl tedy opravdu pořádný šok pro Muže Roku Vojtu Urbana a jeho lásku ze soutěže Betty Minaříkovou. Jak to dopadlo?

Zdroj: TV Nova
Zdroj: TV Nova

Berou se jako soupeři, ale že je někdo postaví proti sobě takhle brzy, to opravdu nečekali. Při zadání to vypadalo, že budeme vařit ve dvojicích. Holky si vybíraly z kluků podle vylosované barvy. Těsně před začátkem vaření ale porotci oznámili, že vaříme proti sobě a postoupit může jenom jeden,“ svěřil se exkluzivně magazínu Zítřek sám Urban.

„Betty předvedla jeden z nejlepších talířů v soutěži, inspirovaný dovolenou v Chorvatsku. A já, i když jsem měl perfektní rybu, tak mi zlomil vaz lanýžový olej v mrkvovém pyré, v čemž jsem neuposlechl rady porotců,“ dodal smutně krasavec roku Vojta.

Svého milého tedy nakonec Minaříková porazila na plné čáře. „Betty šla na balkon a já do černé zástěry a k eliminaci. Vařili jsme Boršč, který jsem nikdy nejedl, a i když se mi při vaření příliš nedařilo, naštěstí to na záchranu stačilo. Ale Betty si na balkoně zažila opravdu velké nervy,“ přiznal Zítřku Urban.

Zdroj: TV Nova
Zdroj: TV Nova

Pak se také vařilo hodně ze zeleniny. Jakým způsobem se dá se zeleninou pracovat s respektem, inovativně a bez zbytečného plýtvání, soutěžícím předvedl speciální host – Pavel Drdel. Ten se ve strakonické restauraci Sůl a Řepa zaměřuje na jídla z lokálních surovin, v nichž právě zelenina hraje hlavní úlohu, a soutěžícím proto názorně ukázal, jak je možné připravovat českou klasiku bez masa.

Ti podstoupili také oblíbené testy chutí, kdy jim naservírovali 12 zeleninových šťáv, které měli správně identifikovat. Ty nejlepší čekal balkon, ostatní poměřili své síly při přípravě řepného Wellingtonu.

Zdroj: Autorský text, TV Nova

Může se Vám líbít

Celebrity

Syn Kateřiny Kornové Filip slavil 30. narozeniny. Narodil se den před narozeninami svého otce zpěváka a herce Jiřího Korna, takže pánové slavili v tandemu....

Celebrity

Kdo ještě neslyšel o vztahu modelky Agáty Hanychové a mediálního magnáta Jaromíra Soukupa, jako by snad ani nebyl. Zprávy o tomto nově vzniklém páru...

Celebrity

Sto lidí, sto chutí, říká jedno známé české pořekadlo. O tom, že se člověk nikdy nezalíbí všem, se na vlastní kůži přesvědčila také herečka...

Reality shows

Napínavý souboj o kmenovou a individuální imunitu, konec klíčového hráče i neprofesionální chování moderátora Ondřeje Novotného, které tvůrci reality show raději vystřihli, ale trochu...