Connect with us

Zadejte svůj dotaz

.

Celebrity

Poslední natáčecí den Jiřího Krampola a velké přiznání o nové lásce: Zamiloval jsem se jako idiot!

Je nejen zasloužilý herec, ale zároveň je i legendou českého humoru. Jirku Krampola zná snad každý z pořadu Nikdo není dokonalý. Herec zazářil i v desítkách českých filmů a seriálů. Nyní ale dokončuje své životní natáčení. Světlo světa totiž brzy spatří hraný dokument pod taktovkou režiséra Zdeňka Kováře Život je sranda, který velmi originální formou provází hercovým životem.

Foto: Miloš Schmiedberger
Foto: Miloš Schmiedberger

„Bylo to bezvadný a strašně se mi to líbilo. Jsem vděčný za to, že o mně vzniká film. A co jsem měl zatím možnost vidět, tak to bude bezvadný,“ těší se na výsledek svého životního projektu Krampol.

Natáčelo se snad všude, ale hlavně na místech, která jsou s hercovým životem neodmyslitelně spjata. „Každý den měl do sebe něco jiného. Třeba když jsme natáčeli na diskotéce, to bylo úžasný. Nikdy by mě nenapadlo, že budu na starý kolena tancovat na diskotéce s mladými holkami na rock´n´roll a do toho zpívat. To samé, když jsme létali helikoptérou nebo když jsem řídil Mustanga,“ vzpomíná na zážitky z natáčení Krampol.

Bohužel se natáčelo i na místě, kde každému úsměv ze rtů na chvilku zmizel. U hrobu jeho zesnulé manželky Hanky. „Ano, bylo to smutné. Byl jsem tam opravdu zničený. Chodím tam pravidelně. Chybí mi, to je jasný, bylo to spoustu let, co jsme spolu byli. Ale ona byla chudák hodně nemocná. Bolí to,“ svěřil se se zábleskem slzy v oku herec.

Poslední natáčení se konalo na hradě Okoř, kde strávil s manželkou hodně času. „Tady je to zvlášť smutné. Protože ji tady všude vidím,“ dodává Krampol. Celý projekt vzniká pod taktovkou mladého režiséra a producenta Zdeňka Kováře. „Jeho přístup a projev při práci mě hodně naučil. Hlavně jsem si díky němu uvědomil spoustu věcí. I když to bylo chvilkami dost tvrdý, tak to byla sranda,“ popsal spolupráci Kovář.

Foto: Miloš Schmiedberger
Krampol u hrobu své zesnulé ženy Hany
Foto: Miloš Schmiedberger

V srpnu to budou dva roky, co Krampola navždy opustila manželka Hanka. A nyní je na scéně žena nová. „Nová ženská je, ale je to strašně komplikovaný. Ona má vztah, ze kterého odchází a je to všechno komplikovaný. Nechci o tom mluvit, protože nevím, jak to všechno dopadne,“ svěřil se Krampol a na otázku, jestli se zamiloval, odpověděl: „Jo. Opravdu jo. To jsem nevěřil, že se mi to ještě stane, ale jo. Zamiloval jsem se jako idiot,“ zakončil s úsměvem.

Zdroj: Autorský text

Může se Vám líbít

Celebrity

Syn Kateřiny Kornové Filip slavil 30. narozeniny. Narodil se den před narozeninami svého otce zpěváka a herce Jiřího Korna, takže pánové slavili v tandemu....

Celebrity

Kdo ještě neslyšel o vztahu modelky Agáty Hanychové a mediálního magnáta Jaromíra Soukupa, jako by snad ani nebyl. Zprávy o tomto nově vzniklém páru...

Celebrity

Sto lidí, sto chutí, říká jedno známé české pořekadlo. O tom, že se člověk nikdy nezalíbí všem, se na vlastní kůži přesvědčila také herečka...

Reality shows

Napínavý souboj o kmenovou a individuální imunitu, konec klíčového hráče i neprofesionální chování moderátora Ondřeje Novotného, které tvůrci reality show raději vystřihli, ale trochu...