Connect with us

Zadejte svůj dotaz

.

Celebrity

Jana Švandová oslavila narozeniny s rodinkou Novotných za seriálu ZOO. Kdo nechyběl mezi gratulanty a jaký je její recept na nestárnoucí vzhled?

V seriálu ZOO se s narozeninovými oslavami roztrhl pytel. Další hvězdou, která po Pavle Tomicové slavila narozeniny, byla herečka Jana Švandová. Hlava sklářského impéria Sidonie Novotná během firemní porady sfoukla svíčku na dortu a přijala gratulace od celého štábu i své seriálové rodinky.

Zdroj: FTV Prima
Zdroj: FTV Prima

Herečka Jana Švandová jako by popírala zákony přírody. Svůj věk si absolutně nepřipouští, má neustále dobrou náladu a srší vtipem. To je prý recept na všechno. „Cítím se moc dobře, byla jsem týden v Řecku. Jsem odpočatá, nabitá energií a sluníčkem. Udělala jsem si radost, abych měla jen dobrou náladu,“ usmívá se herečka, která roli Sidonie miluje.

„A kdyby mi moje seriálová rodina Novotných měla něco dát? Nebránila bych se té vile,“ směje se a dodává: „Také bych si moc přála, aby naše rodina v ZOO vydržela, co nejdéle a měla krásné vztahy. Aby nás diváci měli rádi a ještě jsme nějakou dobu natáčeli. A když to bude do mé stovky, nebudu se zlobit,“ říká Švandová, která v ruce svírá nádhernou kytici.

Zdroj: FTV Prima
Zdroj: FTV Prima

Mezi gratulanty nemohly chybět ani dvě ženy, ke kterým má Jana Švandová v ZOO blízko. Ta první jí hraje vnučku Sid, druhá snachu Alici. „Janě přeju k jejím krásným osmatřicátým narozeninám, jak sama říkala, všechno krásné. Hlavně ať je zdravá, šťastná, a nechť se často potkáváme na place. Jana je skvělá a moc ráda s ní točím. Díky za ni!“ nešetří chválou Michaela Pecháčková coby Sid.

„Přeju Janě, aby byla neustále svěží, optimistická, energická – a vzhledem k tomu, že se známe opravdu řadu let, tak nevidím žádnou změnu. K tomu krásnému jubileu jí přeju hlavně hodně zdraví, aby měla radost ze života a neztrácela smysl pro humor,“ prozradila své přání Sabina Laurinová a už s Janou mířila do firmy Novotných na další natáčecí obraz.

Zdroj: FTV Prima

Může se Vám líbít

Celebrity

Syn Kateřiny Kornové Filip slavil 30. narozeniny. Narodil se den před narozeninami svého otce zpěváka a herce Jiřího Korna, takže pánové slavili v tandemu....

Celebrity

Kdo ještě neslyšel o vztahu modelky Agáty Hanychové a mediálního magnáta Jaromíra Soukupa, jako by snad ani nebyl. Zprávy o tomto nově vzniklém páru...

Celebrity

Sto lidí, sto chutí, říká jedno známé české pořekadlo. O tom, že se člověk nikdy nezalíbí všem, se na vlastní kůži přesvědčila také herečka...

Reality shows

Napínavý souboj o kmenovou a individuální imunitu, konec klíčového hráče i neprofesionální chování moderátora Ondřeje Novotného, které tvůrci reality show raději vystřihli, ale trochu...