Connect with us

Zadejte svůj dotaz

.

Seriály

Čestmír Mázl žije! Diváci ze zázračného přežití miláčka Ordinace ale moc nadšení nejsou. Proč?

Tvůrci seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 dali divákům to, po čem ještě před několika měsíci vehementně toužili. Nechali totiž zázračně přežít gynekologa Čestmíra Mázla, který se měl údajně stát obětí útoku drogového kartelu při své misi v Mexiku. Člověk by si řekl, že budou diváci štěstím bez sebe. Opak je ale pravdou. Tento velkolepý návrat rozdělil diváky na dva tábory.

Zdroj: Nextfoto
Zdroj: Nextfoto

Diváci se již smířili s tím, že Petr Rychlý alias Čestmír Mázl tragicky zahynul při své lékařské cestě do Mexika. Jenže po dlouhých sedmi měsících se do populárního seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 vrátil, a to v živých snech Michaely Badinkové alias Aleny Mázlové. Už tehdy rozdělil jeho bizarní návrat nenávrat fanoušky tohoto nováckého seriálu na dva tábory.

Jedni byli rádi, že se oblíbený herec vrátil do seriálu, ke kterému neodmyslitelně patří. Druzí ovšem upozornili na to, že když už Čestmír jednou zmizel ze seriálu, neměl by se tam vracet. „Komedie hadr. Bych se ani nedivila, kdyby se vrátil. Druhý Dallas,“ napsala rozhořčená fanynka.

Čestmír Mázl se ale přece jen vrací na scénu, živý z masa a kostí. Vrací se ovšem v nejméně vhodný moment, kdy Alena žije spokojený život po boku Ondry, do kterého se bláznivě zamilovala po „náhlé smrti“ milovaného manžela. Je tedy zcela přirozené, že když jí po několika měsících Čestmír zavolá s tím, že je v pořádku, má rozporuplné pocity a neví, co má dělat.

Smíšené pocity mají i diváci, kteří tento scénář nepovažují za příliš šťastný. „Jee, Čestmír žije, přijede a budou všichni happy.. Až na Ondru.. Nechcete tam třeba vrátit i Gitu? Co? O její smrti v cizině tam taky byla jen zmínka. Proč ji tam taky nevrátit, když se tam vrátí i Čestmír… Tohle se scenáristům fakt nepovedlo,“ napsala jedna z fanynek seriálu. „Naprosto trapné s tím Čestmírem,“ přidala se další nespokojená divačka.

Někteří jsou z jeho návratu samozřejmě nadšení, ale neumí si představit, jak to celé Alena vyřeší. „Teď by mě strašně teda zajímalo, jak to hodlá Alena udělat. Až se Čestmír vrátí, tak bude bydlet na jedný hromadě s nim i s Ondrou? Nebo Čestmíra pošle k čertu, protože “sorry, já mám teď Ondru?” Jako nechce se mi věřit, že Čestmíra už vůbec nemiluje…,“ míní jedna divačka.

„Já věřím tomu, že i přesto Alena s Ondrou zůstane. Věřím i tomu, že to Čestmír pochopí, protože bude vědět, co se za tu dobu událo a dá jí za pravdu, že Alena nemohla nic jiného udělat. Čekala tři měsíce, než potkala Ondru a pak nějaký čas, co s ním žije. Toho už se přeci nedá vzdát, i když zjistíš, že vlastně někdo, kdo byl dlouho pryč, tak žije… Takže si myslím, že Alena s Ondrou zůstane,“ řekla svůj názor jiná divačka.

Ať už si o jeho návratu diváci myslí cokoliv, jedno je jasné – Alenu čeká těžké rozhodování a Čestmíra velmi náročný návrat do reality.

Zdroj: Super.cz, TV Nova, autorský text

Může se Vám líbít

Celebrity

Syn Kateřiny Kornové Filip slavil 30. narozeniny. Narodil se den před narozeninami svého otce zpěváka a herce Jiřího Korna, takže pánové slavili v tandemu....

Celebrity

Kdo ještě neslyšel o vztahu modelky Agáty Hanychové a mediálního magnáta Jaromíra Soukupa, jako by snad ani nebyl. Zprávy o tomto nově vzniklém páru...

Celebrity

Sto lidí, sto chutí, říká jedno známé české pořekadlo. O tom, že se člověk nikdy nezalíbí všem, se na vlastní kůži přesvědčila také herečka...

Reality shows

Napínavý souboj o kmenovou a individuální imunitu, konec klíčového hráče i neprofesionální chování moderátora Ondřeje Novotného, které tvůrci reality show raději vystřihli, ale trochu...