Connect with us

Zadejte svůj dotaz

.

Celebrity

Jak tráví prázdniny (ne)oblíbené tváře seriálu Ulice?

Herci z nekonečného seriálu Ulice mají za sebou další náročnou natáčecí sezónu, a tak si nyní užívají zasloužené volno. Někdo vyrazil k moři, jiní naopak zůstali v Česku a během horkých letních dnů relaxují v bazénu. Kde a jak tráví dovolenou představitelé výrazných postav, kterými jsou například Vanda, Gábina, Lumír nebo Luděk?

Zdroj: Se souhlasem Kristýny Hrušínské
Zdroj: Se souhlasem Kristýny Hrušínské

Eliška Hanušová Bašusová a Kristýna Hrušínská vyrazily do Chorvatska

Kristýna Hrušínská alias Vanda Veselá zvolila pro odpočinek Chorvatsko, konkrétně přístav a město v západním Chorvatsku Rovinj. „Dobro jutro, prijatelji!“ napsala k vysmátému selfie z pláže a k tomu přidala hashtag #milujumore.

Představitelka naivní milovnice horoskopů Vandy navštívila před několika týdny také prosluněný Řím, odkud sdílela fotografii před restaurací s názvem „Vanda“. „Vandu znají i v Římě!“ komentovala herečka snímek, k němuž do komentářů trefně dodala: „Ke každé druhé kávě, horoskop zdarma.“

Představitelka upjaté žárlivky Báry, Eliška Hanušová Bašusová také vyrazila s celou rodinou do Chorvatska. Jako cílovou destinaci zvolila ostrov Korčula.

Další dva týdny za námi. Tentokrát s celou rodinou na Korčule. Musím uznat, že bylo dost příjemný mít kolem sebe tolik schopných hlídačů. Dokonce jsme si hned dva večery ukradli s Kryštofem pro sebe. Véčko pak chytil nějakej klasickej dětskej moribundus a bylo po srandě. Jak ovšem táta rád opakuje: moře léčí. Takže hurá zpátky na cesty, ve zdraví a zas jen my tři,“ napsala herečka k hromadnému příspěvku, v němž nechybí i společné selfie s tátou Miroslava Hanuše, který v Ulici ztvárňuje starostou Tondu Hložánka,

Jakub Štěpánek upřednostnil Afriku, Vasil Fridrich Skotsko

Představitel ambiciózního a majetnického spisovatele Jakuba Štěpánka Jan Mansfeld vyrazil s přítelkyní k moři do daleké Afriky, odkud sdílí plážová videa, které fanoušky zároveň i pobaví. „Místní taxi na africké D1,“ komentoval video, kde se podél pláže prochází velbloudi. Pak si také zahrál i na sexy „beachboye“, přičemž komicky upadl do vody a dostal záchvat smíchu.

Představitel manipulátora Luďka Voláka Vasil Fridrich namísto horkých letních pláží upřednostnil Skotsko a slavnou železniční trať, po které jezdí Harry Potter a jeho kamarádi do Bradavic přes fotogenický viadukt v Glenfinnanu.

Někteří herci zůstali věrni Česku

Václav Svoboda Alias dobrák Lumír Nykl tráví společný čas s rodinou výlety po České republice. Nedávno například navštívil v Brně velkolepou výstavu kosmonautiky Cosmos Discovery. Kromě výletů herec využívá během horkých dnů vířivku i bazén, kde dovádí společně s vnoučaty. Koupaček v bazénu si náramně užívá také Felix Šrámek alias Vojta.

Jan Holík zamířil na Mallorcu, Aneta Krejčíková na Sardínii

S vodními radovánky není pozadu ani Jan Holík, který s rodinou zamířil na Mallorcu. Herec ztvárňuje v nekonečném seriálu postavu seriózního a nekompromisního majora Jiřího Hermana, v reálném životě je ale Holík neskutečný srandista, což dokazují i zábavná videa, která na dovolené natočil. Takhle ho zkrátka v Ulici neuvidíte.

Aneta Krejčíková odpočívala s rodinou na italském ostrově Sardínie. Představitelka kariéristky Gábiny Pumrové je toho názoru, že s dětmi se život nemusí úplně přetočit vzhůru nohama. „Slýchala jsem, jak je to náročné a vyčerpávající, což tedy je, ale zároveň není podle mě nutné vzdát se svého dosavadního života. Děti jsou přizpůsobivé a nejšťastnější, když mohou dělat všechno s vámi,“ uvedla herečka v nedávném rozhovoru pro iDnes.cz.

Jak se zdá, Krejčíková zvládá perfektně kočírovat mateřství a nabitý profesní život. Kromě společné dovolené u moře s dětmi vyrazila s obytným vozem i do přírody.

Doufáme, že si všichni herci populárního nováckého seriálu užívají volné dny naplno, aby nasbírali síly na další pokračování poutavých a dramatických příběhů v nové sezóně. Už se nemůžeme dočkat!

Zdroj: Autorský text, iDnes.cz

Může se Vám líbít

Celebrity

Syn Kateřiny Kornové Filip slavil 30. narozeniny. Narodil se den před narozeninami svého otce zpěváka a herce Jiřího Korna, takže pánové slavili v tandemu....

Celebrity

Kdo ještě neslyšel o vztahu modelky Agáty Hanychové a mediálního magnáta Jaromíra Soukupa, jako by snad ani nebyl. Zprávy o tomto nově vzniklém páru...

Celebrity

Sto lidí, sto chutí, říká jedno známé české pořekadlo. O tom, že se člověk nikdy nezalíbí všem, se na vlastní kůži přesvědčila také herečka...

Reality shows

Napínavý souboj o kmenovou a individuální imunitu, konec klíčového hráče i neprofesionální chování moderátora Ondřeje Novotného, které tvůrci reality show raději vystřihli, ale trochu...