Connect with us

Zadejte svůj dotaz

.

Seriály

Nové díly Ulice: Bolestivý rozchod, smolný návrat Kateřiny a výsledky rozboru krve. Porazí Gábina rakovinu, nebo bude muset bojovat dál?

Oblíbený seriál Ulice se po několikatýdenní prázdninové pauze opět vrací na televizní obrazovky. Diváci se mohou těšit na vztahové zvraty i dramatické chvíle. Některé dějové linky se naopak budou vyvíjet lepší cestou. Pojďme se podívat na ty nejzásadnější momenty prvních čtyř dílů.

Zdroj: TV Nova
Zdroj: TV Nova

SPOILER

Pokud si nechcete nechat prozradit, co se bude dít v epizodách, které televize Nova odvysílá příští týden, nepokračujte ve čtení.

Denis a Kristýna se rozejdou

Denis a Kristýna ustáli mnohé. Pro rodiče Kristýny nebyl Denis nikdy dost dobrý a jednu dobu se jej táta Kristýny dokonce pokoušel podplatit, aby ji nechal. Teď to Denis udělá nejspíš zdarma. Kristýna ho v ledasčem zklamala. Hlavně se hodně odchýlila od způsobu života, který si spolu naplánovali, a tak není divu, že se poohlédl jinde.

Během prázdnin se zapletl s bývalou známostí Adama Markétou. Doufal sice, že na ni během dovolené s Kristýnou zapomene, ale nestalo se tak, a proto se rozhodl vztah s Kristýnou definitivně ukončit. Mezitím zatím nic netušící Kristýna naplánovala tajnou narozeninovou oslavu pro Denise, který přesně v den svých narozenin Kristýně oznámí, že potkal někoho jiného. Pro Kristýnu to bude přirozeně obrovská rána. Jak to celé nakonec zvládne? Dozví se, že jeho novou známostí je bývalá Adama?

Gábina obdrží výsledky rozboru krve

Gábina odjede s Jirkou do wellnessu, aby společně mohli relaxovat a trávit romantické chvilky. Romantika zamilované dvojici skončí ve středu, když Gábina zjistí, že má několik zmeškaných telefonátů a zprávu z nemocnice. Čeká totiž na výsledky rozboru krve, aby se dozvěděla, zda léčba zabrala. Do nemocnice se nemůže dovolat, a tak požádá Jirku, aby odjeli z wellnessu dřív. Druhý den ráno je pochopitelně celá na nervy. Jirka se ji snaží uklidnit s tím, že rozbory určitě dopadnou dobře. Gábina se přesto velmi bojí.

Následně Jirka doprovodí Gábinu do nemocnice, kde se Gábina dozví, že doktoři nenašli žádné rakovinné buňky. „Je to za mnou! Já jsem tu mrchu porazila,“ oddechne si Gábina. „Já jsem věděl, že to zvládneš,“ řekne Jirka. Dojde i na dojemné vyznání lásky, na které se budete muset počkat až do čtvrtka.

Kateřina s Lumírem opět zažijí trapnou chvilku

Kateřina se vrátí z Itálie a hned se sejde s Lumírem, na kterého nezapomněla, čehož se Lumír bál nejvíce. Kateřina ale přizná Lumírovi, že její city k němu naopak zesílily. Lumír má volný byt, protože je Ingrid stále s kluky na dovolené, a tak ho napadne pozvat svoji milovanou domů, aby si konečně mohli užít jeden druhého se vším všudy.

Když to už konečně vypadá, že spolu skončí v posteli, dojde k dalšímu trapasu. Když se začnou vášnivě svlékat, Kateřina se diví, co má Lumír za kousance na rukách. Lumír tomu však nevěnuje větší pozornost a dál se oddává radovánkám. Jakmile si lehnou na postel, Kateřina vyjekne: „Ježiši kriste, štěnice!“  Pak řekne Lumírovi, ať nadzvedne matraci. „No, fuj, to je to … to je .. to jsou štěnice“ Ježíši kriste, jak je to možný?“ zděsí se Lumír. Odkud si je Lumír přivezl? Jak se Kateřina postaví k dalšímu selhání? To se dozvíte v pondělním díle.

Jakub začne stalkovat Karlu

Zatímco Karla už s Jakubem nechce mít nic společného a chce se soustředit na společný život s Márou, Jakub to vidí jinak. Pomalu, ale jistě začne Karlu stalkovat. Bude čekat v autě u jejího domu, a pak se ji dokonce rozhodne navštívit, aby si promluvili. Jak Karla zareaguje na to, až uvidí Jakuba mezi dveřmi, se dozvíte ve čtvrtečním díle.

Premiérové díly Ulice vysílá TV Nova od pondělí do pátku v podvečerním čase od 18:25 hod. a s týdenním předstihem jsou divákům k dispozici na Voyo.

Zdroj: TV Nova, Kinotip2.cz, Autorský text

Může se Vám líbít

Celebrity

Syn Kateřiny Kornové Filip slavil 30. narozeniny. Narodil se den před narozeninami svého otce zpěváka a herce Jiřího Korna, takže pánové slavili v tandemu....

Celebrity

Kdo ještě neslyšel o vztahu modelky Agáty Hanychové a mediálního magnáta Jaromíra Soukupa, jako by snad ani nebyl. Zprávy o tomto nově vzniklém páru...

Celebrity

Sto lidí, sto chutí, říká jedno známé české pořekadlo. O tom, že se člověk nikdy nezalíbí všem, se na vlastní kůži přesvědčila také herečka...

Reality shows

Napínavý souboj o kmenovou a individuální imunitu, konec klíčového hráče i neprofesionální chování moderátora Ondřeje Novotného, které tvůrci reality show raději vystřihli, ale trochu...