Connect with us

Zadejte svůj dotaz

.

Seriály

S Ulicí se rozloučí jedna postava. Kdo to bude a proč?

Rodina Klímových do Ulice nastoupila na podzim roku 2020. Teď se bude muset s jedním svým jejím členem na nějakou dobu rozloučit. Důvodem je stěhování představitelky Anežky Klímové do Abú Dhabí, a tak scenáristé museli vymyslet, jak přestěhovat i samotnou Anežku a odsunout ji na druhou kolej.

Zdroj: TV Nova
Zdroj: TV Nova

Už tedy možná chápete, proč se Anežka Klímová řítí do obrovského průšvihu. Její rodiče sice zatím souhlasili s tím, aby odjela na vysněnou stáž v ekologickém středisku ve Švýcarsku, jenže to ještě netuší, v jakém stavu se vrátí ze školy domů.

Spolužačka Žofka totiž přinese do školy jointa a nahecuje kámošky, aby ho spolu tajně vykouřily těsně před hodinou pěstitelského kroužku. Zatímco Žofka a Svatka se jen všemu přihlouple smějí, Anežce se udělá natolik špatně, že všechno praskne. A parádní průšvih je na světě! Navíc vyjde i najevo, že Žofka přinesla do školy sazeničku marihuany a že holky společně s Anežčiným mladším bratrem Michalem popíjely vodku.

Anežka tak může rovnou zapomenout na ekologickou stáž, na kterou se tak těšila. Navíc kromě sebrání kapesného na neurčito, rodiče zakazují Anežce vídat se s Žofkou a Svatkou mimo školu, což Anežka ponese velmi špatně. Zároveň je na ni Žofka pěkně naštvaná, protože doma pod tlakem „práskla“ úplně všechno. Mezi holkami bude takové dusno, že se Anežka rozhodne opustit školu a přestěhuje se do Drážďan.

Tento scénář se zdá být pro Anežku velmi krutý, nicméně ve skutečnosti byla iniciátorem této akce herečka Karolína Lipowská, jejíž rodiče se zhruba na dva roky stěhují do Abú Dhabí za prací a ona tam samozřejmě letí s nimi, jak informoval portál Kinotip2. Pro Karolínu Lipowskou to tedy byla nutnost v seriálu skončit.

Ačkoliv na place proběhlo dojemné loučení se všemi kolegy, se kterými Karolína hraje, scenáristé se s herečkou rozhodně neloučí natrvalo. Už teď si prý slíbili, že pokud se herečka na prázdniny vrátí do Česka, natočí s ní některé dějové linky, aby se mohla Anežka v Ulici zase objevit. 

Zdroj: Kinotip2, TV Nova

Může se Vám líbít

Celebrity

Syn Kateřiny Kornové Filip slavil 30. narozeniny. Narodil se den před narozeninami svého otce zpěváka a herce Jiřího Korna, takže pánové slavili v tandemu....

Celebrity

Kdo ještě neslyšel o vztahu modelky Agáty Hanychové a mediálního magnáta Jaromíra Soukupa, jako by snad ani nebyl. Zprávy o tomto nově vzniklém páru...

Celebrity

Sto lidí, sto chutí, říká jedno známé české pořekadlo. O tom, že se člověk nikdy nezalíbí všem, se na vlastní kůži přesvědčila také herečka...

Reality shows

Napínavý souboj o kmenovou a individuální imunitu, konec klíčového hráče i neprofesionální chování moderátora Ondřeje Novotného, které tvůrci reality show raději vystřihli, ale trochu...