Connect with us

Zadejte svůj dotaz

.

Seriály

Ulice: Adam skončí v posteli s Blančinou zdravotní sestřičkou. Bude z toho nová láska, nebo půjde o nezávazný úlet?

Adam se zakoukal do zdravotní sestřičky, která je o několik let starší a sedí ve stejné ordinaci jako jeho máma. Zalíbení je ovšem vzájemné, a tak není divu, že spolu po nějaké době skončí v posteli! Situace je ale velmi zapeklitá, protože Blanka o jejich tokání vůbec netuší.

Zdroj: TV Nova
Zdroj: TV Nova

SPOILER

Pokud si nechcete nechat prozradit, co se bude dít v epizodách, které televize Nova odvysílá příští týden, nepokračujte ve čtení.

Adam je hodný kluk a velmi pilný student medicíny. Co se ale týče lásky, štěstí se na něj moc neusmálo. Alespoň prozatím. V minulosti sice randil s atraktivní blondýnkou Petrou, jenže ta se s postupem času zakoukala do hezouna, profesora Prokopa Junka.

Není tedy divu, že Adam na dívky zanevřel a raději se soustředil na studium medicíny. To se ale změnilo ve chvíli, kdy narazil na Jarku Podolskou, která pracuje jako zdravotní sestřička v ordinaci jeho mámy Blanky. 

Jarka je navíc o sedm let starší a Adam ji pozná více přes seznamovací aplikaci. To, že se potkají právě tady, je známkou toho, že i Jarka hledá novou známost po rozchodu s bývalým přítelem. Že tu narazí právě na Adama, by určitě nečekala. Budou mít tak oba o čem přemýšlet, protože ani jí nebude Adam lhostejný, což se projeví nejen přes jejich zprávy, ale i v ordinaci, kde spolu flirtují při každé příležitosti.

Když Luděk s Vandou vyrazí do Japonska na pracovní cestu, Adam pozve Jarku domů na ratatouille, které ještě před odletem připravila Vanda. Nejprve si spolu povídají o sobě a popíjejí drink. Když se Adam pochlubí, že chodil na salsu, Jarka mu řekne, že má z latiny respekt, a tak se Adam spontánně rozhodne, že ji naučí základní kroky. Jenže se neudrží a začne ji líbat.

Asi vás nepřekvapí, že dvojice spolu následně skončí v posteli. I přesto, že Adam nabídne Jarce, aby u něj přespala, Jarka se rozhodne odejít domů. Adama navíc požádá, jestli by to, co se mezi nimi stalo, zůstalo jen mezi nimi. Podle jejich vzájemného chování to ale nevypadá tak, že by se jednalo o jednorázový úlet. Vznikne z jejich románku oficiální vztah? Co myslíte?

Zdroj: Kinotip2.cz, TV Nova, Autorský text

Může se Vám líbít

Celebrity

Syn Kateřiny Kornové Filip slavil 30. narozeniny. Narodil se den před narozeninami svého otce zpěváka a herce Jiřího Korna, takže pánové slavili v tandemu....

Celebrity

Kdo ještě neslyšel o vztahu modelky Agáty Hanychové a mediálního magnáta Jaromíra Soukupa, jako by snad ani nebyl. Zprávy o tomto nově vzniklém páru...

Celebrity

Sto lidí, sto chutí, říká jedno známé české pořekadlo. O tom, že se člověk nikdy nezalíbí všem, se na vlastní kůži přesvědčila také herečka...

Reality shows

Napínavý souboj o kmenovou a individuální imunitu, konec klíčového hráče i neprofesionální chování moderátora Ondřeje Novotného, které tvůrci reality show raději vystřihli, ale trochu...