Connect with us

Zadejte svůj dotaz

.

Seriály

Ulice: Blanka těžce ponese Adamův vztah s Jarkou a udeří na velmi citlivé téma. Podá zklamaná Jarka výpověď?

Když se Luděk dozví o vztahu svého syna s Blančinou zdravotní sestřičkou Jarkou, nastane Jarce doslova peklo. Volák bude natolik vytočený, že hned nahraje Blance hlasovku, jestli o tom věděla. Ta se mu však neozývá, tak jí hned ráno buší na dveře. Blanka se s ním však nechce bavit a při první zmínce o Jarce a Adamovi se mu vysměje. Pak jí smích ale hodně rychle přejde.

Zdroj: TV Nova
Zdroj: TV Nova

SPOILER

Pokud si nechcete nechat prozradit, co se bude dít v epizodách, které televize Nova odvysílá příští týden, nepokračujte ve čtení.

Luděk Blance řekne, že ji našel u něj doma v koupelně. Blanka je z této informace natolik v šoku, že pozve Luďka dál i přesto, že má naspěch. Před svým bývalým manželem zachová klid, ale jakmile vstoupí do ordinace a uvidí Jarku, její postoj se k dané věci změní o 180 stupňů.

Blanka už Jarce nedůvěřuje

K Jarce, kterou ještě nedávno vychvalovala jako nejlepší sestřičku, najednou přistupuje velice odtažitě a ostře. Nejen, že není nadšená, že jsou s Adamem spolu, nejvíce jí však vadí fakt, že jí Jarka celou dobu, co už s Adamem chodí, klame a lže jí. Měla zato, že si důvěřují, a teď je všechno jinak. „Asi se nebudete divit, že s důvěrou k Vám teď budu mít menší problém,“ řekne Blanka své sestřičce.

Jarka se Blance zcela upřímně omluví s tím, že jednoduše měla strach a Adama zprvu odmítala, jelikož si je dobře vědoma, že je starší, rozvedená a navíc její podřízená. Blanka ale věci vidí jinak a jen tak svůj názor nepřehodnotí.

Podle Blanky žijí v rozdílných světech

Blanka je zároveň přesvědčená o tom, že se Adam a Jarka k sobě jednoduše nehodí. „Nejde jenom o ten věkovej rozdíl. Jde o to, že se Jarka nedávno rozvedla, takže Adam pro ni může bejt něco jako převozník a jeho to bude bolet,“ bude se dušovat Blanka. Nepomůže ani Evžen, který se snaží Blanku uklidňovat, že jsou teprve na začátku, a pokud jim to nevyjde, bude to zkrátka zkušenost, která jednoho dne přebolí.

Blanka navíc vytáhne u večeře s Evženem a Kristýnou téma děti. Právě kvůli nim se Jarka rozvedla se svým bývalým manželem, jelikož on měl už děti dvě a další nechtěl. Kristýna se snaží mámu uklidnit, že Adam je dospělý člověk a budoucí doktor, takže ví, co dělá. Blanka si ale jede pořád to svoje. Následující den si podá Adama, kterému vyčte, že jí o vztahu s Jarkou neřekl dřív. Adam mámě zopakuje, že jsou spolu krátce a že Jarka ho zpočátku odmítala kvůli své práci.

„Buď naštvaná na mě, na Jarku se, prosím, nezlob. Já pořád poslouchám, jak zklamala tvojí důvěru, moc ji to trápí. Ty o ní pořád říkáš, že to je nejlepší sestřička pod sluncem a že o ni nechceš přijít. Tak jí ale přece nic nezměnilo, že teď spolu jsme,“ řekne Adam Blance a rýpne si do ní, že spolu budou do doby, až je to přestane bavit, a že to sama dobře ví, jak to funguje.

Blanka vytáhne téma děti před Jarkou

Blanka se v ordinaci následně Jarky zeptá, co od vztahu s Adamem očekává. Jarka jí odpoví, že když spolu dva lidé začínají chodit, většinou si neříkají své představy u jednacího stolu, a že do budoucnosti nevidí. Další den Blanka na Jarku vybalí, že Adam nemá na děti věk, a připomene jejich tehdejší rozhovor o rozvodu s jejím manželem.

Jarka je z Blančiných slov v šoku. „Paní doktorko, Vy jste mi nedávno dávala přednášku o tom, jak je důležitá vzájemná důvěra, a pro mě ten náš vzájemný rozhovor byl tehdy velmi důvěrný. To bych od Vás nečekala“ řekne zklamaně Jarka, sebere se a odejde. Adamovi večer řekne, že dospěla k tomu, že podá výpověď.

Jaká bude Blančina reakce, až jí Jarka své rozhodnutí oznámí? To se dozvíte příští čtvrtek.

Zdroj: Kinotip2, TV Nova Autorský text

Může se Vám líbít

Celebrity

Syn Kateřiny Kornové Filip slavil 30. narozeniny. Narodil se den před narozeninami svého otce zpěváka a herce Jiřího Korna, takže pánové slavili v tandemu....

Celebrity

Kdo ještě neslyšel o vztahu modelky Agáty Hanychové a mediálního magnáta Jaromíra Soukupa, jako by snad ani nebyl. Zprávy o tomto nově vzniklém páru...

Celebrity

Sto lidí, sto chutí, říká jedno známé české pořekadlo. O tom, že se člověk nikdy nezalíbí všem, se na vlastní kůži přesvědčila také herečka...

Reality shows

Napínavý souboj o kmenovou a individuální imunitu, konec klíčového hráče i neprofesionální chování moderátora Ondřeje Novotného, které tvůrci reality show raději vystřihli, ale trochu...