Connect with us

Zadejte svůj dotaz

.

Seriály

Ulice: Brutální hádka mezi Magdou a Prokopem. Důvodem bude Mirek!

Mirek, který se bude brzy ženit, se chce před svatbou znovu sejít s Magdou a Prokopem. Důvod jim však neprozradí, protože se vůbec neukáže. Zdrží se totiž v práci. Zrušení schůzky bude mít nečekaný následek – Magda s Prokopem se příšerně pohádají a bude to pěkně ostrá výměna názorů!

Zdroj: TV Nova
Zdroj: TV Nova

Mirek pošle Magdě i Prokopovi svatební oznámení. Magdě se na svatbu vůbec nechce, zatímco Prokop by to rád pojal jako výlet do Berlína, kde se kromě svatby pokochají tamními památkami. Magda tedy nakonec souhlasí i přesto, že veselku svého bývalého snoubence zrovna dvakrát vidět nemusí.

Mirek by se Magdou a Prokopem rád potkal ještě před svatbou. Mirek ale nakonec ani nedorazí. Prokop je protivný, a tak mu Magda navrhne, aby si jel na svatbu sám, když je to především jeho kamarád.

Její tvrzení Prokopa dost šokuje vzhledem k tomu, že ona s Mirkem chodila, a dokonce s ním byla zasnoubená. Jenže tím hádka nekončí, naopak začne ještě více gradovat, jakmile se přesunou k Prokopovi domů.

„Pochop, prosím, že já jsem v úplně jiný situaci než jsi ty. Všichni tam na mě budou koukat divně, protože já jsem ta, která ho podvedla,“ snaží se Magda vysvětlit Prokopovi. Ten se jí ale snaží vysvětlit, že na svatbě stráví jen pár hodin a že si myslel, že se vzájemně podpoří a společně to ustojí.

Situace se vyhrotí natolik, že Magda Prokopa obviní, že je to vlastně jeho chyba, že si Mirka nevzala. Mohla být už dávno vdaná a s Prokopem by se nikdy nedostali do této nešťastné situace. „Kdyby jsi mě nechal na pokoji, mohla jsem být dávno vdaná a nemuseli bychom řešit tuhle debilní situaci,“ zařve na Prokopa. Prokop to vidí tak, že mu tím chce vlastně říct, že jí zničil život. Vytočená Magda se sebere a odejde.

Zdroj: TV Nova
Mirek znovu udělá dusno mezi Magdou a Prokopem.
Zdroj: TV Nova

Zdroj: TV Nova, Kinotip2.cz, autorský text

Může se Vám líbít

Celebrity

Syn Kateřiny Kornové Filip slavil 30. narozeniny. Narodil se den před narozeninami svého otce zpěváka a herce Jiřího Korna, takže pánové slavili v tandemu....

Celebrity

Kdo ještě neslyšel o vztahu modelky Agáty Hanychové a mediálního magnáta Jaromíra Soukupa, jako by snad ani nebyl. Zprávy o tomto nově vzniklém páru...

Celebrity

Sto lidí, sto chutí, říká jedno známé české pořekadlo. O tom, že se člověk nikdy nezalíbí všem, se na vlastní kůži přesvědčila také herečka...

Reality shows

Napínavý souboj o kmenovou a individuální imunitu, konec klíčového hráče i neprofesionální chování moderátora Ondřeje Novotného, které tvůrci reality show raději vystřihli, ale trochu...