Connect with us

Zadejte svůj dotaz

.

Seriály

Ulice: Dojemné loučení Lumíra s Kateřinou. Proč musí Kateřina odjet na delší dobu a čeho se Lumír bojí nejvíc?

Lumír své zpackané rande s Kateřinou jen tak nevyžehlí i přesto, že po tom touží ze všeho nejvíc. Kateřina totiž musí nečekaně odjet pryč a jen tak se nevrátí. Lumírovi tedy nezbude nic jiného než čekat, až se mu jeho milovaná láska vrátí zpátky. Jak proběhne jejich rozloučení a co Kateřina napíše Lumírovi při cestě na letiště?

Zdroj: TV Nova
Zdroj: TV Nova

SPOILER

Pokud si nechcete nechat prozradit, co se bude dít v epizodách, které televize Nova odvysílá příští týden, nepokračujte ve čtení.

Když Lumír dorazí v pondělí do hospody za Kateřinou, aby s ní naplánoval společný výlet ve dvou někam na Moravu, dočká se odpovědi, kterou slyšet určitě nechtěl. Jeho nová láska totiž musí sbalit kufry a odjet za svojí dcerou do Itálie dřív, než bylo v plánu. „Lumíre, já bych s tebou jela moc ráda kamkoliv, ale já mám bohužel špatný zprávy. Víš, já obvykle jezdím za dcerou na srpen do Itálie. Jenomže dceři se naskytla možnost jet na celý srpen na stáž do států,oznámí Kateřina Lumírovi. „To je super,“ reaguje na její slova Lumír.

„To je super, ale taky to znamená, že na mě má čas jenom v červenci. Já už jsem se dívala na letenky, jenomže začátkem července jsou hrozně drahý, takže já už bych potřebovala odjet koncem tejdne,“ řekne Kateřina.

Lumír tedy nechce s jejich sbližováním marnit čas, a navrhne Kateřině, aby zašli k ní nahoru. To však nepůjde, protože Kateřina má v daný večer v hospodě velkou akci s cizinci. „Vynahradíme si to jindy,“ řekne Kateřina a pohladí Lumíra po ruce.

Kateřina odletí už v úterý

Druhý den musí Kateřina odletět. Lumír se tedy zastaví v hospodě, aby se s ní rozloučil a doprovodil ji. Je na něm vidět, že je smutný, a navíc přizná Kateřině strach z toho, že v Itálii na něj zapomene. „No, neblázni, zas tak krátkou paměť nemám, a rozhodně tam nejedu balit nějaký Italy. Pár dní to vydržíme,“ uklidňuje ho Kateřina. Pár dní? Přesně padesát! Ale máš pravdu, alespoň se na sebe budeme víc těšit,“ usoudí Lumír.

Jakmile dorazí taxík před hospodu, Lumír vezme Kateřině všechna zavazadla a nabídne jí, že ji doprovodí až na letiště. Ta ale odmítne se slovy, že nesnáší loučení na letišti, protože by se rozbrečela. „A budeš na sebe dávat pozor, že jo? A budeme si volat,“ ujišťuje se Lumír. „Jo, budeme si volat, budeme si psát a já ti budu posílat fotky ze všeho, co budu zažívat. Počkej, nebudeš mít ode mě ani na chvíli pokoj,“ směje se Kateřina. „To je dobře. Tak pozdravuj dceru,“ řekne Lumír.

Kateřina pak Lumíra dlouze obejme a řekne mu do očí: „Mám tě ráda, Lumíre.“ Lumír se pousměje a řekne: „Já tebe taky.“ Potom bude následovat několik polibků. Nejedno divácké oko zůstane suché, když Kateřina nastoupí do auta a Lumír přitiskne ruku na sklo. Z opačné strany ji přitiskne i Kateřina. Když si Lumír povzdychne a pomalu opustí místo jejich rozloučení, obdrží SMS: „Už teď se na tebe moc těším!“ napsala mu Kateřina a k tomu přidala tři zamilované smajlíky. Co myslíte, vydrží jim láska i přes několikatýdenní odloučení?

Premiérové díly Ulice vysílá TV Nova od pondělí do pátku v podvečerním čase od 18:25 hod. a s týdenním předstihem jsou divákům k dispozici na Voyo.

Zdroj: TV Nova, Autorský text

Může se Vám líbít

Celebrity

Syn Kateřiny Kornové Filip slavil 30. narozeniny. Narodil se den před narozeninami svého otce zpěváka a herce Jiřího Korna, takže pánové slavili v tandemu....

Celebrity

Kdo ještě neslyšel o vztahu modelky Agáty Hanychové a mediálního magnáta Jaromíra Soukupa, jako by snad ani nebyl. Zprávy o tomto nově vzniklém páru...

Celebrity

Sto lidí, sto chutí, říká jedno známé české pořekadlo. O tom, že se člověk nikdy nezalíbí všem, se na vlastní kůži přesvědčila také herečka...

Reality shows

Napínavý souboj o kmenovou a individuální imunitu, konec klíčového hráče i neprofesionální chování moderátora Ondřeje Novotného, které tvůrci reality show raději vystřihli, ale trochu...