Connect with us

Zadejte svůj dotaz

.

Seriály

Ulice: František znovu podvede Báru se Skyler. Ta mu dá jasné ultimátum – Buď já, nebo ona!

V posledních dílech roku 2022 zdálo, že František se definitivně rozhodl pro pokračování vztahu s Bárou. Na začátku nového roku ale znovu skončí v posteli se Skyler, a to rovnou dvakrát! Skyler ale už nadále nehodlá dělat Frantovi milenku a řekne mu, že si musí vybrat – buď ona, nebo Bára.

Zdroj: TV Nova
Zdroj: TV Nova

SPOILER

Pokud si nechcete nechat prozradit, co se bude dít v epizodách, které televize Nova odvysílá příští týden, nepokračujte ve čtení.

František si zkrátka nemůže pomoct. Když odhodlaně zajde ke Skyler domů, aby jí ještě jednou a důrazně řekl, že se s Bárou jednoduše nerozejde, znovu podlehne šarmu své bývalé přítelkyně. Skyler při jeho slovech zůstane v klidu a zeptá se ho, co má jako říct jejich synovi Chrisovi, když pojede do Amsterdamu bez něj. František naštvaně odpoví, že si za Chrisem pojede někdy sám. „Co jsem ti udělala?“ zeptá se ho Skyler svůdným tónem. „To se mě vážně ještě ptáš? Prostě pro nás tři – tebe, mě a Chrise, je už pozdě!“ zařve František. Skyler je ale přesvědčená o tom, že patří s Františkem k sobě.

„Nemiluješ mě? Tomu nevěřím, já bych to poznala. Tak dělej, řekni, že mě nemiluješ,“ řekne Skyler Františkovi a hledí mu přímo do očí. Franta v tu chvíli Skyler popadne a začne ji vášnivě líbat. Pak se od ní odtrhne a odejde pryč. Jenže po chvilce se vrátí a zamíří si to s „bejvalkou“ rovnou směr postel.

Když je po všem, uvědomí si, co udělal. Sebere se a odejde. Během odchodu mu Skyler opět vyzná své city s tím, že počká na jeho rozhodnutí. „V klidu si to rozmysli. V sobotu, v neděli. Udělej, co musíš. Já počkám, až přijdeš,“ řekne s úsměvem.

Během víkendu vyrazí František s Bárou na hory. Jakmile se vrátí domů, okamžitě spěchá za Skyler, se kterou se znovu vyspí. Skyler má za to, že se rozhodli pro ni. Když jí František řekne, že s Bárou vůbec nic neřešil, bude zle. „Takhle z ní děláš blbku a ze mě děvku! Já nemůžu bejt tvoje milenka, rozumíš? Když jsi sem přišel, tak jsem myslela, že sis to vyřešil, že jsi přišel jenom za mnou,“ řekne Skyler vyčítavým tónem.

Milostný trojúhelník se musí vyřešit

Když jí František řekne, že přišel, protože po ní strašně touží, přileje olej do ohně. „Takže ti šlo jen o sex. Víš co, tak vypadni! Franto, chápeš, že já s tebou nemůžu jen tak spát. Buď se rozejdeš s Bárou, nebo nic. Ty se rozhodni! Já tě miluju, ale nemůžu bejt tvoje milenka, rozumíš. A jdi… Zmiz!“ řekne rázně Skyler.

František se bude muset konečně rozhodnout mezi Bárou a Skyler. Bára je příliš hodná na to, aby jí někdo podváděl za jejími zády. Na druhou stranu je příliš nudná na to, aby s ní František zažíval vášnivou jízdu jako s temperamentní Skyler, která mu už jednou dala košem kvůli jinému. Otázkou je, co má do budoucna pro Frantu větší smysl.

Podle všeho to vypadá, že se Franta rozhodne zůstat s Bárou, jež mu poskytuje klidné a stabilní zázemí. Je však jasné, že svým rozhodnutím jedné z dívek ublíží. Zda to bude Bára, nebo Skyler, se dozvíme brzy.

Zdroj: TV Nova, autorský text

Může se Vám líbít

Celebrity

Syn Kateřiny Kornové Filip slavil 30. narozeniny. Narodil se den před narozeninami svého otce zpěváka a herce Jiřího Korna, takže pánové slavili v tandemu....

Celebrity

Kdo ještě neslyšel o vztahu modelky Agáty Hanychové a mediálního magnáta Jaromíra Soukupa, jako by snad ani nebyl. Zprávy o tomto nově vzniklém páru...

Celebrity

Sto lidí, sto chutí, říká jedno známé české pořekadlo. O tom, že se člověk nikdy nezalíbí všem, se na vlastní kůži přesvědčila také herečka...

Reality shows

Napínavý souboj o kmenovou a individuální imunitu, konec klíčového hráče i neprofesionální chování moderátora Ondřeje Novotného, které tvůrci reality show raději vystřihli, ale trochu...