Connect with us

Zadejte svůj dotaz

.

Seriály

Ulice: Gábina zajde za dotěrným novinářem, ten její soukromí rozebere do sebemenších detailů a vytáhne na ni nechutné teorie

Na Jirku Hermana si na ulici počkal dotěrný redaktor Dalibor Tomášek z deníku Na rovinu. Den poté vyšel o Jirkovi článek, v němž ho Tomášek označil za viníka Šimonovy kauzy. Neodbytný novinář se zmínil, že jde o první díl ze série reportáží, takže bylo jen otázkou času, než vyjde další článek. To pořádně rozčílí Gábinu, která se rozhodne, že se s novinářem sejde a požádá ho, aby její rodině dal konečně pokoj.

Zdroj: TV Nova
Zdroj: TV Nova

SPOILER

Pokud si nechcete nechat prozradit, co se bude dít v epizodách, které televize Nova odvysílá příští týden, nepokračujte ve čtení.

Redaktor Tomášek kauzu rozhodně nepodceňuje. Na Jirku měl podrobné informace, které mohl podle Jirky získat jedině od Radka Mastného. Ten však popřel, že by Hermana udal, jelikož si ji dobře vědom, že daná záležitost by uškodila jeho vnukovi Šimonovi.

Redaktor nezahálí a další den vydá rozhovor s otcem Romana, který v rozhovoru vykreslí Šimona jako „labilního fracka“ a svého syna jako „roztomilého uličníka“. Ironií je, že právě on byl největším agresorem. Šimon by byl nejraději, kdyby o něm už nic nevycházelo.

I přesto, že ji Jirka důrazně varuje, Gábina se rozhodne jednat. Jako matka se už dál nemůže dívat na to, jak je její syn veřejně propírán a pranýřován. Po obědě se sejde s Tomáškem, aby mu danou záležitost vysvětlila ze svého úhlu pohledu.

Když se sejdou, Tomášek si začne celý rozhovor s jejím vědomím nahrávat. Novinář popře, že by Šimona fotil před školou, jelikož ctí zákony a novinářkou etiku. Gábina se ho poté zeptá, zda mu přijde etické psát jednostranný článek o jejím partnerovi. Tomášek si však stojí za tím, že byl objektivní a pouze popsal fakta. „Pan Herman se zachoval lehkovážně,“ má jasno Tomášek.

Redaktor Tomášek má svoji vlastní verzi

Gábina se bude snažit redaktorovi vysvětlit, že Šimon je pouze oběť a že zbraň byla pouze způsob obrany před dvěma kluky, kteří ho šikanovali jak fyzicky, tak psychicky. Tomášek to ale vidí jinak. O Gábině si totiž zjistí, že má Šimona s bývalým učitelem školy a že její otec dělal do politiky. „Slyšel jsem, že někteří rodiče si přáli, aby váš syn už na školu nechodil, ale vedení to prostě smetlo ze stolu. To mi připadá zvláštní,“ řekne Tomášek.

Gábina nevěří vlastním uším. „Já Vám tady celou dobu povídám o tom, že Šimon byl obětí šikany. Jako trest bohatě stačí trojka z chování,“ rázně odpoví Gábina. Redaktor si ale jede dál to svoje a má za to, že Šimon unikl vyššímu trestu z důvodu zákulisních kontaktů. „Není váš otec náhodou bývalý vlivný politik, který si odpykává trest za vydírání a zneužití veřejných peněz? Že by nevyužil své konexe z radnice?“ ptá se dál.

„A další zajímavá souvislost. Váš syn vzal pistoli policistovi, který přivedl vašeho otce za mříže. A jak jsem slyšel, je mezi nimi v podstatě otevřená válka. Co když jeho agresivní reakce vzešla z toho, co pravidelně vídá?“ pokračuje ve svých teorií Tomášek.

Jirka měl pravdu. Gábina si akorát naběhla a nezbyde jí nic jiného než se sebrat a odejít. Jaký další článek vyjde v médiích, je tak ve hvězdách. Gábina však ničemu nepomohla, ba naopak…

Zdroj: TV Nova, Autorský text

Může se Vám líbít

Celebrity

Syn Kateřiny Kornové Filip slavil 30. narozeniny. Narodil se den před narozeninami svého otce zpěváka a herce Jiřího Korna, takže pánové slavili v tandemu....

Celebrity

Kdo ještě neslyšel o vztahu modelky Agáty Hanychové a mediálního magnáta Jaromíra Soukupa, jako by snad ani nebyl. Zprávy o tomto nově vzniklém páru...

Celebrity

Sto lidí, sto chutí, říká jedno známé české pořekadlo. O tom, že se člověk nikdy nezalíbí všem, se na vlastní kůži přesvědčila také herečka...

Reality shows

Napínavý souboj o kmenovou a individuální imunitu, konec klíčového hráče i neprofesionální chování moderátora Ondřeje Novotného, které tvůrci reality show raději vystřihli, ale trochu...