Connect with us

Zadejte svůj dotaz

.

Seriály

Ulice: Ingrid se vrací domů k Lumírovi. Jak zareaguje na jeho rozchod s Kateřinou? Dá se s Lumírem dohromady ?

Když Kateřina naznačila Ingrid, že by měla uvažovat o stěhování, začalo mezi nimi panovat obrovské dusno. Ingrid si stála za tím, že nechce ze dne na den opustit malého Lexíka. Kateřina byla zase pevně přesvědčená o tom, že Ingrid nemůže u Lumíra bydlet donekonečna. Celá záležitost se vyhrotila natolik, že se Kateřina s Lumírem rozešla. Co se bude dít dál?

Zdroj: TV Nova
Zdroj: TV Nova

SPOILER

Pokud si nechcete nechat prozradit, co se bude dít v epizodách, které televize Nova odvysílá příští týden, nepokračujte ve čtení.

Když se Ingrid přistěhovala z Málkova, aby Lumírovi pomohla v těžkých chvílích po smrti Světlany, patrně nepočítala s tím, jak moc jí on a Lexík přirostou k srdci. Když se Lumír zamiloval do Kateřiny, neměla s tím Ingrid problém a jejich vztah plně podporovala. Když ale Kateřina přišla s tím, že by chtěla do budoucna bydlet společně se svým přítelem, situace nabrala obrátky jiným směrem.

I přesto, že si Lumír a Ingrid kdysi vzájemně slíbili, že pokud jeden z nich najde nový vážný vztah, ten druhý mu půjde z cesty, Ingrid z nějakého důvodu nehodlá tento slib dodržet. Tvrdí, že nechce být další důležitou ženou v životě Lexíka, která ho ze dne na den opustí.

Po Lumírově oslavě narozenin si Ingrid sbalí kufry a nečekaně odjede do Málkova údajně proto, že se musí postarat o nemocného synovce. Jakmile ale vyjde najevo, že jde jen obyčejnou rýmu a nic vážnějšího, Vilma dospěje k názoru, že Ingrid opustila Prahu kvůli Kateřině, do které se při první příležitosti začne navážet.

Kateřina bude mít všeho plné zuby. Už ji vážně nebaví se neustále za něco omlouvat a být pořád ta chápavá, která sebou nechá zametat. Při výměně názorů řekne Lumírovi, jak se cítí. Oba nakonec během hádky dospějí k náhlému rozhodnutí, že se rozejdou. A že by to Lumíra zrovna dvakrát trápilo, se říct nedá.

Ingrid z jejich rozchodu nadšená nebude

Unáhlený rozchod Kateřiny a Lumíra rozesmutní Vendulu, Vilmu naopak potěší. Jak se ale na tuto čerstvou novinku zatváří Ingrid? Ta se vrátí k Lumírovi domů ve čtvrtek. Když jí Lumír oznámí, jak se věci mají, nemůže tomu věřit. Že by však z toho měla radost, se říct nedá. Naopak Lumírovi přizná, že odjela z toho důvodu, aby jemu a Kateřině dala prostor. Druhý den Lumírovi řekne, ať za Kateřinou zajde a celou situaci vyřeší. A co se bude dít dál? Na to si budete muset počkat do příštího týdne.

Zdroj: Autorský text, Kinotip2.cz, TV Nova

Může se Vám líbít

Celebrity

Syn Kateřiny Kornové Filip slavil 30. narozeniny. Narodil se den před narozeninami svého otce zpěváka a herce Jiřího Korna, takže pánové slavili v tandemu....

Celebrity

Kdo ještě neslyšel o vztahu modelky Agáty Hanychové a mediálního magnáta Jaromíra Soukupa, jako by snad ani nebyl. Zprávy o tomto nově vzniklém páru...

Celebrity

Sto lidí, sto chutí, říká jedno známé české pořekadlo. O tom, že se člověk nikdy nezalíbí všem, se na vlastní kůži přesvědčila také herečka...

Reality shows

Napínavý souboj o kmenovou a individuální imunitu, konec klíčového hráče i neprofesionální chování moderátora Ondřeje Novotného, které tvůrci reality show raději vystřihli, ale trochu...