Connect with us

Zadejte svůj dotaz

.

Seriály

Ulice: Karla bude čelit psychopatickému stalkingu. Co Jakub předvede v úvodních dílech?

To, co mezi Karlou a Jakubem dříve ještě nevinně jiskřilo, se v osmnácté sezóně Ulice zvrhne v obrovské drama. Ačkoliv se Karla bude snažit ze všech sil zamést nevěru pod koberec, nedokáže to. Jakub jí totiž nedá pokoj a dál bude Karle v patách jako naprostý psychopat!

Zdroj: TV Nova
Zdroj: TV Nova

SPOILER

Pokud si nechcete nechat prozradit, co se bude dít v epizodách, které televize Nova odvysílá příští týden, nepokračujte ve čtení.

Karla si celé prázdniny užívala se svojí rodinou, a tak měla šanci od všeho vypnout a nabrat nové síly. Je přesvědčená, že s Jakubem Štěpánkem už nechce mít nic společného. Bohužel Jakub to vidí trochu jinak a začne Karlu stalkovat.

Nejprve bude večer čekat v autě před jejím domem, kde bude pozorovat, jak se Karla vrací s Márou domů v dobré náladě po povedeném večeru. Druhý den se rozhodne, že za Karlou zajde domů. Jakmile Karla otevře dveře, nevěří svým očím. „Ahoj, překvapená?“ řekne Jakub a požádá ji, aby ho pustila dovnitř, aby si promluvili. Karla si ale o ničem povídat nechce. „Karlo, já vím, že jsem to asi úplně nezvládnul, ale přece mě nebudeš trestat navždycky,“ řekne Jakub, který si zkrátka myslí, že s Karlou patří k sobě.

„Možná to bude znít pateticky, ale já mam prostě pořád intenzivní pocit, že přijít o tohle, by prostě nebylo správně. Je přece hrozně vzácný, když se potkají dva lidi, kteří si rozumí. Ale my dva, Karlo, my dva jsme se dostali o level vejš, chápeš. Nemůžeme si dovolit to zničit kvůli maličkosti. Ano, vím, podělal jsem to já a taky jsem si to celý léto vyčítal, ale myslím si, že už jsi mě vytrestala dost, ne?“ pokračuje Jakuv.

Mě už neukecáš. Já jsem o tom celý léto taky přemýšlela a došlo mi, co nechci zničit já. Jakub, tohle je konec, chápeš to? Už se nesnaž, je to zbytečný a už sem za mnou nikdy nechoď! řekne rázně Karla a zabouchne dveře.

O několik hodin později jí domů přiveze kurýr květinu z ovoce. Karla si nejprve myslí, že je to překvapení od Máry, ale posléze jí dojde, že se spletla. Já zapomenout nemůžu. Pro mě to neskončilo,“ je napsáno na vzkazu. Večer se Jakub snaží Karle dovolat, ta má ovšem mobil vypnutý.

Karla se definitivně rozhodla zůstat s Márou a dětmi. Jakub to ale nehodlá pochopit.
Zdroj: TV Nova

Je to psychouš, má jasno kamarádka Gábina

Následující den (v pátek) Karla zajde za Gábinou, aby jí řekla novinky a svěřila se jí, že má kvůli Jakubovi znovu úzkosti a je nervózní. „To je strašněj psychouš. Karli, promiň, ale podle toho, co mi říkáš, tak on tě měl moc rád pod kontrolou a chce to prostě vrátit zpátky,“ má jasno Gábina, která Karle poradí, aby to vydržela a doufala, že ho to přestane bavit. Vzápětí jí přijde SMS od Jakuba, zda dorazí do krámku. Nedorazí.

Doma Karle Mára oznámí, že náhodně potkal Jakuba a že s ním brzy zajde na pivo. Karla na nic nečeká a Rozhodne se s Jakubem sejít, aby mu jasně dala najevo, že je mezi nimi definitivní konec. „Co má tohle zase znamenat? Já vůbec nevím, co máš za problém, ale nech moji rodinu laskavě na pokoji. Mezi námi už to skončilo, rozumíš, není už žádný my, moji rodinu z toho vynech a přestaň nás trápit!,“ řekne Karla celá vytočená. Jakub je ale naprosto v klidu a stále si jede to svoje. Co přesně Karle řekne, se dozvíte v pátečním díle.

Aby toho nebylo málo, Věrka se pochlubí Karle, že se jí Jakub ozval po dvou měsících a že se začnou znovu scházet. „Je to zvláštní, jak setkání s jedním člověkem ti může úplně změnit život,“ dodá Věrka. Jooo, kdyby věděla…

Premiérové díly Ulice vysílá TV Nova od pondělí do pátku v podvečerním čase od 18:25 hod. a s týdenním předstihem jsou divákům k dispozici na Voyo.

Zdroj: TV Nova, Autorský text

Může se Vám líbít

Celebrity

Syn Kateřiny Kornové Filip slavil 30. narozeniny. Narodil se den před narozeninami svého otce zpěváka a herce Jiřího Korna, takže pánové slavili v tandemu....

Celebrity

Kdo ještě neslyšel o vztahu modelky Agáty Hanychové a mediálního magnáta Jaromíra Soukupa, jako by snad ani nebyl. Zprávy o tomto nově vzniklém páru...

Celebrity

Sto lidí, sto chutí, říká jedno známé české pořekadlo. O tom, že se člověk nikdy nezalíbí všem, se na vlastní kůži přesvědčila také herečka...

Reality shows

Napínavý souboj o kmenovou a individuální imunitu, konec klíčového hráče i neprofesionální chování moderátora Ondřeje Novotného, které tvůrci reality show raději vystřihli, ale trochu...