Connect with us

Zadejte svůj dotaz

.

Seriály

Ulice: Kateřina dá Vilmě krásný dárek k Vánocům, pak si sbalí kufry a zamíří směr Itálie. Co na to řekne Lumír a jak proběhne jejich loučení?

Zamilovaný Lumír by si velmi přál, aby celá rodina včetně Kateřiny strávila Štědrý den spolu. Kateřina má ale ovšem na Vánoce jiné plány, míří totiž za svojí dcerou do Itálie. Lumír bude z této zprávy sice trochu smutný, nicméně má k tomu samozřejmě pochopení. Před odjezdem se Kateřina zastaví v bistru za Vendulou i Vilmou, aby jim popřála příjemné svátky a předala vánoční dárky.

Zdroj: TV Nova
Zdroj: TV Nova

SPOILER

Pokud si nechcete nechat prozradit, co se bude dít v epizodách, které televize Nova odvysílá příští týden, nepokračujte ve čtení.

Když se Vilma dozví, že Lumír a Kateřina se po unáhleném rozchodu k sobě znovu vrátili, zprávu přijme s překvapivým klidem. Možná proto, že si umínila trávit svátky mimo Prahu. Na Štědrý večer hodlá být s rodinou, ale na další dny byla i s Růžou pozvána k muži jménem Hubert, s nímž se seznámila v lázních.

Když se pak navíc dozví, že Kateřina odjíždí na Vánoce do Itálie, bude náramně spokojená, jelikož zastává názor, že Lumírova nová přítelkyně do rodiny zkrátka nepatří. O to víc pak bude překvapená, když za ni Kateřina přijde, aby jí popřála hezké svátky a předala vánoční dárek. „Já ale pro vás nic nemám,“ řekne Vilma rozpačitě. „To přece vůbec nevadí. Jste Lumírova máma, proč byste mi něco dávala,“ odpoví Kateřina. Vilma po jejím odchodu s touto odpovědí souhlasí, protože to nejlepší, co má (Lumíra pozn.red.), jí už přece dala.

Vilma dostane luxusní parfém

I přesto, že si má Vilma dárek rozbalit až pod vánočním stromečkem, nevydrží to a ihned jej rozbalí. Když zjistí, že jí Kateřina nadělila drahý parfém, který navíc bude skvěle vonět, uzná před Vendulou, že to „je docela pěkný dárek“.

Jakmile dojde na loučení mezi Lumírem a Kateřinou, jako pravá drbna se přemístí k oknu, aby sledovala, jak to celé probíhá. Lexík se totiž chce s „krabicí“ také rozloučit, navíc pro ni má také dárek v podobě mince, která se Kateřině velmi líbila. Když pak Kateřina navrhne, že by mohli přijet do Itálie na Silvestra, když jim společné Vánoce nevyšly, Lexík je nadšený. V Itálii totiž nikdy nebyl. Během dojemné rozlučky Kateřina Lexíka několikrát obejme a sotva zadrží slzy.

Jak se zdá, v naprostém štěstí jim stojí v cestě už pouze Vilma. Všechno ale nasvědčuje tomu, že nakonec i ona pochopí, že Kateřina je pro jejího syna ta pravá. Zda tomu tak skutečně bude, se ale dozvíme až v příštím roce.

Zdroj: TV Nova
Lexík si na Kateřinu už zvykl. Teď je to na Vilmě, aby Kateřinu konečně přijala.
Zdroj: TV Nova

Zdroj: TV Nova, autorský text

Může se Vám líbít

Celebrity

Syn Kateřiny Kornové Filip slavil 30. narozeniny. Narodil se den před narozeninami svého otce zpěváka a herce Jiřího Korna, takže pánové slavili v tandemu....

Celebrity

Kdo ještě neslyšel o vztahu modelky Agáty Hanychové a mediálního magnáta Jaromíra Soukupa, jako by snad ani nebyl. Zprávy o tomto nově vzniklém páru...

Celebrity

Sto lidí, sto chutí, říká jedno známé české pořekadlo. O tom, že se člověk nikdy nezalíbí všem, se na vlastní kůži přesvědčila také herečka...

Reality shows

Napínavý souboj o kmenovou a individuální imunitu, konec klíčového hráče i neprofesionální chování moderátora Ondřeje Novotného, které tvůrci reality show raději vystřihli, ale trochu...